فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی Stronghold Kingdoms Castle Sim v30.140.1845 – آخرین نسخه بازی “جنگ های صلیبی” برای اندروید

دانلود بازی جنگ های صلیبی برای اندروید
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 2 امتیاز: 5]

دانلود نسخه جدید بازی قرون وسطایی Stronghold Kingdoms Castle Sim 1 v30.140.1845 – آخرین ورژن بازی “جنگ های صلیبی” برای اندروید

دانلود بازی Stronghold Kingdoms

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی جنگ های صلیبی استرانگ هولد از پی سی افزار

تست با اجرای آنلاین

دانلود بازی قلعه ای  ۱ Stronghold Kingdoms Castle Sim :

پادشاهی مستحکم؛ castle sim free mod apk یک بازی معروف استراتژیک است. توسط توسعه دهندگان استودیو فایرفلای توسعه یافته است. برای لذت بردن از رهبری چیزهای نامحدودی را برای مقابله با قوی ترین دشمنان دریافت کنید

برای لذت بردن از رهبری چیزهای نامحدودی را برای مقابله با قوی ترین دشمنان دریافت کنید. در این بازی یک پادشاهی بسازید. بازی آنلاین چند نفره عظیم. این یک بازی ویدیویی واقع گرایانه است. سیستم مبتنی بر RTS استفاده می شود. میلیون ها بازیکن این برنامه را دانلود کرده اند.

گام ۱ در بازی استرانگ هولد :

استراتژی پایه تیم برای بازی دسته جمعی استفاده می شود. یک قبیله به زمین و قلعه خود متصل می شود و از آن دفاع می کند. اگر کسی دعوا کرده و قبلاً به ارث شما حمله کرده است. اکنون پادشاهی را اشغال کرده اند.

گیم پلی :

بنابراین ماموریت شما در این بازی قرون وسطای این است که چیزهای ارثی گمشده خود را بدست آورید. اما در ابتدا از قدرت استفاده نکنید. در مرحله بعد کل ارتش خود را آماده کرده و آنها را آموزش دهید.

بعد از حمله چیزهای شما را می گیرد. این خوب خواهد بود. از قدرت پادشاهی استفاده کنید. همه کارها را به عنوان یک پادشاه انجام دهید. مردم شما باید در امان باشند. در سراسر زمین که توسط شما اشغال شده است قلعه بسازید.

در بازی جنگ های صلیبی ۱ سلاح ها را نگه دارید تا کسی نتواند حمله کند. با دولت های دیگر روابط سیاسی برقرار کنید. آنها را از هر جهت برای ایجاد رابطه دوستانه تسهیل کنید.

تجارت خود را در سراسر جهان گسترش دهید تا دولت خود را از نظر اقتصادی قوی تر کنید. به این ترتیب اقتصاد شما قوی ترین خواهد شد. از طرف دیگر، می توانید چیزهای دیگری را که نمی توانید به تنهایی تولید کنید، بدست آورید.

برای افزایش مساحت سرزمین خود برای پادشاهی فقط نبرد را در سراسر جهان شروع کنید. سعی کنید زمین های بیشتری را اشغال کنید. مردم خود را موفق کن به کشورهای دیگر بروید و به آنها حمله کنید تا بخشی از سرزمین خود را بسازید. بریتانیا، آمریکا و آلمان بهترین گزینه ها برای آن هستند.

گام ۲ :

در بازی استراتژیک و دفاع از قلعه Stronghold Kingdoms بعد از ساختن دولت شما زمان کشف جهان است. زمین های خود را فرودها و جذاب تر کنید. با متخصصان تحقیق کنید تا زمین های خود را حاصلخیز کنید تا بتوانید هر محصولی را پرورش دهید. و حداکثر مقدار آن محصول را بدست آورید.

چند کارشناس فنی را برای کشف منابع تکنولوژیک بفرستید. از این طریق می توانید چیزهای جدیدی به دست آورید. مردم چیزهای جدیدی یاد خواهند گرفت. آنها فرصت های خود را خواهند ساخت. دانش جدیدی از جهان به دست خواهید آورد

همه چیز را بیاموزید تا کامل شوید. برخی از مردم تجارت را یاد می گیرند، کسی باید کشاورزی را یاد بگیرد تا محصولات جدید، میوه ها و سبزیجات رشد کند. با روش های جدید کشاورزی، نتایج فوق العاده ای خواهید گرفت.

ویژگی های بازی قرون وسطایی apk mod kingdom forthold جنگ های صلیبی:

بازی آنلاین چندنفره عظیم (علیه A.I یا Humans)

بازی مبتنی بر MMO مجموعه بزرگی برای لذت بردن دارد. شما می توانید این بازی را بدون کمک دوستان انجام دهید. زیرا این برنامه امکانات بازیکنان A.I را در اختیار شما قرار می دهد. در این شرایط، شما فقط باید با همان موقعیت بازی کنید

بسیاری از بازیکنان می توانند در یک زمان بازی کنند. شما می توانید حریف A. I یا انسان را انتخاب کنید. بنابراین استراتژی خود را برای هر دو یکسان نگه دارید

با استفاده از این فایل می توانید موارد زیر را بدست آورید :

  • دسترسی به تمام سطوح بدون مقاومت
  • بدون بازی کردن هر سطحی را بالا ببرید
  • برای خرید هر چیزی در این ورزش سکه های رایگان زیادی دریافت کنید
  • هیچ تبلیغاتی برای مقاومت در برابر بازی شما وجود ندارد
  • بهترین تمرین برای پیشرفت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۴۴٫۶۸ مگابایت

فرمت فایل : zip
حجم فایل : ۱۹۵٫۸۱ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۵٫۰ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 2 امتیاز: 5]
Posted in بازی آنلاین،بازی استراتژیک،بازی های اندروید،بازیهای دیتادار،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *