فهرست بستن menu

دانلود نسخه جدید بازی This War of Mine 1.5.10 – آخرین ورژن بازی “جنگ من” برای اندروید + مود + دیتا

دانلود بازی this war of mine

دانلود نسخه جدید بازی This War of Mine 1.5.10 – آخرین ورژن بازی فوق العاده “جنگ من” برای اندروید + هک شده + دیتا

دانلود بازی This War of Mine

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی جذاب جنگ من و نسخه مود شده از پی سی افزار

تست با اجرای آفلاین

دانلود بازی This War of Mine :

This War of Mine یک بازی ماجراجویی شدید است که بازیکنان را در داستان های آسیب زا با داستان سرایی منحصر به فرد و فراتر از تمام ابزارهای معمولی غوطه ور می کند. همچنین از صحنه جنگ آسیب زا برای انتقال لحظات افراد در بدترین شرایط ممکن استفاده می کند.

به همین دلیل، بازیکنان باید همیشه با یک جنگ درونی مبارزه کنند و چیزهای ضروری را در اولویت قرار دهند تا شادترین چیزها را در کنار خود نگه دارند.

یک گیم پلی جذاب داستان محور با توسعه پیش بینی کننده :

ماهیت گیم پلی This War of Mine منحصر به فرد است زیرا از عناصر داستان محور استفاده می کند تا داستان های باکیفیت را در مجموعه ای از سناریوها به مردم منتقل کند.

پیشرفت هر بازیکن قفل چیزهای جدیدی را در داستان باز می کند، مانند مکان ها، شخصیت ها و عملکردهای جدید برای تعامل با محیط یا موارد دیگر. با این حال، با عمیق تر شدن طرح، بسیاری از عناصر دردناک ظاهر می شوند اما به تدریج همه چیز را در جهات مختلف غنی می کنند تا بازیکنان از آن لذت ببرند.

با تجهیزات موجود در جنگ سخت زنده بمانید :

طرح بازی بازیکنان را به یک سفر دوربرگردان هدایت می کند، اما آنها باید بدانند که چگونه از خود مراقبت کنند و همه چیز را برای غلبه بر چالش های پیچیده آماده کنند. این شامل جمع آوری منابع از محیط یا قلوه سنگ است که بازیکن می تواند از فاصله نزدیک با آنها تعامل داشته باشد، مهم نیست چقدر زمان می برد.

از طریق آن، آنها می توانند منابع را بسازند، مدیریت کنند و در بحرانی ترین موارد از آنها استفاده کنند.

شاهد ماهیت واقعی انسان در شرایط وخیم :

این War of Mine شخصیت هر شخصیت یا NPC را در یک محیط جنگی فراگیر در یک سفر واقعی و واضح به تصویر می‌کشد. بنابراین، بازیکنان همیشه زمانی که نمی توانند نتیجه هر شخصیت را پیش بینی کنند و حتی خطرات زیادی را در آینده ایجاد کنند، باید تصمیمات مخاطره آمیزی بگیرند.

بسیاری از تغییرات مهم بر اساس تصمیمات آنها رخ خواهد داد و آنها همیشه عمیق ترین تاثیرات را در تجربه گیم پلی به جا می گذارند.

همانطور که داستان پیش می رود، با محیط تعامل داشته باشید :

در حالی که با خط داستانی هر بازیکن پیشرفت می کنید، مهمترین چیز تعامل پویا با محیط برای باز کردن پتانسیل یا فرصت های قابل توجه است. برخی موقعیت‌ها به بازیکنان کمک می‌کنند از سخت‌ترین موقعیت‌ها فرار کنند، اما می‌توانند به آنها کمک کنند تا به آرامی و سریع در اطراف حرکت کنند.

همچنین به آنها اجازه می دهد تا با بسیاری از شخصیت ها به طور مستقیم ارتباط برقرار کنند و از کابوس ها یا تهدیدهای احتمالی برای خانواده فرار کنند.

با گذشت زمان خود را در جریان قرار دهید :

علاوه بر تعامل با محیط، This War of Mine یک عنصر بقا را نیز اعمال می کند که در آن بازیکن باید هیدراته، پر و آرام بماند تا بهترین عملکرد را داشته باشد. این امر در مورد همراهان نیز صدق می‌کند و بازیکن را مجبور می‌کند همیشه به دنبال غذا یا وسایل ضروری برای غلبه بر هر مصیبت در زمان جنگ باشد.

نه تنها این، عنصر غذا نیز تغییرات زیادی در ذهن افراد خواهد داشت و تصمیم هر بازیکن تأثیر زیادی در پیشرفت خواهد داشت.

ویژگی های کلیدی بازی This War of Mine :

  • گیم پلی هیجان انگیز بقا با توسعه محیطی مست کننده برای غوطه ور کردن بازیکنان در یک خط داستانی دلخراش.
  • محیط تعاملی برای گیم پلی واقع گرایانه در حالی که بازیکنان را در موقعیت های پر هرج و مرج و وحشتناک در یک عصر جنگی هدایت می کند.
  • وضعیت شخصی خود را حفظ کنید تا در خط داستانی ادامه دهید، و حتی خانواده را با هر چیزی که در اطراف یا تجارت پیدا می شود ایمن نگه دارید.
  • علاقه شدید به انتخاب ها از طریق تعامل با NPC یا سایر افراد در منطقه با انتخاب های مخاطره آمیز پنهان که بر کل عملیات تأثیر می گذارد.

فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۲۱٫۲۱ مگابایت

فرمت فایل : zip
حجم فایل : ۴۸۱٫۵ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۵٫۰ و بالاتر


Posted in بازی های اندروید،بازی های ماجراجویی،بازیهای دیتادار،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت