دانلود آنتی ویروس CM Security

دانلود جدیدترین نسخه اندروید آنتی ویروس Security Master 5.0.9 سکوریتی مستر

Security Master - CM Security
آخرین آپدیت و بروزرسانی CM Security

معرفی برنامه Security Master :
با دانلود آنتی ویروس CM Security- سی ام سیکیوریتی – امنیت گوشی همراه خود را تضمین کنید. آخرین نسخه ویروس کش CM Security به Security Master تغییر نام داده و دامنه امنیت تلفن موبایل را تشریح می کند: نه تنها از گوشی اندرویدی شما بلکه از حریم خصوصی شما نیز محافظت می کند. این ویروس کش بهترین آنتی ویروس برای موبایل از دید بسیاری از کاربران است.

ادامه مطلب …

دانلود آنتی ویروس Virus Cleaner MAX Security

دانلود جدیدترین نسخه آنتی ویروس Virus Cleaner, Antivirus, Cleaner (MAX Security) 2.1.8 برای اندروید

آنتی ویروس Virus Cleaner, Antivirus ( MAX Security )

شرح برنامه :
امتیاز 4.8 برای یک نرم افزار در گوگل پلی کم نیست. آنتی ویروس و نرم افزار امنیتی Virus Cleaner – MAX Security توانسته این امتیاز را از کاربران اندروید دریافت کند. نرم افزار Virus Cleaner – MAX Security یک آنتی ویروس حرفه ای، ویروس اسکنر، پاک کننده ویروس برای اندروید، پاک کننده گوشی و تقویت کننده سرعت و یک قفل گذار بر روی برنامه های شما برای حفظ حریم خصوصی است. MAX Security در 24 ساعت روز از گوشی شما محافظت می کند و موجب بهبود عملکرد گوشی شما می شود.

ادامه مطلب …

دانلود Zoner Mobile Security

دانلود جدیدترین نسخه اندروید Zoner AntiVirus 1.15.1 آنتی ویروس زونر

Zoner AntiVirus - آنتی ویروس زونر
آخرین آپدیت و بروزرسانی برنامه با پشتیبانی از زبان فارسی و منوهای کاملا فارسی

معرفی برنامه Zoner AntiVirus :
Zoner Mobile Security بهترین آنتی ویروس برای موبایل های اندروید است. این انتی ویروس جزو یکی از پیشرفته ترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای آنتی ویروس برای دیوایس های اندروید به شمار می رود. با این اپلیکیشن قادر خواهید بود گوشی و یا تبلت اندروید خود را در برابر جاسوس افزارها، تروجان ها، ویروس ها، کرم ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نیز سایر تهدیدات امنیتی ایمن سازید. Zoner Mobile Security همچنین از تماس ها و پیام های ناخواسته محافظت می کند.

ادامه مطلب …

دانلود آنتی ویروس Avast Antivirus برای اندروید

دانلود آنتی ویروس Avast Antivirus 6.19.1 جدیدترین نسخه اندروید اوست

Avast Antivirus - آنتی ویروس اوست اندروید

نسخه پرمیوم Premium

معرفی نرم افزار Avast Antivirus :
Avast Antivirus – Mobile Security & Virus Cleaner یک نرم افزار امنیتی و آنتی ویروسی قدرتمند برای گوشی های موبایل و تبلت ها با سیستم عامل اندروید در برابر بدافزارهای جاسوسی ، فیشینگ های نا خواسته، نرم افزارهای مخرب ، ویروس ها و تروجان ها می باشد که بیش از 100 میلیون بار در فروشگاه گوگل پلی دانلود شده است.

ادامه مطلب …

دانلود آنتی ویروس Kaspersky

دانلود جدیدترین نسخه اندروید آنتی ویروس کسپرسکی برای موبایل
Kaspersky Mobile Antivirus : AppLock & Web Security 11.19.4.1001

Kaspersky Mobile Antivirus - کسپرسکی

معرفی آنتی ویروس Kaspersky برای موبایل :
شرکت امنیتی کسپرسکی این بار با ارائه رایگان آنتی ویروس و نرم افزار امنیتی Kaspersky Internet Security برای تلفن های همراه اندرویدی به شما در ایمن نگهداشتن تلفن و تبلت اندرویدیتان که می توانند بسیار آسیب پذیرتر از کامپیوترها نیز باشند کمک می کند. و اطلاعات خصوصی شما را در برابر خطرات و تهدیدات آنلاین حفظ می کند. همچنین فیلتر تماس پیشرفته Kaspersky به شما کمک می کند تا تماس های مزاحم و اسپم را به راحتی مسدود کنید.

ادامه مطلب …