فهرست بستن

دانلود نسخه جدید اوجی واتساپ ۲۰۲۳ (۱۷٫۲۰) OGWhatsApp ) Heywhatsapp) برای اندروید واتساپ دوم

دانلود اوجی واتساپ
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 181 امتیاز: 3.4]

دانلود نسخه جدید اوجی واتساپ ۲۰۲۳ (۱۷٫۲۰) OGWhatsApp برای اندروید واتساپ دوم

دانلود اوجی واتساپ
آخرین آپدیت و بروز رسانی واتساپ او جی ۲۰۲۳ دومین واتساپ بر روی گوشی

معرفی برنامه
اوجی واتساپ – OGWhatsApp یا AeroWhatsApp نسخه ای غیر رسمی و اصلاح شده از واتساپ اصلی فارسی است که به کاربران خود امکان پیام‌رسانی بدون نقص، ایمن و رایگان را ارائه می دهد که بسیار قابل اعتماد است.
توسعه دهندگان واتساپ اوجی جدید همچنین برخی از ویژگی های پیشرفته را اضافه کرده اند که ممکن است به حفظ حریم خصوصی و نیازهای امنیتی کاربران کمک شایانی بکند.

واتساپ OG ۲۰۲۳ به کاربران خود امکان محدود کردن کسانی که میتوانند وضعیت واتساپ و یا پروفایل آنها مشاهده کنند و یا اینکه چه کسی می تواند با آن ها چت کنند را می دهد. تمامی این موارد موجب شده است که واتساپ اوجی تبدیل به یک پیام رسان همگانی و قابل اعتماد شود.
توسعه دهندگان همچنین برخی از گزینه های پیشرفته را در ۲۰۲۳ OGWhatsApp جدید به روز شده مانند حذف پیام های ارسال شده و مخفی کردن وضعیت آنلاین را به آن اضافه کرده اند. OGWA یک نسخه جایگزین واتساپ پلاس است.
واتساپ اندرویددیگر نیازی به معرفی ندارد ، این برنامه پیام رسان محبوب جهان است که ماهانه ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارد.
واتس اپ از زمانی که اولین تلفن خود را در دست گرفتیم همیشه با ما بوده است. انعطاف پذیری ، رابط کاربری شیک و سرویس رایگان چیزی است که باعث می شود آن را از برنامه های دیگر جدا کند.
واتساب یک مسنجر بسیار سریع و قابل اعتماد است که نمی‌توانیم جایگزینی را برای آن پیدا کنیم.
وات ساپ او جی که برخی ها آن را OGWA می نامند نسخه‌ی غیر رسمی و جدید از واتساپ اصلی فارسی است که مسنجری ایمن، قابل اعتماد و سریع است.
نسخه رسمی واتساپ گاهی آن چیزی را که می خواهیم در خود ندارد. اما واتساپ اوجی علاوه بر آن که تمامی ویژگی های واتس اپ اصلی ایران در خود دارد منحصر به فرد دیگری نیز است که توسط توسعه دهندگان این پیام رسان به آن افزوده شده است.
استفاده از این برنامه اندروید امنیت و حریم خصوصی شما را به خطر می‌اندازد چراکه این نسخه غیر رسمی واتساپ از همان دیتابیس واتساپ فارسی استفاده می کند.
به او جی واتساپ چندین ویژگی مهم اضافه شده است که در پیام رسانی روزانه ما بسیار مفید است. از جمله ویژگی هایی مانند پنهان کردن حالت آنلاین بودن از دید مخاطبان،قابلیت شخصی سازی ظاهر برنامه و پاسخ خودکار. تمامی این ویژگی‌ها بدون هیچ مشکلی قابل اجرا هستند.
توسعه‌دهندگان نرم افزار اندروید OGWhatsApp همواره در حال بروزرسانی آن بر اساس آخرین نسخه واتساپ فارسی اصلی هستند.

همانگونه که گفتیم اوجی واتساپ ویژگی های شخصی و سایر خصوصیات حریم خصوصی است. برخی از ویژگی های واتساپ OG ممکن است برای بعضی از کاربران مفید نباشد اما این برنامه ویژگی‌های زیاد دیگری را در خود دارد که مفید هستند. آخرین نسخه AeroWhatsApp را بارگیری کنید تا تمامی ویژگی ها به علاوه امنیت پیشرفته را دریافت کنید.

ویژگی های منحصر به فردی که با دانلود نسخه جدید OG Whatsapp اوجی واتساپ فارسی ۲۰۲۳ دریافت می کنید:

ضد ممنوعیت ( آنتی بن ) : اگر از نسخه های غیر رسمی واتساپ استفاده کرده باشید می دانید که واتساپ هستید اجازه استفاده شما از این نسخه های اصلاح شده را نمیدهد. اما با دانلود آخرین نسخه تمامی این ممنوعیت را دور زده و بدون هیچ مشکلی از آن برای پیام رسانی استفاده کنید.
این برنامه امن و کاملاً رایگان برای استفاده است و در هر به روز رسانی ویژگی های جدیدی اضافه می شود.
برنامه ریزی پیام از پیش ساخته: این ویژگی به تازگی به OGWhastapp اضافه شده است که کاربران عاشق آن هستند! گاهی اوقات پیش می آید که می خواهیم برای دوستی در یک زمان خاص پیام ارسال کنیم، اما فراموش می کنیم.
برای حل این مشکل ، توسعه دهندگان ویژگی هایی با نام برنامه ریزی پیام از پیش ساخته را اضافه کرده اند که به طور خودکار یک پیام را در زمان مشخص ارسال می کنند. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که متن پیام ، زمان و مخاطبی را که می خواهیم پیام خاص را بطور خودکار ارسال کنیم ، تنظیم می کنیم. OG Whastapp بطور خودکار پیام را به مخاطب ارسال می کند بدون اینکه کاری انجام دهید.برای ارسال پیام ، در اینجا اتصال داده یا Wifi باید بر روی تلفن شما فعال شود. این ویژگی به سادگی زندگی ما را آسانتر می کند و می توانیم بدون هیچ مشکلی مراقب کار خود باشیم.

برقراری تماس با شماره های غیر ذخیره شده: در برنامه واتساپ ، اگر بخواهیم به هر مخاطبی پیام دهیم یا بخواهیم به راحتی تماس برقرار کنیم و مکالمه برقرار کنیم ، باید شماره آنها را ذخیره کنیم. با او جی واتساپ این روند دیگر قدیمی شده است! با واتساپ اوجی می توانید بدون اینکه شماره کسی را داشته باشید با او تماس برقرار کنید. این ویژگی OGWhastapp زمانی مفید است که ما مجبوریم بلافاصله یک تماس برقرار کنیم و ما نمی خواهیم هیچ شماره ناخواسته را در تلفن همراه خود ذخیره کنیم.

دانلود وضعیت واتس اپ : واتساپ علاوه بر چک کردن و ارسال با ایمیل به ما اجازه می دهد همچون اینستاگرام برای خود وضعیت آپلود کنیم. این ویژگی ما را به دوستان و خانواده خود نزدیک‌تر می‌کند. اما در نسخه رسمی واتساپ ، ما به راحتی نمی توانیم وضعیت یک شخص را مستقیماً در تلفن خود دانلود کنیم. و ما اغلب از آنها می خواهیم که وضعیت خود را برای ما ارسال کنند و این هم زمان زیادی را می طلبد و بی معنی است. اما OGWhastapp این امکان را به ما می‌دهد که وضعیت دیگران را به راحتی و بدون اجازه آنها دانلود کنیم.

کاراکترهای افزایش یافته برای نوشته وضعیت : در وضعیت نسخه اصلی واتساپ جدید شما تنها می توانید از۱۳۰ کاراکتر استفاده کنید. اما نسخه جدید واتساب اوجی حداکثر ۲۵۰ کلمه را در اختیار شما قرار می دهد. این وقتی مفید باشد که بخواهیم نقل قول های طولانی بگذاریم یا وضعیت نوشتاری و اندازه آن خیلی بزرگ است.
افزایش نام گروه تا ۳۵ کاراکتر با دانلود اوجی واتساپ جدید: بیشتر مردم Whatsapp را برای چت گروهی می‌شناسند. وقتی همه دوستان ما در حال گفتگو هستند بیشتر دوست داریم چت کنیم و این مکالمه را برای ساعت ها ادامه دهیم. اما وقتی می خواهیم نام گروه را در واتس اپ تنظیم کنیم ، نسخه رسمی نام گروه ما را فقط تا ۲۵ کاراکتر محدود می کند. اما با دانلود نسخه جدید اوجی واتساپ می‌توانید ۱۰ کاراکتر بیشتر به نام گروه خود اضافه کنید.

وضعیت هر کسی را در کلیپ بورد خود کپی کنید: این ویژگی به شما امکان می دهد وضعیت نوشته هر کسی را در کلیپ بورد خود کپی کنید. همانطور که همه ما میدانیم ، ما نمی توانیم وضعیت کسی را مستقیماً کپی کرده و آن را در جای دیگری قرار دهیم. اما با آخرین نسخه OGWhatsApp ، می توانیم به طور مستقیم وضعیت سایر افراد را کپی کرده و در هر جا که خواستید پیست کنید. این ویژگی عالی در واقع صرفه جویی در زمان است که اخیراً به او جی واتساپ ۲۰۲۳ اضافه شده است. به غیر از سایر ویژگی های جالب توجه که در نسخه رسمی موجود نیست به زودی ویژگی های دیگری به او جی واتساپ اضافه می شود.

تماس مخاطب خاص را مسدود کنید: اگر شخصی با تماس با شما از طریق WhatsApp شما را آزار می دهد و نمی خواهید کسی را مسدود کنید ، این ویژگی ممکن است به شما کمک کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی گزینه تنظیم تماس را در تنظیم یک مخاطب خاص خاموش کنید.

ارسال حداکثر ۹۰ تصویر به طور همزمان: این یک ویژگی بسیار مهم ۲۰۲۲۳ OGWhastapp است ، بعضی اوقات وجود دارد ، ما نیاز داریم که چندین عکس را فوراً به شخصی بفرستیم ، اما نسخه اصلی محدودیت ۱۰ تصویر در یک زمان را دارد و به همین دلیل محدود کننده است.و این می‌تواند خود وقت زیادی را از ما بگیرد.

قفل گذاری بر روی وات ساپ: از زمان انتشار اولین نسخه واتس اپ اصلی ما همواره به دنبال برنامه های مختلف برای رمز گذاری بر روی این پیام رسان بوده ایم. اما از آنجا که این برنامه‌ها تبلیغات فراوانی را در خود دارند تجربه قفل کردن واتساپ برای شما زجر آور می شود. با دانلود و نصب او جی واتساپ می توانید به راحتی از قفل برای ورود به برنامه استفاده کنید.

چند نکته در مورد OGWhastapp ( دومین واتساپ ) :
از آنجا که اوجی واتساپ را برنامه نویسان اصلی Whatsapp طراحی نکرده‌اند، با دانلود نسخه جدید اوجی واتساپ ممکن است دچار مشکل شوید.
استفاده از واتساب اوجی به عنوان یک حساب ثانویه: هیچگاه از حساب اصلی واتساپ خود که عمدتا برای تجارت و کارهای مهم استفاده می کنید در اوجی واتساپ استفاده نکنید. از اوجی واتس آپ به عنوان واتساپ دوم بر روی گوشی خود استفاده کنید. و از واتساپ تنها برای چت های غیر مهم استفاده کنید.
حساب اصلی دارای داده های مهم و اعتبار شغلی است که در صورت بروز هرگونه تهدید آنلاین ، نباید از بین برود.

 


فرمت : apk
حجم : ۵۱٫۵ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)

اندروید مورد نیاز: +۵

پیشنهاد : دانلود واتساپ کامپیوتر

«برای دانلود اپلیکیشن واتساپ میکس با امکانات ویژه کلیک کنید»


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 181 امتیاز: 3.4]

Posted in پیام رسان،تمامی مطالب،نرم افزارهای اندروید

موارد مشابه

43 Comments

 1. ارام

  سلام میشه بهم کنید کنید

  من جی بی واتساپم به روزرسانی میخواست حذفش کردم و نسخه جدیدش رو نصب کردم ولی هرکاری میکنم نصب نمیشه و مینویسه با دستگاه شما ناسازگار است نمیدونم چیکار کنم اعصابم خیلی خورده

  توروخدا کمکم کنید من واقعا نیاز دارم به این واتساپ

 2. saeed

  سلام
  وقتتون بخیر
  یه سوال در خصوص واتس آپ داشتم
  درسته که زمانی که لست سین واتس آپ وقتی روو no body باشه کسی از آخرین بازدیدت خبر نداره
  اما چطور میشه که توو همین حالت وقتی آنلاین میشیم اونم نشون داده نشه
  چون هر حالتی توو واتس آپ قرار بدیم زمانی که آنلاین بشیم بالای صفحه میزنه آنلاین
  ممنون میشم اگه راهکاری داره بدین

  • فاطی

   یوواتساپ عالیه نصب کنید میتونید انلاین باشی ولی اخرین بازدیدت بزنه نیم ساعت پیشه دیروز یاهرساعتی ک دوست داری

 3. M

  سلام خسته نباشید ،گوشی بنده اندرویدش ۴هست بعد ورژن جدید برنامه اوجی واتساپ را که نصب میکنم ،نصب میشه ولی موقعی که بازش میکنم ،خطا میده که تنظیم اوجی واتساپ و تنظیمات ،باید چیکار کرد؟

 4. 𝖘𝖆𝖆𝖗𝖊𝖓

  سلام‌ من اوجی‌ واتساپ داشتم‌ بعد هی‌ میزد بروز‌ رسانی‌ حالا هم که‌ میخوام نسخه‌ جدیدش‌ رو دان کنم زربین‌ دان میشه

 5. مهسا

  سلام . اوجی واتساپم نیاز به بروزرسانی داشت و انجام دادم ، اما نصب نمیشه و میگه این نسخه منسوخ شده است . مشکل چیه

  • جانان

   تو صفحه ی گفت و گو ها .. بزن روی اسم واتساپ که بالای صفحه س .. یا اسم خودته یا اسم واتساپته، بزن روی اون رمزی ک دادی ازت میخواد .. وارد کن چتای مخفی میان بالا

 6. علی

  سلام. چطوری میشه از اوجی‌ واتساپ بک اپ گرفت؟!
  داخل واتساپ اصلی هنگام پشتیبان گیری مراحلش‌ متفاوته‌ و گزینه ای داره که میشه اطلاعات رو داخل گوگل درایو‌ ذخیره کرد….اما هنگام پشتیبان گیری از اوجی واتساپ ، همچین گزینه ای نیست و فقط از ۱ درصد تا ۱۰۰درصد رو طی میکنه.. متوجه منظورم شدید؟

 7. محمدعلی

  سلام وقتتون بخیر هیچ کدام از ورژن های غیر رسمی واتساپ قابلیت بکاپ گرفتن از چت ها روی گوگل درایو رو ندارن و فقط بکاپ لکال میگیرن؟

 8. ایوب

  سلام من‌هرکاری میکنم واتساپ اوجی خاکستری تو گوشی من نصب نمیشه لطفاً راهنمایی کنید مدل گوشیم جی ۴ پلاس

 9. فرود

  سلام چند روز نصب کردم امروز وقتی برنامه اوجی واتساپ باز میکنم مداوم گوشیم زنگ میخوره نمیدونم دلیلش چی هست و بخاطر اینکه صدای زنگ نیاد مجبورم سایلنت کنم یا کلا گوشی خاموش و روشن کنم ، لطفا بگید چیکارش کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت