فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی دبرنا آنلاین 1.8.2 Daberna برای گوشی موبایل اندروید

دانلود بازی دبرنا Daberna

دانلود نسخه جدید بازی دبرنا آنلاین 1.8.2 Daberna برای گوشی موبایل اندروید

بازی دبرنا اندروید
آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی تقویت هوش و ذهن دبرنا

بازی دبرنا آنلاین یک بازی اعتیاد آور برای گوشی های موبایل اندروید است. دبرنا بهترین بازی از نگاه مردم در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۶ است.
با دانلود و نصب بازی دبرنا آنلاین اندروید یاد و خاطره دوران گذشته را زنده کنید!شبهای یلدا و یا در سیزده به در این بازی کوچک و بزرگ را دور خود جمع می کرد و هر کس این بازی تخته ای و سرگرم کننده را انجام داده باشد این جمله معروف را به خاطر دارد: این دور دیگر دور آخر است!

اکنون میتوانید این بازی خاطره انگیز را بر روی دستگاه موبایل اندروید خود نصب کرده و به صورت آنلاین با هزاران بازیکن دیگر در سرتاسر کشور رقابت کنید.

با دانلود و نصب این بازی دبرنا برای گوشی اندروید:

بازی با دیگر بازیکنان تا سقف ۴۰ نفر به صورت انلاین
یک بازی خاطره انگیز و ساده اما اعتیاد آور
قابلیت چت کردن با دیگر بازیکنان در داخل بازی
امکان بازی با 1 تا 8 کارت دبرنا در یک سری بازی
امکان انتخاب از بین مهره های مختلف
مناسب برای تقویت هوش و حافظه
امکان انتخاب از بین آواز های مختلف
دارای جدول رده بندی
دارای مراحل مختلف برای صعود
قوانین جدید و جذاب برای بازی دبرنا
امکان دعوت از دوستان
نحوه بازی کردن ( آموزش بازی دبرنا )
از آنجا که نسخه اندروید بازی دبرنا قوانین جدیدی دارد، با گونه کلاسیک آن کمی فرق دارد! انتخاب تعداد کارت ها در اول بازی توسط شما صورت می گیرد. سپس شمارش معکوس اجرا می شود و هر چند ثانیه یک عدد به شما اعلام می شود و شما باید به کارت‌های خود نگاه کنید که در صورت داشتن آن عدد بر روی آن لوبیا بگذارید. اگر تمامی اعداد موجود در یک ردیف، ستون یا قطر از کارتتون اعلام شده باشد باید اعلام کنید که دبرنا شدید. ولی باید سریع باشید. زیرا در هر بازی فقط ۱۰کارت توانایی دبرنا شدن و کسب امتیاز را دارد و امتیاز بگیره. اگر تمامی کارت هایی که دارید یا تنها ۱۰ عدد از آن‌ها درنا شود، بازی تمام شده محسوب می شود و بسته به رتبه یا تعداد کارت‌هایی که دبرنا کرده اید جام می‌گیرید.
کلمات کلیدی:
تقویت هوش ، تقویت ذهن ، تقویت فکر ، تقویت حافظه ، بازی آنلاین، بازی فکری ، دبرنا آنلاین ، دبلنا آنلاین ، بازی دبرنا ، دبرنا ، دبلنا ، بازی دبلنا ، دقت ، تمرکز ، حافظه ، بازی هوشی ، بازی ذهن ، فکر ، هوش ، ذهن ، سرگرمی ، هیجان ، بازی، مسابقه ، daberna ، online daberna

 

دبلنا آنلاین

 

دبرنا آنلاین

 

دانلود دبرنا


رده سنی: مناسب همه

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 75 مگابایت


نسخه اندروید مورد نیاز : 4.4 و بالاتر

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


خرید گیفت کارت