فهرست بستن

دانلود نسخه جدید برنامه اسنپ باکس رانندگان موتور و وانت ۴٫۸٫۰ SnappBox برای اندروید

دانلود اسنپ باکس رانندگان موتور و وانت
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 271 امتیاز: 3.4]

دانلود و نصب نسخه جدید برنامه اسنپ باکس رانندگان موتور ۴٫۸٫۰ SnappBox برای اندروید

اسنپ باکس
آموزش نحوه استفاده و دریافت آخرین آپدیت و بروزرسانی اپلیکیشن اسنپ باکس موتوری راننده و وانت

اسنپ باکس چیست
اسنپ باکس درایور دومین نرم افزار معروف شرکت snap است که در حمل بسته های شما می تواند کمک بسیار زیادی بکند. پوشش دهی قابل توجه ناوگان اسنپ باکس در شهرهای مختلف ایران، سرعت بالا در سرویس دهی و انعطاف پذیری راه حل های پیشنهادی اسنپ باکس، آن را به گزینه ای محبوب برای هر نوع کسب و کاری و در هر سایزی مبدل ساخته است.

مشتریان
مشتریان محترم با دانلود اسنپ باکس رانندگان می توانند هم اقدام به ارسال مرسولات خود با استفاده از پیک موتوری کنند و هم میتوانند برای جابجایی خود در ساعات شلوغ روز از موتور استفاده کنید.
برای این کار میتوانید مستقیماً در داخل همان اسنپ مسافر اقدام به درخواست موتور کنید. کافی است در همان اپلیکیشن اسنپ، گزینه «اسنپ‌باکس» را برای ارسال مرسوله و گزینه «اسنپ‌بایک» را جهت جابه‌جایی مسافر با موتور انتخاب نمایید و درخواست آنلاین موتور کنید.
امکانات و ویژگی های موجود در اپلیکیشن اسنپ باکس وانت و موتوری عبارتند از ارسال بسته برای مقاصد متعدد، ارسال های رفت و برگشت، امکان امتیازدهی به راننده وسیله نقلیه (موتور، وانت و یا ماشین) و پیگیری لحظه ای بسته.
تفاوت اسنپ باکس و اسنپ بایک در چیست؟
اسنپ باکس: برای درخواست پیک موتوری، آماده کردن بسته سخت‌ترین بخش کار و درخواست پیک راحت‌ترین کار شماست. اپلیکیشن اسنپ را باز، گزینه «اسنپ‌باکس» را انتخاب و مبدا و مقصد را مشخص کنید. به همین سادگی، پیک موتوری در خدمتتان است!
اسنپ بایک: سفر با موتور یکی از محبوب ترین روش‌های جابه‌جایی در کلا‌ن‌شهرهاست و به شما کمک می‌کند تا در ساعات اوج ترافیک بی دردسر به مکان مورد نظر خود برسید. موتورسواران اسنپ‌بایک در هر ساعت از شبانه‌ روز و در هر نقطه از شهر آماده سرویس‌دهی به مشتریان خود هستند. در حقیقت تاکسی موتوری اسنپ، بهترین گزینه برای کسانی است که می‌خواهند در سریع‌ترین زمان به مقصد برسند.
با دانلود و نصب اپلیکیشن اسنپ‌ باکس رانندگان با شمار زیادی از موتور سواران فعال مواجه خواهید شد که در هر منطقه باعث می‌شود در مدت زمان کوتاهی بتوانید پیک خود را با قیمتی مناسب پیدا کرده و سفارش دهید تا یکی از موتورسواران ناوگان اسنپ‌باکس در یک چشم به هم زدن در خدمت شما حاضر شود تا بسته را تحویل گرفته و آن را با کمترین هزینه و سرعت عمل بالا به گیرنده تحویل دهد. پس از تحویل بسته به گیرنده، پیام رسیدن پیک و تحویل بسته به مقصد برای شما ارسال خواهد شد تا خیالتان از بابت رسیدن بسته به دست صاحبش آسوده شود.

خدماتی که موتور سواران پس از دانلود و نصب اسنپ باکس دریافت می کنند

سلامتی و بیمه
سلامت رانندگان و وسیله‌ نقلیه‌ آنها تضمین کننده‌ی یک همکاری بلندمدت و سالم است. سرویس ناوگان اسنپ رانندگان موتور با بهترین ارائه کنندگان سرویسهای درمانی مذاکره کرده است تا راننده ها با خیال راحت و بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند.
تجهیزات و لوازم وسیله نقلیه
استهلاک غیر قابل اجتناب، ولی پیشگیری از هزینه‌های هنگفت و غیر معقول قابل اجتناب است. در این خصوص با تامین کنندگان متنوعی مذاکره شده است.
خدمات تفریحی
تفریح بخشی از زندگی است، بخشی ضروری برای اینکه کیفیت زندگی حرفه‌ای بهتر باشد.عده‌ی زیادی از خدمات تفریحی اختصاصی هم‌ راهان اسنپ باکس را می‌توانید با تخفیف‌های ویژه مدت‌دار یا همیشگی استفاده کنید.

آموزش طریقه کار و نحوه استفاده از برنامه اسنپ باکس موتور سوار و وانت بار

پس از دانلود برنامه اسنپ باکس لازم است با حساب کاربری اسنپ باکس خود وارد اپ شوید. برای این کار کافیست در کادر اول شماره اسنپ یعنی شماره موبایلی را که با آن در اسنپ ثبت نام کرده اید وارد کنید و کادر دوم را نیز با رمز عبوری که از طریق پیامک برای شما ارسال شده کامل کنید اگر رمز ورود را دریافت نکرده اید یا پیامک آن حذف شده است می توانید از گزینه بازیابی رمز عبور یا تماس با پشتیبانی استفاده کنید. توجه داشته باشید نباید هیچ فیلتر شکنی روی گوشی همراه شما فعال باشد.

اسنپ باکس 1

در صفحه اول نرم افزار اسنپ باکس درایور اطلاعاتی مانند تصویر نمایه یا پروفایل، میزان اعتبار، میانگین امتیازات سفرهای قبلی، موقعیت شما در نقشه، تنظیمات دریافت سفارش، وضعیت خاموش یا روشن بودن اپلیکیشن، بخش سفرها و بخش مالی نمایش داده می شود.
پس از آشنایی با منوها و بخش‌های مختلف اپلیکیشن نوبت دریافت درخواست سفر است برای این کار لازم است ابتدا اپلیکیشن را در حالت روشن قرار دهیم بنابراین در بخش پایین صفحه انگشت خود را روی دکمه خاموش نگه دارید تا روشن شود.

اسنپ باکس 2

گزینه تنظیمات دریافت سفارش به شما اجازه می دهد محدوده فعالیت خود را انتخاب کنید؛ محدوده طرح ترافیک و طرح کاهش آلودگی هوا و منطقه‌ای که با فعال کردن آن می توانید در آن محدوده‌ها نیز فعالیت داشته باشید.

اسنپ باکس 3

همچنین لازم است در بخش تنظیمات دریافت سفارش برای اطمینان از آماده بودن اپلیکیشن گزینه بررسی اتصال را انتخاب کنید. اپلیکیشن به صورت خودکار موارد لازم برای فعالیت شما را بررسی کرده و در صورت وجود مشکل راهنمای مربوطه را ارائه خواهد داد.

اسنپ باکس 4

اگر مشکلی در اتصال شما به سیستم وجود نداشته باشد یک سفر تستی روی گوشی شما نمایش داده می شود، سفر تستی صرفاً به منظور بررسی شرایط لازم برای فعالیت شما ارسال می شود و قبول یا رد آن تاثیری در عملکردتان ندارد.
مراحل قبول و انجام سفر
سفرهای جابجایی مسافر با عبارت مسافر و درخواستهای جابجایی مرسوله بدون عنوان خاص برای کاربر موتورسوار نمایش داده می‌شود اگر برای جابجایی بسته نیاز به استفاده از جعبه باشد عنوان جعبه الزامی روی درخواست نمایش داده می شود.
سفرهای حمل مرسوله
در صفحه اصلی درخواست اطلاعاتی مانند موقعیت کاربر موتورسوار، نشانی مبدا و مقصد ها روی نقشه، میزان توقف، نیاز به بازگشت به مبدا و مبلغ سفر را مشاهده می‌کنید. با لمس هر کدام از نشانی ها موقعیت دقیق آن را روی نقشه مشاهده می کنید. برای قبولی درخواست دکمه قبول سفر را نگه دارید.

اسنپ باکس 5

پس از قبول سفر کد سفر، نوع پرداخت پرداخت کننده و لیست اقلام سفارش قابل مشاهده خواهد بود. همچنین می توانید برای هماهنگی بیشتر با درخواست دهنده تماس بگیرید. با استفاده از گزینه مسیریابی و استفاده از اپلیکیشن های مسیریاب به سوی مبدا حرکت کنید. پس از رسیدن به مبدا دکمه رسیدم به مبدا را نگه دارید. قبل از دریافت بسته، محتویات موجود در بسته را از قسمت لیست اقلام بررسی کنید. پس از تحویل گرفتن بسته و مطابقت آن با لیست اقلام دکمه بسته را تحویل گرفتم را نگه دارید.
در طول سفر همیشه می توانید از گزینه مسیریابی به مقصدهای بعدی استفاده کنید. بعد از رسیدن به مقصد دکمه رسیدم به مقصد را نگه دارید. پس از تحویل بسته دکمه بسته را تحویل دادن را نگه دارید. پس از تحویل بسته حتماً از تحویل گیرنده امضا بگیرید و نام، نام خانوادگی و شماره موبایل وی را در اپلیکیشن وارد کنید.

اسنپ باکس 6

اگر تحویل گیرنده در محل حاضر نبود حتما با پشتیبانی تماس بگیرید اگر سفری نیاز به بازگشت به مبدا داشته باشد پس از رسیدن به مقصد آخر از مسیریابی برای بازگشت به مبدا استفاده کنید.

اسنپ باکس 7

پس از بازگشت به مبدا دکمه به مبدا بازگشتم را نگه دارید.

اسنپ باکس 8

در پایان رسید سفر شامل مبالغ دریافتی و میزان کمیسیون کسب شده را مشاهده خواهید کرد. اگر در هر مرحله از سفر نیاز به تماس با پشتیبانی یا مشاهده اطلاعات کامل مقصدها داشتید فلش بالای مبدا را انتخاب کنید. با استفاده از گزینه پشتیبانی سفر می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. توجه داشته باشید به روزرسانی مراحل سفر دقیقاً در زمان خود انجام شود. به روز نشدن مراحل باعث کسر امتیاز و مسدود شدن حساب کاربری شما خواهد شد.
سفرهای جابجایی مسافر
سفرهای جابجایی مسافر مانند درخواست‌های حمل مرسوله با نمایش مبدأ، مقصد و هزینه سفر و عبارت مسافر برای شما ارسال می شود. پس از قبول سفر و رسیدن به مبدا، گزینه رسیدم به مبدا را انتخاب کنید. پس از سوار شدن مسافر گزینه مسافر سوار شد را نگه دارید. پس از رسیدن به مقصد دکمه رسیدم به مقصد را نگه دارید.
پس از پایان سفر گزینه پایان سفر را نگه دارید. و در انتها می توانید رسید سفر شامل مبلغ سفر و میزان کمیسیون را مشاهده کنید.
سفرهای خوشی را در ناوگان اسنپ باکس برای شما آرزومندیم!

اسنپ باکس در چه شهرهایی فعال است؟
هم اکنون امکان سرویس دهی در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، قم، تبریز، کرمان، یزد، اهواز و کرج فراهم است.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در سامانه ناوگان اسنپ باکس موتوری:
اصل شناسنامه یا کارت ملی( جدید)
اصل بیمه نامه شخص ثالث
اصل برگ سبز یا کارت موتور یا برگ کمپانی (کارت سفید موتور)
کپی برابر اصل محضری برگ سبز موتور (به نام خود موتورسوار باشد)
نکته: چنانچه موتور به نام کاربر نباشد لازم است رضایتنامه و کپی برابر اصل کارت شناسایی صاحب موتور به دفتر ثبت نام ارائه گردد.
سفته به مبلغ ۱۰ میلیون تومان (یک سفته ۱۰ میلیونی یا دو سفته ۵ میلیونی) برای موتورسیکلت و ۲۰ میلیون تومان برای وانت (قابل تهیه با قیمت دولتی از بانک ملی یا قیمت آزاد از سایر مراکز)
جهت فعالیت در سرویس حمل مسافر ارائه اصل گواهینامه نیز الزامی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۹۶۶۴۲ تماس بگیرید.
دفتر امور کاربران موتورسوار و مسافر در تهران
خیابان گاندی جنوبی، خیابان هفدهم، پلاک ۲۷
ساعات پذیرش مراجعین:
شنبه تا چهارشنبه ۸ تا ۱۶
پنجشنبه ۸ تا ۱۱:۳۰
بعد از دانلود نرم افزار اسنپ باکس موتوری، موتورسواران عزیز می‌توانند برای پشتیبانی با شماره ۹۶۶۴۲-۰۲۱ تماس بگیرند یا با نشانی الکترونیکی Support@snapp-box.com مکاتبه نمایید.

تغییرات نسخه جدید

– برطرف شدن مشکل نمایش نام مبدا و مقصد

– برطرف شدن مشکل نمایش نقشه

– برطرف شدن چند مشکل فنی

– بهبود عملکرد اپ


لینک دانلود و نصب اپلیکشن کاربران موتورسوار و وانت بار اسنپ باکس :

فرمت : apk

حجم فایل : ۲۳ مگابایت

اندروید مورد نیاز: ۴٫۰٫۳ و بالاتر


عضویت در کانال اینستاگرام اسنپ باکس

https://www.instagram.com/drivers.snappbox

 

در کانال های تلگرامی اسنپ باکس مربوط به شهر خود عضو شوید 👇:

تهران

عضویت در کانال تلگرام

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ تهران

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ باکس پلاس تهران

عضویت در کانال تلگرام رانندگان وانت تهران

عضویت در کانال اینستاگرام اسنپ باکس

اهواز

عضویت در کانال رسمی موتورسواران و رانندگان اسنپ باکس

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ اهواز

عضویت در کانال موتورسواران اسنپ اهواز در سروش

تبریز

عضویت در کانال رسمی موتورسواران و رانندگان اسنپ باکس

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ تبریز

عضویت در کانال موتورسواران اسنپ تبریز در سروش

مشهد

عضویت در کانال تلگرام

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران مشهد اسنپ

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ باکس پلاس مشهد
اصفهان

عضویت در کانال تلگرام

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اصفهان اسنپ

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ باکس پلاس اصفهان

شیراز

عضویت در کانال رسمی موتورسواران و رانندگان اسنپ باکس

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ شیراز

عضویت در کانال موتورسواران اسنپ شیراز در سروش
یزد

عضویت در کانال رسمی موتورسواران و رانندگان اسنپ باکس

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ یزد

عضویت در کانال موتورسواران اسنپ یزد در سروش
قم

عضویت در کانال رسمی موتورسواران و رانندگان اسنپ باکس

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ قم

عضویت در کانال موتورسواران اسنپ قم در سروش
کرمان

عضویت در کانال رسمی موتورسواران و رانندگان اسنپ باکس

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ کرمان

عضویت در کانال موتورسواران اسنپ کرمان در سروش
کرج

عضویت در کانال رسمی موتورسواران و رانندگان اسنپ باکس

عضویت در کانال تلگرام موتورسواران اسنپ کرج
عضویت در کانال موتورسواران اسنپ کرج در سروش


 

امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 271 امتیاز: 3.4]

Posted in اپلیکیشن های ایرانی،تمامی مطالب،سیر و سفر | مسیریاب،نرم افزارهای اندروید

موارد مشابه

24 Comments

  1. ساا

    ببین چقدر دیر رسیدی که آقای حضرت عباسی وانت گرفته_ بار زده _ از غلط املایی هات هم میشه فهمید که موقع فحش دادن جای، خوار ، مادرو به طرف اشتباه گفتی.۲ سال پیش باید عکس بچهاتو می چسبوندی نزدیک دستگیره که هر وقت خواستی شیشه رو بدی پایین فحش بدی بدونی ۳ تا بچه داری.

  2. بالا بدروتون

    حضرت عباسی دیروز ی مشتری سفارش گرفته با دوتا گوشی بعد زنگ زدم گفت بیا وقتی رسیدم دیدم ی وانت دیگه رفت بارزد هرچی زنگ زدم جواب نداد سری هم لغو زد دم عید با دوتا بچه حساب منو مسدود داعمی کردن آخه جواب نداد بگه عجله داشتم رفتم منم عصابم خورد شد بهش فحش دادم حالا این اسناد باشی منو مسدود کرده همکاران اینا نامردم برای شما هم بلخره پیش میاد. اصلان هوای راننده و نداره لعنت ب آیند لعنت ۲ساا از عمرمو بی هوده تلف کردم از خدا میخواهم نابود بشین. نامزدهای باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت