فهرست بستن

دانلود بازی پو فارسی ایرانی 1.4.43 برای اندروید

دانلود و نصب بازی پو فارسی ایرانی 1.4.43 برای اندروید

پو فارسی
آخرین آپدیت و بروزرسانی

شرح بازی
حتما نام بازی پو را تاکنون شنیده اید در این بخش می خواهیم شما را با بازی پو فارسی آشنا کنیم. ادامه بازی پو را به فارسی و خوراکی های ایرانی تجربه کنید!!آیا حوصله مراقبت از حیوانات خانگی متفاوت و باهوش را دارید؟! به او غذا دهید ، آن را تمیز کنید ، با آن بازی کنید و در حالی که تصاویر پس زمینه و لباس های مختلف را مرتب می کنید و قفل آن را باز می کنید ، رشد او را مشاهده کنید و از این طریق سرگرمی مناسب را برای خود و یا فرزندتان بر روی گوشی موبایل ایجاد کنید. و اکنون بازی پو ایرانی !
با دانلود و نصب بازی فارسی برای گوشی موبایل اندروید :
رانندگی ‏با ماشینهای ایرانی: پژو 206 کروک و پراید کروک.
در صورت نیاز به پول در بازی , بالا سمت راست روی سکه ها کلیک کرده و لینک YouTube را باز نمایید ( به فیلتر سکن نیاز نیست ) پس از بازگشت به بازی به پول شما 888888 سکه اضافه می‌شود.
‏در پو فارسی خوراکی هایی مثل پفک چی توز موتوری , نانی ، چیپس , مزمز و غیره … اضافه شده است.
حیوان Pou را تغذیه کنید و از او او مراقبت کنید و رشد آن را تماشا کنید! در اتاق بازی بازی کنید و سکه جمع کنید! با معجون در آزمایشگاه آزمایش کنید! ظاهر Pou را سفارشی کنید!
در نسخه پو ایرانی نیز می توانید ظاهر Pou را سفارشی کنید! لباس ها ، کلاه ها و عینک های جدید را امتحان کنید! تصاویر پس زمینه هر اتاق را سفارشی کنید! دستاوردها و موارد ویژه را باز کنید! به دوستان خود سر بزنید و با آنها بازی کنید! با پو به زبان فارسی صحبت کنید تا او نیز صحبت های شما را تکرار کند!
شما هم اکنون می توانید نسخه جدید پو ایرانی را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از پی سی افزار دانلود کنید.

 

پو فارسی 1

 

پو فارسی 2

 

پو فارسی 3

 

 


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی نسخه معمولی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 17 مگابایت


 

خرید گیفت کارت