فهرست بستن menu

دانلود نسخه جدید بازی Duskwood 1.10.3 – آخرین نسخه بازی “داسک وود” برای اندروید + مود

دانلود بازی duskwood
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 1]

دانلود نسخه جدید بازی Duskwood 1.10.3 – آخرین نسخه بازی “داسک وود” برای اندروید + هک شده

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی ماجراجویی داسک وود با نسخه مود شده از پی سی افزار

تست با اجرای آفلاین

دانلود بازی Duskwood :

Duskwood یک بازی نقش آفرینی است که شما را به دهکده ای مرموز می برد و پرونده های جنایی زیادی پشت سر هم اتفاق می افتد. اگر تا به حال فیلم های پلیسی یا رمان های تحقیقاتی را دوست داشته اید. بهتر است این بازی را از دست ندهید، این یکی از محصولات فوق العاده ای است که میلیون ها بازیکن را در بازار اپلیکیشن جذب می کند.

اولین داستان برای بازیکن ناپدید شدن هانا است. هیچ کس از این موضوع خبر نداشت تا اینکه یک پیام مرموز برای دوستان او ارسال شد. Duskwood mod apk این را برای بازیکنان ممکن می کند که سرنخ ها و شواهدی را برای یافتن محل نگهداری قربانیان و همچنین افراد بد جمع آوری کنند.

این روستا که در اعماق جنگل قرار دارد، برای دیگران کمی شناخته شده است. اما نمی توان برای همیشه پنهان کرد، همه چیز با آمدن افراد ولگرد به اینجا شروع می شود. اگر گمشده پیدا نشود هیچ اتفاقی نمی افتد.

دانلود Duskwood mod apk – تبدیل به یک کارآگاه جنایی شوید :

یک تحقیق همیشه به محرمانه بودن نیاز دارد، در حالی که مجرمان در تاریکی پنهان شده اند، شما نمی توانید کاری را که انجام می دهید علنی کنید. آنها نباید راهی برای رهایی از گناه داشته باشند و یا بازی کنند. هانا پیدا شد؟ او اولین چالش برای بازیکنان Duskwood است.

در هر موردی همه می خواهند معجزه ای رخ دهد و قربانی برگردد. اما در واقعیت، باید بپذیرید که یک نفر بیشتر از این کشته شده یا منزجر شده است. Duskwood به شما این امکان را می دهد که شخصیتی را بازی کنید که توانایی تحقیق برای یافتن قربانی و قرار دادن جنایتکار در مقابل نعل اسب را دارد. توطئه آدم بد همیشه غیرقابل پیش بینی است، بازیکنان نباید گرفتار آنها شوند.

مهارت های تحقیق خود را بهبود بخشید :

تحقیقات جنایی همواره از مشاغلی بوده است که بازیکنان را ملزم به فکر کردن برای به دست آوردن سرنخ می کند. بیرون کردن و گناهکار کردن آدم بد کار آسانی نیست. بازیکنان باید به اندازه کافی شواهد قانع کننده داشته باشند، چالش Duskwood واقعاً یک نبرد خرد است.

اگر جنایتکار را بگیرید می توانید در داستان دهکده به یک قهرمان تبدیل شوید. هرچه پرونده سریعتر حل شود، میزان نجات جان قربانی بیشتر است.

به روز رسانی محتوا :

داستان در Duskwood مطابق با هر نسخه به روز و به روز می شود. مطمئن شوید که آخرین نسخه را نصب کرده اید تا چیزی را از دست ندهید. از طریق شواهدی که در این ماجراجویی بکر با آنها مواجه خواهید شد، بر پرونده های جنایی غلبه کنید.

شاید این یک پیام متنی، پست صوتی، تصویر، … همه آنها کلیدهایی هستند که بازیکن برای رمزگشایی حقیقت است. Duskwood با عنصر رمز و راز شما را کنجکاو می کند تا گیم پلی غیرمنتظره را کشف کنید. روستا باید مثل گذشته آرام باشد. با گناهکار کردن افراد بد، درس مناسبی به آنها بدهید.


فرمت : apk
حجم : ۱۶۸٫۱۸ مگابایت

فرمت : apk
حجم : ۱۵۰٫۷۲ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۵٫۰ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 1]

Posted in بازی نقش آفرینی،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت