فهرست بستن

دانلود نسخه جدید برنامه اسنپ رانندگان snapp driver 4.2.0

دانلود اسنپ رانندگان

دانلود نسخه جدید برنامه snapp driver – اسنپ رانندگان 4.2.0 اسنپ درایور

snap driver - اسنپ رانندگان

آخرین آپدیت و بروزرسانی اسنپ رانندگان به همراه نسخه قدیمی

معرفی برنامه درایور :
این بخش از پی سی افزار را به ارائه یکی از نرم افزارهای فرعی اپلیکیشن اسنپ با نام برنامه راننده اسنپ – snapp driver اختصاص داده ایم. این نسخه از تاکسی اینترنتی اسنپ رانندگان تمامی نواقص و عیوب ورژن های پیشین را برطرف نموده است. آخرین نسخه اسنپ راننده جهت برآورده کردن تمامی خواسته های رانندگان طراحی شده است و حاوی تغییراتی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

درخواست فعالی که بیشتر ناوگان رانندگان اسنپ اندروید داشتند مشکلات نمایش قیمت سفر است و این عیب با بروز کردن اپلیکیشن راننده برای این رانندگان عزیز برطرف خواهد شد، پیش از این در نسخه های قدیمی بر روی قیمت سفر پیامی با عنوان «یک درخواست فعال» ظاهر می‌شد.
صدا های جدید برای هشدار ها
کاربران برنامه اسنپ رانندگان با نوتیفیکیشن های پیشین این اپ آشنایی کامل دارند. در این ورژن از برنامه دو صدای جدید به نوتیفیکیشن ها افزوده شده است که کار را برای کاربران راننده راحت‌تر نموده است. در نسخه جدید اسنپ راننده، هنگامی که مسافر نحوه پرداخت را عوض کنند، این تغییر با صدای این فیکیشن های جدید به راننده اطلاع داده می شود.
در اسنپ درایور جدید همچنین در صورتی که مسافر مسیر جدیدی را به سفر خود اضافه کند، و یا بازگشت به مبدا یا توقف در حین سفر را در برنامه انتخاب کند، تغییرات با نوتیفیکیشن ها با صدای جدید به اطلاع راننده می رسد .
از آنجایی که برای بالا بردن دقت در سفر لازم است که راننده وای فای خود را روشن کنند در نسخه های پیشین می‌دیدیم که این پیام دائماً برای کاربران راننده نمایش داده می‌شد. در نسخه جدید ناوگان اسنپ راننده این پیام دیگر وجود ندارد.
آخرین ورژن برنامه اسنپ راننده این امکان را برای رانندگان به وجود آورده است تا از رمز یکبار مصرف استفاده کنند. با وارد نمودن شماره موبایل کد شش رقمی برای راننده ارسال می شود. ونیز هنگام دریافت درخواست سفر، مبدا و مقصد هردو روی نقشه نمایش داده می شوند.
هم اکنون می توانید آخرین ورژن برنامه راننده اسنپ را از P30Afzar دانلود کنید.

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 22 مگابایت

 

دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی نسخه رسمی قدیمی با لینک مستقیم ( 3.3.1)

فرمت : apk

حجم فایل : 17.5 مگابایت

 


خرید گیفت کارت