فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی ایرانی تاکسیدو برای اندروید Taxido 162

دانلود بازی تاکسیدو

دانلود جدید ترین نسخه بازی ایرانی تاکسیدو برای اندروید Taxido 162

آخرین آپدیت و بروزرسانی

معرفی بازی تاکسیدو :
تاکسیدو نام محصول جدید سازندگان بازی معروف و دوست داشتنی موتوری می باشد. با دانلود نسخه جدید بازی تاکسیدو اندروید مانند یک راننده تاکسی باید بگردید و مسافر پیدا کنید و از آن ها پول دریافت کنید، تمامی این اتفاقات بر روی گوشی شما صورت می‌گیرد و واقعیت ندارد!
اگر شانس داشته باشید و مسافر دربست به طورتان بیفتد می توانید پول بیشتری بگیرید. با پول هایی که جمع کنید می توانید آیتم های بازی را خریداری کنید.

این که چه مقدار از مسافران تاکسی دو می توانید پول بگیرید بسته به نوع ماشین شما نیز دارد، هرچه ماشین شما بهتر و تازه تر باشد مسافران پول بیشتری را به شما می پردازند. اگر ماشین خود را ارتقا دهید و یا برای آن مثلاً ضبط بخرید و داخل کابین ماشین را خوشبو کنید باز هم مسافران پول بیشتری به شما میدهند.
در آوردن پول در بازی تاکسی ۲ تنها به موارد فوق الذکر ختم می شوند. در حین بازی و هنگام مسافرکشی باید حواس شما به مأموریت‌های موجود در مسیر حرکت باشد چرا که با انجام ماموریت ها نیز می¬توانید پول دریافت کنید.
هر چه که مأموریت بیشتری در تاکسی 2 اندروید انجام دهید سطح شما بالاتر می‌رود، با بالاتر رفتن سطح شما مسافرهای بیشتری در مسیر حرکت شما ظاهر می شوند.
در بازی تاکسیدو همچون دنیای واقعی اگر از ماشین خود خسته شوید می توانید آگهی فروش آن را در روزنامه چاپ کنید تا بتوانید آن را بفروشید و یا می توانید در آگهی روزنامه ها بگردید و ماشین دست دو پیدا کنید. اما حواستان باشد که گیر افراد سودجو نیفتید تا ماشین خود را بر شما قالب نکنند.
در بازی تاکسیدو باید کاملاً حواس خود را جمع کنید تا مرتب آب و روغن ماشین را تعویض کنید. هرچه که بیشتر به ماشین خود برسید سواری بهتری از آن می گیرید در غیر این صورت ممکن است در حین مسافر کشی ماشین شما خراب شود و مسافر خود را در این صورت مجبور شوید پیاده کنید.هنگام عبور از روی دست اندازها نیز سعی کنید با سرعت کمتری حرکت کنید تا ماشینتان استهلاک پیدا نکند. درضمن باید حواستان به خودروهای پلیس هم باشد چرا که آنها حواسشان به همه چیز هست!
اگر فکر می کنید که قیمت خودروهایی که میخرید بالا است می توانید ثبت نام کنید و ماشین بخرید، چرا که در این صورت پول کمتری می پردازید. البته دریافت این خودروها زمان بر است.
هرکسی در بازی تاکسیدو یک شماره موبایل دارد. با دادن شماره موبایل خود به دوستان تان می توانید امتیاز دریافت کنید. جایزه نهایی بازی یک خودروی استثنایی است!
شما هم اکنون می توانید آخرین نسخه بازی تاکسیدو را به صورت رایگان از پی سی افزار با لینک مستقیم دانلود کنید.

 


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 105 مگابایت


خرید گیفت کارت