فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی Idle Miner Tycoon 3.78.0 – آخرین نسخه بازی “معدن دار” برای اندروید + مود

دانلود بازی Idle Miner Tycoon
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 5]

دانلود نسخه جدید بازی Idle Miner Tycoon 3.78.0 – آخرین نسخه بازی “معدن دار” برای اندروید + مود

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی معد دار همراه نسخه مود شده از پی سی افزار

 یا اجزای آنلاین و آفلاین

دانلود بازی Idle Miner Tycoon “معدن دار” :

آیا شما یک معدنچی واقعی طلا هستید؟ در این بازی شبیه ساز سرمایه دار بیکار که در آن می توانید با سرمایه گذاری امرار معاش کنید، یک سرمایه دار کارخانه معدن شوید، یک امپراتوری بسازید، درآمد کسب کنید، کسب و کار بسازید، سطح خود را بالا ببرید، درآمد بیشتری کسب کنید و پولدار شوید!

به عنوان یک قهرمان میلیونر سرمایه دار بیکار زندگی کنید! یک جوینده طلا باشید و از همین الان شروع به حفاری برای طلا کنید!

بازی Idle Miner Tycoon یک بازی شبیه‌سازی آفلاین است که مدیریت استخراج و کسب درآمد زیادی را برای تبدیل شدن به یک میلیونر سرمایه‌دار ثروتمند ترکیب می‌کند.

استخدام کنید. و به مدیران پرداخت کنید، کارخانه خود را ارتقا دهید و همچنین استخراج کنندگان خود را بهینه کنید. این بازی با دیگر بازی‌های غیرفعال ضربه زدن به پول متفاوت است زیرا می‌توانید در این بازی پولی مانند بازی‌های آفلاین شبیه‌ساز کلیکر، یک سرمایه‌دار مدیر معدن شوید، یک کارخانه میلیونر بسازید و با بهینه‌سازی گردش کار با طلا درآمد کسب کنید.

شبیه ساز MINER TYCOON IDLE: کسب درآمد و طلای بیشتر :

  • معدن طلای خود را خودکار کنید تا درآمد نقدی بیکار بیشتری داشته باشید: نیازی به ضربه زدن مانند یک شبیه ساز کلیک آنلاین نیست! از این بازی شبیه سازی سرمایه دار اعتیادآور لذت ببرید و سطح خود را بالا ببرید!
  • پول بیکار بگیرید و پول و طلا به دست آورید: وقتی آفلاین هستید در تجارت بمانید!
  • سود از سرمایه گذاری و پولدار شدن! به ثروت ضربه بزنید تا در میان این بازی شبیه ساز آفلاین بدون adcap به یک میلیونر قهرمان حماسی تبدیل شوید!
  • مدیری را استخدام کنید تا انگیزه معدنچیان خود را برای حفاری طلا افزایش دهد! شبیه ساز استخراج کلیک در میان بازی های ضربه ای.
  • شبیه سازی امپراتوری میلیاردر بیکار خود را بدون کلیک بی پایانی که در سایر بازی های پول کلیک کننده و بازی های شبیه سازی ماجراجویی آفلاین تجربه می کنید، بسازید!
  • بیش از ۲۰ معدن را مانند یک رئیس مدیریت و ارتقا دهید: با مدیریت این شبیه ساز نقدی معدنچی طلا تبدیل به یک سرمایه دار مهم استخراج طلا شوید! برای تبدیل شدن به یک قهرمان بیکار حماسی به ثروت ضربه بزنید و معدن خود را ارتقا دهید!
  • تبدیل به یک معدنچی واقعی طلا! بیش از ۱۵ منبع را مدیریت کنید: زغال سنگ، طلا، و یشم، که این را از سایر بازی های سرمایه دار بیکار دیگر متفاوت می کند.
  • جمع آوری زغال سنگ، طلا و پول در این شبیه ساز کارخانه معدن مانند یک جوینده طلا! این مانند دیگر بازی های پول کلیکی بدون adcap نیست!
  • پول و طلای خود را افزایش دهید و به ثروت خود در این بازی شبیه ساز ماجراجویی آفلاین ضربه بزنید!
  • طلا و پول نقد بیشتری به دست آورید و معدن خود را ارتقا دهید، سطح خود را ارتقا دهید و در این بازی کلیکر شبیه سازی معدنچی بیکار به ثروتمندترین سرمایه دار مدیر کارخانه تبدیل شوید!

فرمت : apk
حجم : ۱۴۱٫۰۶ مگابایت

فرمت : apk
حجم : ۱۴۸٫۳۹ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۴٫۴ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 5]
Posted in بازی های اندروید،بازی های شبیه سازی شده،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *