فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی World War 2 Reborn 3.0.55 – نسخه آخر بازی “تولد دوباره جنگ جهانی دوم” برای اندروید + مود

دانلود بازی world war 2 reborn
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 6 امتیاز: 2.7]

دانلود نسخه جدید بازی World War 2 Reborn 3.0.55 – نسخه آخر بازی اکشن ” تولد دوباره جنگ جهانی دوم ” + نسخه هک شده با پول بینهایت برای اندروید

دانلود بازی world war 2 reborn

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی تولد دوباره جنگ جهانی دوم همراه نسخه مود شده بینهایت از پی سی افزار

تست شده به صورت آفلاین

درباره دانلود World War 2 Reborn :

World War 2 Rebornتولد دوباره جنگ جهانی دوم یک بازی اکشن و آفلاین برای اندروید است . استودیوی سازنده این بازی جذاب و هیجانی World War 2 Reborn است .

جنگ جهانی دوم دوباره متولد شد ( World War 2 Reborn ) .

آیا برای از بین بردن دشمنان در بازی های ارتش آماده اید؟ و برای بازی در جنگ جهانی دوم هیجان‌انگیزترین و هیجان‌انگیزترین سفر تیراندازی با اسلحه. این میدان نبرد آتشین بازی اسلحه های ww2 با سربازان آموزش دیده جنگ جهانی در میدان نبرد است. بازی اکشن تک تیرانداز جنگ جهانی ۲ با جنگ و تیراندازی بی وقفه. Ww2 یادآور روح سربازان مرده و سکانس تیراندازی تسلیم ناپذیر با استراتژی جنگ است. تا آخرین مردی که در بازی های اسلحه سربازان ارتش آلمان ایستاده مبارزه کنید. شجاع باشید و در بازی های جنگ جهانی اسلحه با ماموریت، دشمنان را از بین ببرید. این ماجراجویی تیراندازی که از لحاظ تاریخی محبوب است، قدرتمندترین سلاح ها را برای تیراندازی به نیروهای دشمن دارد. از گرافیک HD قابل توجه و بهترین تفنگ با شبیه سازی گلوله لذت ببرید.

بازی های نظامی :

این تیراندازی ماجراجویی و عملیات مدرن از نظر تاریخی محبوب، قوی‌ترین سلاح‌ها را برای تیراندازی به نیروهای دشمن با مهارت‌های تیراندازی دارد. از بهترین بازی های تفنگ با شبیه سازی گلوله بازی های رزمی لذت ببرید. بازی های تیراندازی اول شخص ww2 را انجام دهید و در بازی های Fps جنگ جهانی دوم با سلاح گرم نیروهای اشغالگر را شکست دهید. در بازی جنگ جهانی دوم به عنوان کماندوی ارتش بازی کنید و گردان را به جلوی بازی تیراندازی ww2 هدایت کنید. بهترین بازی های تیراندازی ارتش ایالات متحده در فریم بر ثانیه و بازی های ارتش با قهرمانان جنگ جهانی در این بازی تیراندازی جنگ جهانی دوم. به نیروهای متحد بپیوندید تا با دشمنان در سراسر جهان مبارزه کنید و از این بازی تیراندازی اول شخص ww2 لذت ببرید. نمایش مهارت های واقعی کماندویی ارتش، پست های پیاده نظام دشمن را در این بازی های نظامی نابود می کند.

نیروهای ویژه :

فقط یک تیرانداز تک تیرانداز واقعی می تواند جنگ نیروهای ویژه را اداره کند. این بازی جدید جنگ جهانی برای احساس لذت بردن از بهترین سرباز بودن و مبارزه با دشمنان است. این جنگ جهانی پرماجراترین بازی تیراندازی و بازی اسلحه برای اکشن تک تیرانداز در میدان نبرد حماسی واقعی است. مجهز به اسلحه‌ها و سلاح‌های گرم آینده‌نگر که می‌توانند تمام دنیای دشمنان را بر سرشان بیاورند. این بازی قطعاً انتظارات تیرانداز درونی شما را به واقعیت تبدیل می کند و شما به عنوان فرمانده ارتش در این بازی World War 2 Reborn و WW2 2021 رهبری می کنید.


فرمت : apk
حجم : ۱۵۰ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)

فرمت : apk
حجم : ۱۲۵ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)


 

امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 6 امتیاز: 2.7]
Posted in بازی های اکشن،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه