فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی Dan The Man 1.11.80 – ورژن آخر بازی “دن مبارز” برای اندروید + نسخه مود

بازی Dan The Man هک نامحدود
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 3 امتیاز: 5]

دانلود جدیدترین نسخه بازی Dan The Man 1.11.80 – ورژن آخر بازی “دن مبارز” برای اندروید + نسخه هک شده

دانلود Dan The Man مود بی نهایت

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی مردی به نام دن مبارز با نسخه مود شده و پول بینهایت از پی سی افزار

تست با اجرای آفلاین

دانلود بازی Dan The Man دن د من :

Dan the Man: Action Platformer یک بازی آرکید است که در آن چند شخصیت را برای حمله به دشمن همراهی خواهید کرد. با گرافیک پیکسل یکپارچهسازی با سیستمعامل با سبک کلاسیک برجسته می شود. یکی از ۳ شخصیت را انتخاب کنید، قهرمانان زیادی در سیستم شخصیت بازی وجود ندارد.

 دن، جوزی و بری افرادی هستند که شما را از دروازه های دشمن عبور می دهند.از مهارت های اولیه مانند مشت، سلاح ها را در صفحه بازی جمع کنید تا بتوانید به حریفان قوی حمله کنید.

Dan the Man داستان کافی برای متقاعد کردن هر بازیکن سخت‌گیر دارد.حریف شما بسیار خطرناک است، آنها چاقو، اسلحه و تعداد بسیار زیادی دارند. هرچه عمیق تر به سطح بروید، نابود کردن آن برای حریفان سخت تر می شود.

آنها بسیار منعطف هستند و همیشه آماده هستند تا در صورت حمله به هم تیمی، کمک کنند. از سلاح هایی که در صفحه بازی به دست گرفته اید برای شکستن محاصره دشمنان استفاده کنید. تا آخرین نفس مبارزه کنید تا به پایان داستان دن مرد بروید.

نسخه MOD Dan the Man :

توجه داشته باشید که برای اطمینان از کارکرد ویژگی MOD باید intenet را خاموش کنید. بازیکنان می توانند با پول موجود شخصیت ها را ارتقا دهند و بسیاری از مهارت های جدید را باز کنند.

با دانلود و نصب نسخه جدید بازی Dan the Man MOD – The battle of heroes مردی به نام دن ۲ مود شده با پول نامحدود :

نحوه کنترل شخصیت ساده است، کافی است بین دو طرف به جلو و عقب حرکت کنید، بپرید و حمله کنید. جاده های دشوار نیز برای بازیکنان چالش برانگیز است، برای غلبه بر آنها باید باهوش باشید. Dan the Man شما را مجبور به بازی با عجله نمی کند، همیشه چابک در حرکت به شما کمک می کند از شکار دشمنان جلوگیری کنید.

در حالی که بازی بیش از حد نامتعادل است، سعی نکنید مبارزه کنید. علاوه بر این، مکان هایی که اطلاعات بازی در آن ذخیره می شود بسیار مهم است.

۳ حالت اصلی بازی Dan The Man :

Adventure، Story و Survival حالت های بازی در نسخه فعلی Dan the Man هستند. هر حالت نوع متفاوتی از نبرد است. هیچ گزینه ای را از دست ندهید زیرا یک نبرد عالی به شما می دهد. به عنوان مثال، Adventure به بازیکنان اجازه می دهد تا با زمان مسابقه دهند تا به پایان برسند.

سریع حرکت کنید و ساعت ها را جمع آوری کنید تا زمان بیشتری به دست آورید. رسیدن زودهنگام به خط پایان به شما جواهرات مربوط به سطح دشواری انتخاب شده را می دهد.

مهارت های شخصیت ها را ارتقا دهید :

شخصیت ها همه مهارت های یکسانی دارند. ترکیب‌های نهایی، ضربات پایین پیشرفته، ضربات بالا پایه، پرتاب گرب، پانچ مکنده و حمله قدرتی از مهارت‌های بازی مردی به نام دن هستند. علاوه بر نظرات در قالب متن، بازیکنان به راحتی می توانند هنگام مشاهده با تصاویر خاص متوجه شوند.

هر مهارت در هر مبارزه نقش خاص خود را دارد، همه آنها را تا حداکثر حد ارتقا دهید. هنگام مبارزه با Boss، تنها زمانی تفاوت را درک می کنید که شخصیت این آمار را بهبود بخشد.

مهارت های جدید به بازی Dan The Man اضافه کنید :

ماشین لباس به طور تصادفی مهارت های جدیدی ایجاد می کند. شما باید توکن‌ها را از مشاهده آگهی‌ها یا پرداخت هزینه برای باز کردن آنها بازخرید کنید. شخصیت ها توانایی مبارزه برای تقویت قدرت را در هنگام ایستادن در مقابل دشمنان در سطوح دشوار دارند.

 

بازی مردی به نام دن

🎮 گیم پلی بازی مردی به نام دن ۲ 👇


فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۱۰۰٫۵۵ مگابایت

فرمت : apk
حجم : ۱۰۰٫۷۹ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)

اندروید مورد نیاز :
۵ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 3 امتیاز: 5]
Posted in بازی آرکید،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *