فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی Hills of Steel 4.2.1 – ورژن آخر بازی “تپه های فولادین” برای اندروید + مود

دانلود بازی hills-of steel
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 5]

دانلود جدیدترین نسخه بازی Hills of Steel 4.2.1 – ورژن آخر بازی “تپه های فولادین” برای اندروید + هک شده

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی تپه های فولادین همراه نسخه هک شده و پول بینهایت از پی سی افزار

تست با اجرای آفلاین

دانلود بازی Hills of Steel :

بازی اکشن تپه های فولادی با نبرد تانک در زمین ناهموار. بازیکنان تانک ها را وارد میدان جنگ دشمن می کنند و آنها را نابود می کنند. شاید کنترل تانک ها برای برخی از شما آشنا نباشد. Hills of Steel حالت های بازی زیادی دارد که برای تازه کارها مناسب است.

راکرها به طور مداوم به سمت شما شلیک می کنند. تانک ها تکه تکه شدند، چرخ ها، رانندگان، یک مکان در یک زمان. این وضعیت شکست خوردگان است، اگر گلوله های زیادی به شما اصابت کرد، می توانید چنین باشید. با عبور از تپه ها به تدریج آثار تمرکز نمایان می شود. ایستگاه خسته کننده با بمب ها شروع شد.

وجه مشترک میدان های جنگ در این است که زمین هموار نیست. همچنین بر دقت حمله تأثیر می گذارد. وقتی می‌خواهم هلیکوپترها و هواپیماها را نابود کنم، اغلب سعی می‌کنم تانک‌ها را با شیب تند بالا بروند تا به سمت بالا شلیک کنند.

البته تعدادی تانک با قابلیت شلیک به سمت بالا وجود دارند که نیازی به این کار ندارند. به جلو یا عقب حرکت تانک است. اما مشکل این است که شما موقعیت را کنترل می کنید تا مسیر گلوله به دشمن اصابت کند.

همچنین ممکن است با چندین تانک به طور همزمان روبرو شوید، تا در صورت امکان از گلوله جلوگیری کنید. برای Hills of Steel، همیشه عجله به جلو خوب نیست.

دانلود بازی Hills of Steel MOD :

تانک ها سخت ترین در Hills of Steel نیستند. بمب افکن های جدید، بشقاب پرنده های پرتاب لیزری دشمنانی هستند که در حین انجام این بازی من را بسیار کشتند. آنها همیشه به هدف می چسبند تا زمانی که نابود شوند، اجازه ندهید آسیب زیادی وارد شود زیرا فقط یک بار زنده می شوید.

گلابی به بازیابی سلامتی کمک می کند. اگر آن را در جاده پیدا کردید، آن را بردارید و در صورت نیاز از آن استفاده کنید. تانک های دشمن از نظر تسلیحات نسبتاً متنوع هستند، بنابراین همه رویکردهای مشابهی ندارند.

گیم پلی مبارزه با زمین :

Hills of Steel نبرد مناسب را با عملکرد تانک می سازد. انواع زمین های تپه ای در بازی گنجانده شده است. ۵ حالت بازی، ۱ بازیکن، ۲ بازیکن، چالش، ماجراجویی و کلاسیک وجود دارد.

اگر می‌خواهید یک نبرد با توجه به سطح داشته باشید، ماجراجویی را انتخاب کنید، جایی که دشواری به سرعت تغییر می‌کند. اجازه ندهید تانک شما واژگون شود، سپس دشمنان فشار می آورند و حمله می کنند. نتایج اسفناکی به دنبال خواهد داشت.

نقشه بسیاری از مکان های نبرد :

Hills of Steel نقشه‌های زیادی برای کاوش بازیکنان دارد، مانند Midsummer Siege، Winter War، Desert Assault، … اما بازیکنان به جای انتخاب رایگان، باید از سکه‌ها یا سنگ‌های قیمتی برای باز کردن قفل استفاده کنند.

هر نقشه همچنین دارای اولویت در تعداد جوایز دریافتی هنگام تکمیل صفحه بازی است. Boss Rush مکانی است برای دریافت سکه های بیشتر در حالی که نبرد به پایان رسیده است.

Hills of Steel با تانک های شما و دشمن و بسیاری از سلاح های مدرن مبارزه می کند. نه تنها قدرت تانک های معمولی وجود دارد، بلکه مردم با بسیاری از سلاح های جدید نیز روبرو هستند. نارنجک ها، لیزرها، بمب های پرنده، بسیاری از چیزهای بالقوه مخرب باعث می شوند تانک ها به سرعت منفجر شوند.


فرمت : apk
حجم : ۱۲۲٫۵۴ مگابایت

فرمت : apk
حجم : ۱۰۹٫۳۸ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۴٫۴ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 5]

Posted in بازی های اکشن،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید گیفت کارت