فهرست بستن menu

دانلود نسخه جدید بازی Prison Empire Tycoon 2.6.1 – آخرین ورژن بازی “امپراطوری زندان” برای اندروید + مود

دانلود بازی prison empire tycoon هک شده
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 0 امتیاز: 0]

دانلود نسخه جدید بازی Prison Empire Tycoon 2.6.1 – آخرین ورژن بازی “امپراطوری زندان” برای اندروید + هک شده با پول و الماس بی نهایت

دانلود بازی Prison Empire Tycoon مود

آخرین آپدیت و بروزرسان بازی امرپراطوری زندان همراه ورژن مود شده با پول بینهایت از پی سی افزار

تست با اجرای آنلاین

معرفی و دانلود بازی Prison Empire Tycoon :

شما در نقش یک توسعه دهنده زندان در شبیه ساز Prison Empire Tycoon بازی خواهید کرد، گیم پلی جذابی که برای شما باز خواهد شد. Codigames داستان هایی را برای بازیکنانی که به دنبال تبدیل شدن به یک سرمایه دار در سیاهچال هستند ایجاد می کند. با جنایتکاران خطرناکی مانند شخصیت اصلی، حتی در زندان شما هنوز موقعیت خود را دارید.
اما این آینده است و اکنون Prison Empire Tycoon به بازیکنان اجازه می دهد نقش یک زندانی جدید را امتحان کنند. با پیشنهاد نگهبان زندان به زودی به حبس ابد عادت خواهید کرد. پس از ترک ماشین و حرکت به سمت بازداشتگاه، زندگی زندانیان مسیر جدیدی را در پیش گرفت. زندگی یک رئیس آزاد درست در این بازی شروع می شود.

با دانلود و نصب آخرین ورژن بازی امپراطوری زندان Prison Empire Tycoon-Idle Game با پول و الماس بینهایت:

به عنوان یک زندانی جدید، هیچ کس متوجه شما نخواهد شد. اکنون برای ابراز وجود خود به همه باید چه کار کنیم؟ سخت کوشی بهترین راه برای نشان دادن توانایی خاص خود به دیگران است. با توجه به کیفیت رهبر، کنترل زندان فقط یک مسئله زمان است.

اگر چیزی را در زندان پیدا کردید که خوب نیست، فوراً آن را بهبود بخشید. پرستیژ، تصویر شخصیت به زودی گسترش یافت و محبوب شد. وظیفه رؤسای در زندان ساده نیست، شما نه تنها امکانات را مدیریت می کنید، بلکه زندانیان دیگر نیز باید مورد توجه قرار گیرند.

توسعه زندان :

با وجود مساحت وسیع، زندان هنوز فاقد تجهیزات اولیه است. زندگی زندانیان بدون حداقل امکانات نمی تواند از بهترین کیفیت برخوردار باشد. آشپزخانه، سالن غذاخوری، رختشویخانه، حمام، چنین مکان هایی را به راحتی می توانید پیدا کنید اما به بهترین شکل تکمیل نشده اند. ارتقاء به تغییر کیفیت خدمات در آن مکان کمک می کند.

مدیر کارمند :

پیگیری فعالیت های کارکنان کار روزانه مدیر است. شما خواهید دانست که عملکرد آنها، تصمیم به اخراج یا عدم کار توسط شما چگونه گرفته می شود. بخش‌های زیادی در Prison Empire Tycoon، آشپزخانه، امنیت، کارکنان اداری وجود دارد… هر موقعیتی خوب نیست، باید اقدامات قوی انجام دهید تا روند توسعه زندان راکد نباشد. .

تامین امنیت زندان ها :

قادر به اجتناب از شورش، زد و خورد یا حتی فرار از زندان نیست. شما باید زندانیان دارای سوابق جنایی خطرناک را به دقت زیر نظر داشته باشید. زندان ها محل اجرای قانون محسوب می شوند و به همین دلیل مجاز به خم شدن در ترازوی عدالت نیستند. اقداماتی مانند انزوای جداگانه برای افراد زندانی کاملاً مؤثر در نظر گرفته می شود.

سرمایه گذاری و سود :

شما همچنین می توانید با سرمایه گذاری در بهبودهای مختلف در اینجا درآمد زیادی از زندان به دست آورید. اتاق نگهداری، دفتر، آشپزخانه، کلینیک، اتاق رختشویی، یا منطقه امنیتی، اگر فکر می کنید می توانید آن را حتی بهتر کنید، همین حالا این کار را انجام دهید. تبدیل شدن به یک منبع برق و آب برای کمک به بازیکنان برای دریافت پول غیرفعال پایدار.

Prison Empire Tycoon وظیفه توسعه یک زندان را به شما می دهد، کشور بسیار به داشتن فردی مانند شما افتخار خواهد کرد. کل سیستم امنیتی، امکانات زمانی بهتر خواهد شد که مدیریت دقیقی وجود داشته باشد.


فرمت : apk
حجم : ۲۱۷٫۶۷ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)

فرمت : apk
حجم : ۱۹۰٫۸۲ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)

اندروید مورد نیاز :
۷٫۰ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 0 امتیاز: 0]

Posted in بازی آنلاین،بازی های اندروید،بازی های شبیه سازی شده،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت