دانلود یو واتساپ YoWhatsApp

دانلود جدیدترین نسخه اندروید (2020) YoWhatsapp 11.10.1- یو واتساپ جدید – واتس اپ پیشرفته فارسی

YoWhatsapp - یو واتساپ

به همراه آخرین آپدیت و بروزرسانی یو واتساپ جدید ۲ – YOWhatsApp 2

معرفی برنامه :
YoWhatsapp فارسی نسخه ای غیر رسمی و تعدیل شده از واتساپ است که بسیار کارآمدتر از نسخه اصلی است. امروزه بسیاری از افراد به دلیل انعطاف پذیری و ویژگی های اضافی به جای استفاده از نسخه اصلی به دنبال نسخه اصلاح شده مسسنجرها و از جمله پیام رسان واتساپ هستند.
با دانلود نسخه جدید یو واتساپ – YoWhatsapp – اندروید از امکانات این مسنجر اصلاح شده استفاده مفید را ببرید.

بسیاری از توسعه دهندگان و وب سایت ها اغلب نسخه رسمی را اصلاح می کنند و ویژگی های جدیدی را که در نسخه اصلی وجود ندارند را در نسخه اصلی ادغام می کنند و نسخه ی اصلاح شده و کاراتری را به مخاطبان عرضه می کنند، به همین دلیل در این بخش از پی سی افزار ما هم تصمیم گرفتیم که آخرین ورژن مسنجر یو واتساپ را برای شما ارائه کنیم.
برنامه‌هایی مانند GB Whatsapp ، OGWhastapp و Whatsapp Plus همگی نسخه های اصلاح شده از واتساپ هستند که پیش تر آنها را برای شما عرضه نموده ایم.
امروز ما قصد داریم در مورد Yo WhatsApp صحبت کنیم و از ویژگی های جالب آن برای شما بگوییم. بنابراین ، بیایید شروع کنیم و به محتوای اصلی یوواتساپ بپردازیم.
YoWhatsapp به تازگی توسط توسعه دهنده برنامه Yousef Al-Basha راه اندازی شده است ، ویرایشگر برنامه برخی از ویژگیهایی را به واتساپ اصلی اضافه کرده اند که باعث می شود YoWhatsApp APK جدا از همه واتساپ های دیگر باشد.
آخرین نسخه برنامه You WhatsApp APK یک نسخه اصلاح شده از نسخه اصلی WhatsApp APK است که به راحتی از دیگر WhatsApp های اصلاح شده موجود در اینترنت پیشی می گیرد.
توسعه دهندگان برنامه یو واتساپ هر زمان که آخرین نسخه از توسعه دهندگان رسمی واتس اپ به Google Play Store وارد می شود ، برنامه را به روز رسانی و آپدیت می کنند.
می توانید بگویید یو وات ساپ جدید ( YOWA ) نسخه نهایی WhatsApp اصلی است که می توانید بجای نسخه اصلی از آن استفاده کنید و تمام ویژگیهای جالب آن را امتحان کنید.
برنامه یو واتس اپ در حال حاضر توسط میلیون ها نفر از مردم جهان مورد استفاده قرار می گیرد. اما از آنجایی که این برنامه مدت زمان طولانی به روزرسانی نشده است ، بسیاری از افراد نسخه مشکلدار این برنامه را بر روی گوشی خود نصب کرده اند. اما ما در پی سی افزار تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه YO Whatsapp را که عاری از اشکالات و مشکلات عملکرد است را در اختیارتان قرار دهیم.
آخرین ورژن این پیام رسان را از سایت ما کاملاً ایمن و بدون هیچگونه نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای تبلیغاتی دریافت کنید.

با دانلود نسخه جدید یو واتساپ جدید فارسی :

حالت کلی:

– آیکون های مختلف : در این برنامه می‌توانید برای یو واتساپ در صفحه هوم اسکرین خود آیکون مورد نظر را انتخاب کنید.
– کارت مکالمه در فهرست اخیر : اگر با کسی گپ بزنیم و دکمه اخیر را فشار دهیم ، هر گپ تبدیل به کارت می شود. عالی به نظر می رسد ، درست است؟ این ویژگی از دستگاههایی با Android 5.0 و بالاتر پشتیبانی می کند.
– با کشیدن انگشت از چپ به راست ، صفحه مکالمه را ببندید – می توانید به سادگی با کشیدن انگشت از راست به چپ ، مکالمه را ببندید. این یک اشاره ساده است که ممکن است برای شما مفید باشد.
– فعال / غیرفعال کردن نشان پیام از راه‌انداز و صفحه اصلی : این فقط یکی دیگر از ویژگیهای ساده اما بسیار مفید برای کاربران واتساپ است. نماد اعلان (پیام های دریافتی) می تواند در بعضی مواقع آزار دهنده باشد، و این در حالی است که این نشان ها نیز نمی توانند غیرفعال شوند ، آیا راه حلی برای آن وجود دارد؟ بله ، این پیام رسان به شما امکان می دهد نشان پیشخوان پیام را در آیکون YoWhatsApp غیرفعال کنید.
– غیرفعال کردن اعلان پخش صوتی در نوار وضعیت : همانطور که از نام آن پیداست، وقتی یک فایل صوتی و یا پیام صوتی را در واتس اپ پخش می کنیم ، یک اعلان ظاهر می شود که می تواند آزار دهنده باشد. با رفتن به تنظیمات، آن را حذف کنید.
تنظیمات هوم اسکرین:
– نام خود را به جای متن WhatsApp در صفحه اصلی برنامه تنظیم کنید : این امکان را برای شما وجود دارد تا نام برنامه را در صفحه اصلی تغییر دهید و متن مورد علاقه خود را به جای آن تایپ کنید. همچنین می توانید وضعیت مورد نظر خود را در صفحه اصلی YoWhatsApp نگه دارید.
– تغییر اندازه متن در هوم اسکرین برنامه : با این ویژگی می توانید اندازه متن را در صفحه اصلی یوواتساپ جدید تنظیم کنید.
– Hide Chats Divider -این ویژگی باعث می شود خط خاکستری بین گپ ها در صفحه اصلی حذف شود. این ظاهر منحصر به فردی به یووات ساب شما می بخشد.
– اخطار آنلاین شدن : وقتی شخصی در مخاطبین شما آنلاین می شود ، مطلع شوید. یک پیام کوتاه پاپ آپ دریافت خواهید کرد که می گوید یک مخاطب خاص آنلاین است. خیلی مفید است؟ پس همین حالا این برنامه اندروید را امتحان کنید.
تنظیمات مربوط به صفحه گفتگو:
– سفارشی کردن تصویر زمینه گفتگو برای هر مخاطب : نسخه رسمی واتس اپ به شما امکان می دهد برای همه مخاطبین یک تصویر زمینه چت تنظیم کنید اما این امکان را نمی دهد تا تصویر زمینه چت مختلفی برای هر مخاطب تنظیم کنید. با دانلود جدیدترین نسخه YoWhatsApp و YoWhatsApp2 میتوانید تصویر زمینه چت اختصاصی را برای مخاطبین مختلف تنظیم کنید.
– پنهان کردن تصویر پروفایل مخاطب خاص : اکنون می توانید تصویر پروفایل مخاطبین را از صفحه مکالمه پنهان کنید. اگر این ویژگی را روشن کنید ، نام آنها فقط ظاهر می شود و نه تصویر پروفایل آنها.
– مخفی کردن نام مخاطب و دکمه تماس : با فعال کردن این ویژگی می توانید نام مخاطب را از صفحه مخفی کنید ، فقط تصویر نمایه آنها قابل مشاهده است.
– مخفی کردن تاریخ و زمان هنگام کپی کردن پیام ها : وقتی 2 پیام یا بیشتر را همزمان درنسخه رسمی کپی می کنیم ، تاریخ و زمان نیز کپی می شوند. برای جلوگیری از کپی کردن تاریخ و زمان ، این ویژگی را روشن کنید و 2 یا چند پیام را همزمان کپی کنید ، بدون کپی کردن تاریخ و زمان.

سایر ویژگی های جالب YoWhatsApp و یوواتساپ ۲ :

– ارسال تصویر به صورت فول اسکرین : ارسال تصاویر در واتس اپ همیشه با مشکل مواجه شده است زیرا تصاویری که می فرستیم با همان کیفیت دریافت نمی شوند. اما با استفاده از YoWhatsapp جدید می توانید عکس هایی با اندازه 18 مگابایت ارسال کنید و از کیفیت تصویر کاسته نشود. تصاویردر کیفیت اصلی ارسال یا دریافت می شوند. این یک ویژگی بسیار مهم برای کسانی است که از واتساپ برای ارسال تصاویر استفاده می کنند. برای لذت بردن از ویژگی های عالی و حالت های جالب ، اکنون این پیام رسان را بارگیری کنید.
– ارسال بیش از 10 تصویر به طور همزمان : نسخه اصلی اجازه نمی دهد تا کاربران به طور همزمان بیش از 10 تصویر ارسال کنند. اما با کمک برنامه یو واتساپ می توانید به راحتی همزمان بیش از 10 تصویر ارسال کنید.
– ارسال فیلم حداکثر 700 مگابایت : واتس اپ رسمی اندازه ویدیو را محدود می کند و به کاربران اجازه نمی دهد فایلهای بزرگی ارسال کنند. در چنین حالتی ، می توانید ویدیوهایی با حداکثر 700 مگابایت را با کمک YoWhatsapp ارسال کنید.
– Inbuilt Locks Whatsapp – گاهی اوقات ، پیام ها ، تصاویر و فیلم های را در نسخه اصلی دریافت می کنیم که برای دیدن دیگران در نظر گرفته نشده است. اما با دانلود یو واتساپ مشکل شما رفع می‌شود و خود را از دست دیگران در امان می دارید..
آیا استفاده از YoWhatsapp امن است؟
بله ، شما مشکلی در استفاده از YoWhatsapp نخواهید داشت. سرور همه نسخه های رسمی و غیررسمی واتساپ یکسان است ، فقط یک سرور وجود دارد که از طریق آن تمام انتقال داده ها انجام می شود. بنابراین مشکلی در استفاده از هر نوع واتس اپ وجود ندارد ، همه مودها ایمن بوده و ایمنی آن تضمین شده است.
چگونه می توانم یو واتساپ جدید خود را بروزرسانی کنم؟
YoWhatsApp فارسی یک نسخه جایگزین برای واتساپ است ، اما در فروشگاه Play موجود نیست. بنابراین از کجا می توانید آن را به روز کنید؟ در سایت پی سی افزار تا آنجا که به روزرسانی برنامه توسط توسعه‌دهنده صورت پذیرد، می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید. ما سعی می کنیم به محض این که برنامه نویس به روز رسانی را صورت دهد، APK های MOD شده را به روز کنیم. برای به روزرسانی های بعدی و موارد جذاب تر تنها به p30afzar مراجعه کنید.

 


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم (ورژن 11.10.1 )

فرمت : apk

حجم فایل : 41.4 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم (ورژن 10.30)

فرمت : apk

حجم فایل : 43 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم (یو واتساپ پلاس)

فرمت : apk

حجم فایل : 37.4 مگابایت


arrow تمامی دانلودها در پی سی افزار با نصف تعرفه اینترنت صورت می پذیرد. arrow

(از تلگرام اصلی استفاده کنید) برای عضویت در کانال پی سی افزار روی تصویر زیر کلیک کنید

لینک تلگرام ایرانروید
10 پاسخ
 1. Mahla گفته:

  سلام ببخشید من تویه تنظیماتش که نوشته بود hide chat واسش رمز گذاشتم و چتام مخفی شده اما نمیدونم الان کجا مخفی شده.. کجا میره مخاطبایه مخفی شده؟

  پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *