فهرست بستن

دانلود بازی ایرانی سرگرم کننده گلمراد GolMorad 1.84 برای اندروید

دانلود بازی گلمراد

دانلود جدیدترین نسخه بازی ایرانی سرگرم کننده گلمراد GolMorad 1.84 برای اندروید

بازی گلمرادنصب آخرین آپدیت و بروز رسانی بازی گلمراد جدید

معرفی بازی ایرانی گلمراد :
از بهترین بازی های اندروید در میان کاربران ایرانی بازی گلمراد است. با دانلود رایگان این بازی از p30afzar لذت یک بازی ایرانی را تجربه کنید.

گلمراد که مردی است جوان اخیرا با خانمی به اسم الهام ازدواج کرده است. با توجه به بالا بودن کرایه خانه، پس از ازدواج او تصمیم می گیرد که به منزل دوران کودکیش بازگردد، اما از آنجایی که مدت زیادی است کسی در آن خانه زندگی نکرده خانه ظاهر مرده ای به خود گرفته و نیز با توجه به آنکه بافت خانه پدری گل مراد قدیمی است گلمراد تصمیم به بازسازی خانه می گیرد.
با دانلود بازی کم حجم و سرگرم کننده گل مراد از پی سی افزار شما این وظیفه را پیدا می کنید که به گلمراد در بازسازی خانه قدیمی و تبدیل آن به به یک خانه مدرن کمک کنید. این باز سازی در بازی توسط ستاره‌ها انجام می‌شود. جهت دریافت ستاره شما باید هر بار یک پازل را حل کنید و ستاره بگیرید.
پس از دریافت ستاره این اختیار به شما داده می شود که یک بخش از خانه را ترمیم و تمیز کنید و یا برای خانه وسایل جدید تهیه کنید. انتخاب وسایل خانه کاملا در اختیار شماست.
مثلا شما می‌توانید به انتخاب خود مبلمان خانه را انتخاب کنید. بازی از این نظر تعداد انتخاب‌های قابل قبولی در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین بعد از انتخاب نیز می توانید بدون هزینه مدل انتخابی خود را تغییر دهید.
گرافیک و دیالوگ های جذاب :
بازی گل مراد با انیمیشن‌های جالب و گرافیک خوبی که دارد این نوید را به بازیکن می‌دهد که یک بازی خوبی را دانلود کرده است.
در کنار انیمشن‌ها و گرافیک خوب بازی دیالوگ‌هایی که برگرفته از فرهنگ ایرانی و حرف های روزمره زندگی مردم ایران است نیز بر جذابیت بازی می‌افزایند.
سازنده بازی با استفاده از شوخی‌های روز شبکه‌های اجتماعی گفتگوهایی را بین شخصیت‌های بازی برقرار کرده است که لذت بازی را چند برابر می‌کند. بی شک دیالوگ‌های بازی از نقاط مثبت و قوت بازی های ایرانی و در این مورد گلمراد است.
شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن بازی گلمراد جدید را به صورت رایگان از پی سی افزار دانلود نمایید.

 

دانلود بازی گلمراد

 

دانلود گلمراد

 

دانلود گلمراد اندروید

 


نصب آپدیت و به روزرسانی گلمراد :

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 93 مگابایت

برای دانلود بازی گلمراد خارجی ( بازی خارجی شبیه به گلمراد ) کلیک کنید!


نسخه اندروید مورد نیاز : 4.1 و بالاتر

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


خرید گیفت کارت