فهرست بستن menu

دانلود نسخه جدید بازی The Pirate: Plague of the Dead 2.9.1 – آخرین نسخه بازی “هجوم دزدان دریایی مرده” برای اندروید + مود

دانلود بازی the pirate plague of the dead
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 2]

دانلود نسخه جدید بازی The Pirate: Plague of the Dead 2.9.1 – آخرین نسخه بازی “هجوم دزدان دریایی مرده” برای اندروید + هک شده

دانلود بازی The Pirate: Plague of the Dead

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی هجوم دزدان دریایی مرده و نسخه مود شده با پول بینهایت از پی سی افزار

تست با اجرای آنلاین و آفلاین

دانلود بازی The Pirate: Plague of the Dead :

دزدان دریایی همیشه وقتی به کارهایی که انجام داده اند فکر می کنیم باعث ترس ما می شوند. اما اگر بازی اکشن  The Pirate: Plague of the Dead را انتخاب کرده باشید، این نقش را تجربه خواهید کرد. قایق های بزرگ را برای کشف چیزهای جدید به دریا برانید. با دشمنان خطرناک بجنگید تا مزایای زیادی کسب کنید. گنجینه های گرانبها را در همه جا از آن خود کنید. هر کاری می خواهید انجام دهید زیرا دزدان دریایی هیچ قانون و محدودیتی ندارند.
The Pirate: Plague of the Dead به شما این امکان را می دهد تا وظایف مختلفی را به عنوان یک بازی Sandbox انجام دهید. همراه با آن یک جهان باز عظیم وجود دارد که می توانید به هر جایی بروید. این عمل کمی پیچیده است، اما مزایای زیادی نیز به همراه دارد. شما می توانید از آن استفاده کنید تا آزادانه هر آنچه را که می خواهید ایجاد کنید.

دانلود مد The Pirate: Plague of the Dead – بر پهناورترین دریاها مسلط شوید :

در این بازی شما در نقش قدرتمندترین دزد دریایی تمام دوران جان راکهام بازی خواهید کرد. همراه با آن ناخدای ناوگان کشتی های نفرین شده از مردگان است. سفر خود را برای کشف همه چیز با حرکت به مناطق جدید آغاز کنید. همه چیزهای گرانبهایی را که برای نیروسازی مفید هستند جمع آوری کنید.

کشتی هایی را که کنترل می کنید ارتقا و تقویت کنید تا قوی تر شوید. رقبای وجود خواهند داشت که برای منافعی که شما به دنبال آن هستید رقابت می کنند. از نابود کردن همه آنها از طریق درگیری های بسیار شدید در دریا نترسید. تمام تلاش خود را برای یادگیری و کشف اطلاعات مفید برای بهبود کارها انجام دهید.

کمپین ها را کامل کنید :

آیا می‌خواهید کشتی‌های بسیار جذاب‌تری را خودتان دریافت کنید؟ سپس شروع به شرکت در کمپین های هیجان انگیزی کنید که برای اهداف شما تنظیم شده اند. هر کمپین از شما می‌خواهد تا مکانی مرموز را در هر مکانی کشف کنید و برای تکمیل مجموعه وظایف بر همه خطرات غلبه کنید. پاداشی که پس می گیرید منابع زیادی و همچنین باز کردن قفل کشتی های افسانه ای خواهد بود.

نه تنها در آنجا توقف می کنید، بلکه کاپیتان های بزرگ را نیز می توانید توسط شما کنترل کنید. کارایی فرماندهی ناوگان خود را بهبود بخشید و همه دشمنان را شکست دهید. هر چه عمیق تر بروید، چیزهای عجیب تری خواهید دید که هیچ کس تا به حال ندیده است.

فعالیت های هیجان انگیز :

به عنوان یک دزد دریایی، شما دقیقاً همان چیزی را که یک دزد دریایی هدفش را هدف قرار می دهد عمل خواهید کرد. اولین مورد این است که ملوانان خود را برای فتح شهرها برای غارت و ایجاد مناطق بفرستید. این یک روش بسیار موثر برای برداشت منابع است که هر کسی باید از آن بهره ببرد.

پس از به دست آوردن آنچه نیاز دارید، می توانید برای مبادله به بازرگانان بروید و آنچه را که می خواهید پیدا کنید. به شما کمک می کند تا چیزهای غیر ضروری را حذف کنید و اقلام با ارزش بیشتری داشته باشید. از آنچه پیدا می کنید برای ارتقاء کشتی به سطح بالاتر استفاده کنید. به آن کمک کنید محکم تر در برابر آتش شدید حریف بایستد.

جنگ های بی رحمانه :

این فقط ناوگان شما نیست که در این آب ها وجود دارد. به همان اندازه افراد خطرناکی در آنجا زندگی می کنند و در حال حرکت هستند. هنگام کاوش در مناطق جدید یا مشخص شده، احتمال زیادی وجود دارد که با آنها روبرو شوید. می توانید از طلسم ها یا طلسم ها به نفع کشتی خود استفاده کنید.

اگر توانایی های کافی انباشته کرده اید، می توانید هیولاهای کراکن را نیز با قدرتی وحشتناک احضار کنید. کشتی های دشمن را با خشم خود به قعر دریا فرو خواهد برد. ظلم شما را به اوج قدرت می رساند و بر همه چیز حکومت می کند. برای بدست آوردن چیزهای بهتر از هیچ ترفندی چشم پوشی نکنید.

عوامل دیگر :

به عنوان یک کاپیتان با تجربه، باید عوامل بیرونی را بشناسید و از آنها بهره ببرید. این می تواند کمک بزرگی در زندگی روزمره و همچنین در جنگ ها باشد. جهت باد یک مثال عالی است زیرا سرعت و جهت شما را تعیین می کند. آب و هوا نیز بسیار مهم است زیرا در دریا همیشه موارد بد تصادفی وجود دارد.

اگرچه صخره‌ها آشنا نیستند، اما باید مراقب باشید تا از برخورد با آنها جلوگیری کنید. مناطق جدید اغلب پر از نیروهای ماوراء طبیعی قدرتمند هستند و می توانند شما را در موقعیتی خطرناک و چالش برانگیز قرار دهند. هرچه بیشتر بازی کنید، تجربه بیشتری در تمام زمینه های حساس به دست خواهید آورد.


فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۵۲٫۵ مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۵۳٫۰۹ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۴٫۴ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 2]

Posted in بازی آنلاین،بازی های اکشن،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت