فهرست بستن menu

دانلود و نصب نسخه جدید برنامه واتساپ میکس مود شده ۱۱ WhatsApp Mix برای اندروید

دانلود واتساپ میکس برای اندروید
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 2]

دانلود و نصب نسخه جدید برنامه واتساپ میکس مود شده ۱۱ WhatsApp Mix برای اندروید

دانلود WhatsApp Mix

آخرین آپدیت و بروزرسانی

معرفی برنامه
واتساپ میکس برای اندروید به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های غیر رسمی پیام رسان WhatsApp شناخته می شود. مانند این پیام رسانی غیر رسمی ، ترکیبی از حالت های مختلف WhatsApp مانند GBWA ، YoWA ، FMWA نیز وجود دارند. در اینجا مخلوط برای ویژگی ذکر شده است.
سایر ویژگی های محبوب نسخه های مود شده مسنجر واتساپ در یک برنامه ارائه می شوند و آن واتساپ میکس نام دارد.

اگر می خواهید در مورد WhatsApp Mix بدانید و اینکه چرا باید از آن استفاده کنید ، اطلاعات APK ، ویژگی های WA Mix و سایر اطلاعات این مقاله را بخوانید. در ضمن برای دانلود و نصب نسخه جدید برنامه واتساپ میکس به لینک انتهای متن مراجعه کنید.
در پایان این مقاله ، اطلاعات کافی در مورد WA Mix MOD APK (واتساپ میکس مود شده ) دریافت خواهید کرد.
چرا از نرم افزار واتساپ میکس استفاده کنیم؟
همانطور که می دانیم، در دنیای رسانه های اجتماعی ، ما باید عکس ها ، فیلم ها و پیام ها را به اشتراک بگذاریم و از این رو یک برنامه پیام رسانی فوری ، WhatsApp را داریم. اگرچه ، تعداد بسیار کمی از ویژگی های مورد علاقه کاربران ارائه شده وجود دارد. به همین دلیل ما حالت های مختلفی از WhatsApp داریم که بسیاری از ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهند که هرگز در نسخه اصلی در دسترس نخواهد بود.
اما پس از آن سوالات زیادی وجود دارد که WA MOD را باید در دستگاه خود بارگیری کنیم ، بنابراین یک مد جدید وارد می شود ، معروف به WhatsApp Mix.

مهم ترین ویژگی هایی که با دانلود و نصب نسخه جدید برنامه واتساپ میکس دریافت میکنید:

– فایل های چندرسانه ای اکنون می توانند به صورت گسترده ارسال شوند.
– ویژگی های بهتر حریم خصوصی و امنیتی اضافه شده است.
– می توانید از داده های موجود در یک دستگاه را از دستگاهی به دستگاه دیگر پشتیبان تهیه کنید.
– ویژگی های جدید ضد ممنوعیت
– ثابت نگه داشتن و پنهان کردن مشاهده زمان آخرین بازدید، وضعیت آنلاین و موارد دیگر را پنهان کنید.
– طول وضعیت تا ۲۰۰+ کلمه افزایش یافت.
– دانلود وضعیت و استوری دوستان.
– سفارشی سازی آیکون ها اکنون امکان پذیر است.
– اصلاح ویژگی‌های WhatsApp Groups
– ارسال فایل های ویدئویی بزرگتر و همچنین تصاویر.
– پیام های ارسالی برچسب “ارسال شده” را نشان نمی دهند.
– دانلود تم های جدید برای واتساپ
– و ویژگی های دیگر که به این پیام رسان غیر رسمی افزوده خواهد شد.

آخرین نسخه مسنجر میکس واتساپ ویژگی های زیر افزوده شده است:
– اکنون شما می توانید استوری های اینستاگرام را به WhatsApp خود اضافه کنید.
– اکنون می توانید تم ها و پک های استیکر جدید را دانلود کنید.
– تجربه روان و اشکالات اکنون از نسخه های قدیمی برطرف شده است.
– سفارشی سازی رابط کاربری مانند حباب های مکالمه ، نمادهای اعلان ها و سایر آیکون ها اکنون امکان پذیر است.

شرح اپلیکیشن وات ساپ میکس با جزئیات:

مولتی میدیا

 

واتساپ میکس 1

ویژگی های بیشتری مانند جلوه های جدید ، قفل داخلی ، قابلیت ضد لغو و غیره قرار است در به روزرسانی های آینده WhatsApp Mix وارد شوند.
WhatsApp Mix ویژگی های بسیاری در مورد چندرسانه ای را ارائه می دهد. با استفاده از آن ، می توانیم فیلم بزرگتر و همچنین فایل های صوتی را به اشتراک بگذاریم. تصاویر با کیفیت بالا در تعداد ۵۰+ می توانند همزمان در آن ارسال شوند که در نسخه رسمی WhatsApp موجود نیست. استفاده از WhatsApp Mix گزینه های بهتری را برای به اشتراک گذاشتن فایل ها با دوستان و خانواده در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی ها در سایر حالت های واتس اپ مانند GBWA ، FMWA و غیره نیز موجود است.

حریم خصوصی و امنیت

واتساپ میکس 2

در APK WhatsApp Mix آخرین نسخه ، شما سیستم امنیتی ضد ممنوعیت را دریافت خواهید کرد. با کمک آن حساب شما ممنوع نمی شود. همچنین ، بسیاری از ویژگی های حفظ حریم خصوصی نیز موجود است که به شما کمک می کند از آن لذت ببرید. ویژگی ها عبارتند از:
– وضعیت آنلاین ، وضعیت نوشتن و ضبط خود را پنهان کنید.
– تیک دوم و تیک آبی را مخفی کنید.
– گزینه های جدید حریم خصوصی مانند توقف آخرین بازدید ، تغییر زمان فعال بودن و موارد دیگر در دسترس است.

سفارشی سازی

واتساپ میکس 3

سفارشی سازی در رابط کاربری را می توان در وات ساپ مود شده میکس انجام داد. می توان آیکون ها ، حباب های مکالمه ، فونت و غیره را سفارشی کرد. همه اینها را می توان در مقیاس کوچکتر نسبت به WhatsApp Aero & NSWhatsApp MOD APK انجام داد. نه تنها سفارشی سازی بلکه برخی ویژگی های دیگر نیز در WA Mix داریم که می تواند واقعاً مفید باشد.

برچسب فروارد

واتساپ میکس 4

یکی از بدترین موارد در واتس اپ “برچسب گذاری ارسال” است. این می تواند برای بسیاری از افراد به یک مشکل تبدیل شود. به همین دلیل است که استفاده از نسخه های مود شده واتساپ مانند WA Mix ، YoWa ، GBWA می تواند مشکلات آنها را حل کند. در این نسخه های مود شده ، شما یک ویژگی خواهید داشت که می تواند “برچسب رو به جلو” را هنگام ارسال پیام به مخاطبین واتساپ ما غیرفعال کند که بسیار مفید است.

وضعیت واتساپ، موضوعات، استیکر ها و موارد دیگر

واتساپ میکس 5

در واتساپ میکس مود شده برای اندروید ، می توانید وضعیت دیگران را با ضربه زدن روی آنها دانلود کنید و همچنین می توانید برخی از شخصیت های دیگر را در وضعیت واتس اپ خود اضافه کنید (۲۵۰). همچنین ، یک سرور منحصر به فرد برای بارگیری تم های جدید و بسته های برچسب وجود دارد که WhatsApp Mix را به یک نسخه مود پیشرفته تر تبدیل می کند. شما می توانید تم خود را بسازید و همچنین می توانید از آن استفاده کنید.

دیگر ویژگیها عبارتند از:

واتساپ میکس 6

– پشتیبان گیری بازیابی
– (اثر انگشت)
– ویژگی ضد لغو
– برنامه ریز پیام
– خیلی بیشتر
پشتیبان گیری و بازیابی یک ویژگی بسیار محبوب WhatsApp است که اکنون در WA Mix نیز موجود است. می توانید نسخه پشتیبان تهیه کرده و داده های خود را بازیابی کنید. بروزرسانی نسخه جدید WhatsApp Mix از ویژگی قفل داخلی پشتیبانی می کند که با آن می توانید گپ های خود را با اثر انگشت و همچنین با یک سنجاق قفل کنید.
ویژگی ضد لغو یک ویژگی پیشرفته است که با آن می توانیم پیام “برای همیشه حذف شده” و همچنین وضعیت لیست مخاطب خود را ببینیم. این ویژگی بسیار پیشرفته است اما توصیه می شود از این ویژگی در مقیاس پایین تری استفاده کنید زیرا به سیاست های WhatsApp رسمی آسیب می رساند و ممکن است استفاده از این ویژگی را ممنوع کنید.
زمانبندی برای ارسال پیام ها یک ویژگی عالی است که با آن می توانید پیام ها را به لیست مخاطبین واتس آپ خود ارسال کنید حتی اگر در آن زمان در دسترس نباشید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ، فقط زمان ، تاریخ و پیام را تعیین کنید و و مشخص کنید که برای چه کسی باید ارسال شود. همچنین، هنگام استفاده از این ویژگی باید به اینترنت متصل باشید. در غیر این صورت این ویژگی عمل نخواهد کرد.

سوالات رایج در خصوص دانلود، نصب و استفاده از واتساپ میکس برای اندروید :

چرا باید اقدام به دانلود و نصب واتساپ میکس بر روی گوشی موبایل اندروید خود کنیم؟

واتس اپ میکس در زندگی روزمره کاربردهای زیادی دارد. ما می توانیم فایل های بزرگی از جمله فیلم ها ، فایلهای دیداری و تصاویر را به اشتراک بگذاریم. برخلاف واتس اپ رسمی ، تصاویر می توانند با کیفیت بالا ارسال شوند. سایر ویژگی ها مانند “پنهان کردن وضعیت ، تیک آبی ، حذف تیک تحویل داده شده ، وضعیت نوشتن و غیره” را می توان با WhatsApp Mix MOD APK انجام داد. برای آگاهی از سایر کاربردهای WhatsApp Mix ، مقاله ما را بخوانید.

واتساپ میکس APK بی خطر است ، آیا من ممنوع خواهم شد؟
ما برنامه های ایمنی را در اختیار کاربران خود قرار می دهیم که عاری از ویروس و سایر موارد مضر هستند. همچنین برخلاف برخی از حالت های وات ساپ به دلیل گزینه های امنیتی بهتر، استفاده از آن منع نخواهید شد. حتی توصیه می شود با استفاده از WhatsApp Mix APK از یک شماره موقت استفاده کنید.

چرا من پس از دانلود و نصب نمی توانم واتساپ میکس مود شده را باز کنم؟
باید در MOD APK یا سرور آن اشکالی وجود داشته باشد. مطمئن شوید که از وب سایت ما بازدید کرده اید تا بررسی کنید آیا آخرین به روزرسانی را دارید یا خیر. اگر این کار را انجام ندهید ، WhatsApp Mix APK خود را به روز کنید و باز هم ، هنگام باز کردن آن خطایی رخ می دهد ، پس باید سعی کنید دستگاه خود را دوباره راه اندازی کنید. همچنین ، نصب WhatsApp Mix MOD فقط در دستگاه های Android که دارای نسخه Android 4.1+ هستند لازم است.

 

 


دانلود فایل نصبی اصلی برنامه با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : ۴۲ مگابایت

برای دانلود آخرین ورژن اپ یو واتساپ کلیک کنید

 


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 2]

Posted in تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت