فهرست بستن

دسته: مارکت اندروید

menu

دانلود آخرین نسخه ۴۰٫۹٫۲۸ Google Play Store فروشگاه اندروید گوگل پلی استور

دانلود جدیدترین نسخه Google Play Store 40.9.28 گوگل پلی استور + ورژن مود شده با میلیون ها بازی و برنامه رایگان برای اندروید

Google Play Store - فروشگاه گوگل پلی استور

آخرین آپدیت و بروزرسانی به همراه نسخه مود شده

 google play download app apk
Google Play Store مارکت رسمی کمپانی بزرگ گوگل برای اندروید می باشد که حاوی صدها هزار بازی و نرم افزار اندروید در زمینه ها و دسته بندی های مختلف و بسیار متنوع می باشد.
با نصب فروشگاه گوگل پلی شما به بانک بسیار عظیمی از اپلیکیشن و بازی اندروید دسترسی مستقیم خواهید داشت. همچنین بازی ها و نرم افزارهای نصب شده بر روی گوشی و تبلت شما همواره آپدیت هستند و زحمت نصب بازی یا نرم افزار مورد نظر بر روی دستگاه اندرویدیتان از دوش شما برداشته خواهد شد. با نصب این اپلیکیشن برنامه های نصب شده بر روی گوشیتان به صورت اتوماتیک به روز رسانی می شوند.

دانلود جدیدترین نسخه مایکت Myket 9.5.4 نرم افزار مارکت اندروید ایرانی

دانلود آخرین نسخه مایکت Myket 9.5.4 نرم افزار مارکت ایرانی اندروید

دانلود مایکت Myket

آخرین آپدیت و بروزرسانی اپ فروشگاه مایکت برای اندروید

شرح برنامه my ket :
مایکت نام یک 👈 مارکت اندروید 👉 محبوب در بین کاربران ایرانی است که با میلیون ها کاربر از قدرتمندترین نرم افزارهای بازار اندروید در کشورمان به حساب می آید. اپلیکیشن Myket با دارا بودن هزارن اپلیکیشن و بازی از غنی ترین اپ استورهای ایرانی به شمار می رود که در آن بیش از ۹۵ درصد نرم افزارها و بازی های ارائه شده به صورت رایگان قابل دانلود می باشند.

دانلود و نصب بازار جدید و قدیمی bazaar 22.6.1 برنامه کافه بازار مارکت اندروید

دانلود نسخه جدید برنامه « بازار اصل » – مارکت اندروید bazaar 22.6.1

کافه بازار

آخرین آپدیت و بروزرسانی اپلیکیشن فروشگاه بازار ۲۰۲۳ برای اندروید

شرح برنامه و دانلودبازار ۱۴۰۲ :

کافه بازار نام نرم افزار نام آشنای 👈 مارکت اندروید 👉 در بین کاربران ایرانی است. این اپ استور ایرانی در طول سالیان توانسته است محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران ایرانی و فارسی زبانان پیدا کند.

دانلود نسخه جدید مارکت اندروید پارس هاب ۴٫۰۴٫۱ – Parshub فروشگاه اندروید ایرانی

دانلود و نصب نسخه جدید برنامه مارکت اندروید پارس هاب ۴٫۰۴٫۱ – Parshub فروشگاه اندروید ایرانی

دانلود برنامه پارس هاب

آخرین آپدیت و بروزرسانی برنامه ی پارسهاب از پی سی افزار

معرفی برنامه:
مارکت اندروید ایرانی پارس هاب – Parshub از جمله کامل ترین مراجع اندروید است که علاوه بر نرم افزار و بازی، انواع مختلف محتوا از قبیل موسیقی، کتاب، نشریات و مجله را نیز به کاربران ارائه می نماید.
با دانلود برنامه پارس هاب شما به حجم عظیمی از بازی ها و نرم افزار های اندروید در دسته بندی های مختلف دست خواهید یافت. برخلاف دیگر مارکت های اندروید ایرانی، نظیر مایکت ، بازار ، ایران اپس و یا کندو پارس هاب علاوه بر بازی و اپلیکیشن، انواع فیلم های سریال و سینمایی ایرانی و خارجی، آهنگ از هنرمندان مختلف، نشریات و کتاب از نویسندگان خارجی و داخلی را به کاربران خود ارائه می نماید.

دانلود و نصب برنامه بازار قدیمی از ورژن ۴ تا ۷ برای اندروید ۲ تا ۴ و بالاتر – مارکت آندروید

دانلود و نصب برنامه بازار قدیمی از ورژن ۴ تا ۷ برای اندروید ۲ تا ۴ و بالاتر – مارکت آندروید

معرفی برنامه
کافه بازار قدیمی از جمله برنامه هایی است که کاربران با اندروید پایین از ما درخواست می‌کنند. نسخه قدیمی بازار ( ورژن ۵ ، ۶ و ۷ ) قابل نصب بر روی گوشی های با اندروید ۲ و ۴ است.

دانلود آخرین نسخه فروشگاه اندروید « اول مارکت »Avval Market 7.2.3

دانلود جدیدترین نسخه فروشگاه اندروید اول مارکت Avval Market 7.2.3

اول مارکت
آخرین آپدیت و بروزرسانی برنامه

معرفی برنامه اول مارکت :
اول مارکت فروشگاه ایرانی تخصصی اپلیکیشن و بازی اندرویدی است که با هدف ارائه و عرضه جدیدترین اپلیکیشن ها و بازی های روز دنیا و ایران راه اندازی شده است. این مارکت اندروید ایرانی شامل بیش از ۵۰ هزار اپلیکیشن و بازی می باشد که به بیش از ۵ میلیون کاربر و ۳ هزار توسعه دهنده برنامه های اندرویدی خدمات ارائه می دهد.

دانلود و نصب رایگان مایکت قدیمی برای اندروید

دانلود و نصب مایکت قدیمی برای اندروید

مایکت قدیمی

چند ورژن قدیمی مایکت

با دانلود نسخه قدیمی مایکت برای گوشی های موبایل با اندروید پایین شما نیز به جمع ۲۰ میلیون کاربری می پیوندید که از این مارکت اندروید ایرانی استفاده می کنند.
تیم ارائه کننده این اپلیکیشن با ارائه بیش از ۳۵۰هزار نرم افزار و بازی و همکاری با بیش از ۲۲۰۰۰ توسعه دهنده ایرانی و بین المللی، یکی از کاملترین مجموعه های بازی ها و اپلیکیشن های اندروید است.

دانلود جدیدترین نسخه مارکت ایرانی اندروید کندو Cando 2.3.0.154

دانلود آخرین نسخه مارکت اندروید کندو Cando 2.3.0.154

مارکت اندروید کندو Cando

معرفی برنامه کندو :
از بهترین مارکت های اندروید ایرانی که همتراز بازار ، مایکت ، ایران اپس است کندو نام دارد. با دانلود برنامه کندو جدید ترین و بهترین اپلیکیشن ها و بازی های اندروید را بیابید و بر روی موبایل اندروید خود نصب کنید. با نصب نرم افزار کندو بر روی گوشی خود همواره بروز باشید! کندو بستر قانونی دانلود هزاران برنامه اندروید دستچین شده و باکیفیت ایرانی و خارجی است.

دانلود جدیدترین نسخه مارکت ایرانی « ایران اپس » IranApps 3.1.6

دانلود آخرین نسخه مارکت ایرانی « ایران اپس » IranApps 3.1.6

ایران اپس IranApps

آپدیت و بروزرسانی ایران آپس

شرح برنامه و دانلود و نصب ایران اپس :

ایران اپس مارکت ایرانی هوشمند را می توان از بروزترین و بهترین مارکت های ایرانی اندروید دانست. با نصب اپلیکیشن IranApps بر روی گوشی اندرویدی خود به آسانی به هزاران برنامه و بازی اندروید دسترسی خواهید بافت و لذت گشت و گذار در دنیای اپلیکیشن ها را تجربه خواهید کرد.

× خرید گیفت کارت