فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی Hustle Castle : Medieval games – Rise of knights 1.44.1 همراه نسخه مود شده

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی Hustle Castle : Medieval games – Rise of knights 1.44.1

همراه نسخه هک شده پول بی نهایت

Hustle Castle : Fantasy Kingdom

آخرین آپدیت و بروزرسانی به همراه نسخه مود شده با پول بینهایت

معرفی بازی :
Hustle Castle: Medieval games in the kingdom از جمله دوست داشتنی ترین و بهترین بازی های نقش آفرینی برای تبلت ها و گوشی های اندروید است.
به ارباب و فرمانروای یک قلعه واقعی در قرون وسطی تبدیل شوید. افراد جدید را در خدمت بگیرید، وظیفه هر کدام را به آنها بگویید، مردان و زنان خود را تحت آموزش و تعلیم قرار دهید و از آنها حمایت کنید. رقبای خود را در یک بازی آنلاین به مبارزه دعوت کنید.

باید یک اتاق زمان ایجاد کنید و در آن شاهد بزرگ شدن پسربچه های خود باشید و همچنین شاهد خدمت آنها به خود باشید!

اکنون شما یک فرمانده با هوش هستید، با دانلود Hustle Castle – هاستل کستل همراه نسخه هک شده با پول بی نهایت برای شما اتفاقلت زیر رخ می دهد را شرح داده ایم :

– در صدها ماموریتی که به عهده شما قرار داده شده قهرمانان شما با اورک ها، غول ها، اسکلت ها و حتی اژدها ها نبرد می کنند! نبرد با سحر و جادو، فولاد سرد و استراتژی حیله.
– قلعه خود را بسازید؛ در آن اتاق هایی احداث کنید و در آنجا نیروهای خود را تقویت کنید. تمام تجهیزاتی که برای ساخت یک قلعه رویایی مورد نیاز است در اختیار شماست.
– آموزش روستائیان؛ هر یک از افراد شما توانایی های بالقوه ای دارند و می توانند هر گونه تجهیزاتی را بپوشند.
– بازی چند نفره؛ شما و افرادتان یک قرون وسطایی هستید! قلعه افرادی را که از آنها متنفرید بسوزانید و غارت کنید… شاید شما از تمامی قبایل متنفر باشید…غیر از این است؟
نیروها در بازی هاستل کستل سه دسته اند:
1. کماندارن
2. پیاده نظام
3. جادوگران
سربازان در خط مقدم می ایستند معمولا زره سربازان از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری می کند. جادوگرها توانایی آسیب رساندن ، زنده کردن و یا بازگرداندن سلامتی را دارند. کمانداران از فاصله دور دشمن را مورد حمله قرار می دهند و همچون جادوگرها به خاطر زره ضعیفشان آسیب پذیرترند. در ضمن استراتژی هر فرد می تواند متفاوت باشد، بعضی ها متمرکز بر روی حمله هستند و بعضی ها برروی دفاع تمرکز دارند.
هر آپدیت و به روزرسانی بازی Hustle Castle : Fantasy Kingdom تغییرات فراوانی را در خود دارد چرا که این بازی اندروید یک بازی پویای زنده است.
برای دانلود رایگان آخرین و جدیدترین ورژن بازی Hustle Castle: Medieval games in the kingdom همراه نسخه هک شده با پول بی نهایت از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 

پیش از دانلود گیم پلی بازی را مشاهده کنید👇

 

 

🚩🚩 نسخه اصلی و آخرین نسخه این بازی را فقط از پی سی افزار دانلود کنید 🚩🚩

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 139.86 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 143.95 مگابایت


نسخه اندروید مورد نیاز : 4.4 و بالاتر

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


خرید گیفت کارت