فهرست بستن

دانلود جدیدترین ورژن بازی مهمان اصغر آقا ( عروسی ) – نسخه 1.16

دانلود جدیدترین ورژن بازی مهمان اصغر آقا ( عروسی ) – نسخه 1.16

بازی مهمان اصغر آقا ( عروسی )
معرفی بازی مهمان اصغر آقا ( عروسی ) :
امشب هممون مهمانی خونه اصغرآقا دعوتیم!
بازی مهمان اصغرآقا یک بازی بامزه و سرگرم کننده ایرانی است که از جمله بازی های پرطرفدار در بین مخاطبان ایرانی است. هر چند مهمان اصغر اقا یک بازی تقلیدی از نمونه های خارجی است اما از آنجا که بر اساس فرهنگ ایرانی ساخته شده است با استقبال خوبی در کشورمان مواجه شده است.

در این بازی شما در نقش مهمان اصغر آقا هستید و از آنجا که شخصیت این بازی چاق و شکمو است به مخلفات موجود بر روی میز رحم نمی کند و شما باید او را در خوردن این خوراکی های هوس انگیز یاری کنید! بر روی میز هر چیزی که دل آدم را آب کند هست! آجیل، میوه، شیرینی و غیره.
در این بازی هم باید سرعت عمل داشته باشید و هم چهار چشمی حواستان به میزبان (اصغراقا) و خانواده اش باشد که شما را در حین خوردن خوراکی ها نبینند؛ دیدن شما برابر است با خیت شدنتان و شروع شدن مرحله از اول! اصغر آقا گاه با تلفن حرف می زند و گاه مشغول تلویزیون می شود و شما باید این فرصت را غنیمت بشمرید! البته در این مهمانی شما تنها نیستید و خانواده شما همراهتان هستند؛ اگر آنها شما را حین خوردن ببینند مشکلی برای شما به وجود نمی آید و ممکن است مادرتان این دیالوگ را به شما بگوید: پسر کاه مال خودت نیس کاهدون که مال خودته!
وظیفه شما در این بازی یک چیز است، خوردن! باید تا آنجا که می توانید بخورید و امتیاز کسب کنید. با امتیازاتی که کسب می کنید می توانید به دیگر مراحل بازی رفته و یک شب دیگر به خانه اصغراقا بیایید و از خوراکی های آنها تا آنجا که می توانید بخورید!
محیط و گرافیک بازی کارتونی و جذاب است. در شب مهمانی بین میزبان و مهمان دیالوگ های روزمره مردم ایران گفته می شود که به جذابیت بازی افزوده است.
جدیدترین ورژن بازی اندروید مهمان اصغر آقا (عروسی) را از وبسایت پی سی افزار دانلود کرده و آن را به دوستان خود معرفی کنید.

 


دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 22.5 مگابایت


 

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید گیفت کارت