فهرست بستن menu

دانلود نسخه جدید بازی Stickman Army: WW Legacy Fight 2.2 – آخرین نسخه بازی “ارتش استیکمن: نبرد میراث جنگ جهانی” برای اندروید + مود

دانلود بازی stickman army world war legacy fight
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 4 امتیاز: 4.3]

دانلود نسخه جدید بازی Stickman Army: World War Legacy Fight 2.2 – آخرین نسخه بازی “ارتش استیکمن: نبرد میراث جنگ جهانی” برای اندروید + هک شده

دانلود بازی Stickman Army: WW Legacy Fight

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی ارتش استیکمن: نبرد میراث جنگ جهانی و نسخه مود شده از پی سی افزار

دانلود بازی Stickman Army: World War Legacy Fight :

اگر می خواهید یک بازی استراتژیک با ظرفیت نه چندان سنگین برای خود پیدا کنید، Stickman Army: World War Legacy Fight گزینه ای خواهد بود که نباید نادیده بگیرید. جنگ بین دو جناح انسان ها و شیاطین تا زمانی که این بازی را کامل کنید هرگز پایان نخواهد یافت.
Stickman Army: World War Legacy Fight ترکیبی از همه هرج و مرج و باهوش ترین یک فرمانده با استعداد است. ارتش خود را برای مبارزه با دشمن هدایت کنید. کل ارتش دشمنان را شکست دهید تا آنها را یک بار برای همیشه نابود کنید. در یک پس زمینه گرافیکی ساده اما گیم پلی شگفت آور چالش برانگیز.

به عنوان یک بازی استراتژیک، غیرممکن است که بدون نظم بازی کنید. وظیفه شما به عنوان یک فرمانده این است که نیروهای خود را متمرکز کنید. با بسیاری از دشمنانی که سعی در حمله به پایگاه ما دارند مبارزه کنید.
بر اساس تعداد زیادی سلاح و قدرت های مختلف. جنگجویان اضافی برای مبارزه در هر زمان آماده هستند. از قدرت هر نیرو برای سهولت در مقابله با دشمن استفاده کنید. در طول بازی، صفحه نمایش با چنین تفکر متنوعی به چالش کشیده می شود.

دانلود مد مبارزه با Stickman Army: World War Legacy Fight – مبارزات استیکمن ارتش جذاب :

شبیه سازی جنگ بین دو جناح مخالف، Stickman Trenches: World War 2 شامل بسیاری از نبردهای متوالی برای فرماندهی همه آنها می شود و از درگیری های جزئی گرفته تا بسیاری از مبارزات کلی سرنوشت ساز را شامل می شود. راه هایی برای احضار نیروهای ارتش خود برای مقاومت در برابر هجوم دشمنان مختلف پیدا خواهید کرد.
تنها زمانی که یک جناح بتواند گروه دیگر را نابود کند، بازی تمام می شود. ترکیبی از نقش آفرینی هیجان انگیز و گیم پلی تاکتیکی. اطمینان حاصل کنید که تا آخرین مراحل بازی در نبردها غوطه ور خواهید شد.
در ابتدای نبرد، دو نوع منبع برای احضار نیروها برای خود خواهید داشت. این دو نوع منابع عبارتند از مواد غذایی و سلاح های نظامی. از غذا برای احضار جنگجویان استفاده می شود که تا زمان مرگ در میدان نبرد خواهند جنگید.
این نیروی اصلی است که غلبه بر دشمن را آسان می کند. دوم این که روحیه نظامی کمی با ایجاد امواج تیراندازی تماشایی برای سرکوب دشمن متفاوت است. تنها با چند ثانیه کوتاه، مزیتی برای نیروی شما ایجاد می کند.

ارتش نخبگان قوی :

نیروی نظامی مهم ترین نقش را در مبارزات انتخاباتی شما ایفا می کند. بسته به مراحل مختلف، می توانید تعداد زیادی از جنگجویان را در اختیار داشته باشید. از طریق سطوح مختلف، قفل سربازان و سلاح های قدرتمندتری را باز خواهید کرد. هر نیرو مقدار معینی از غذا و روحیه را مصرف می کند. و منابع در هر سطح بی حد و حصر نیست.
اگر نمی دانید چگونه از آن به درستی استفاده کنید، می توانید در هر زمان ضرر کنید. بدانید چه زمانی باید تفنگچی ها، توپچی ها و جنگجویان را برای مبارزه با دشمن احضار کنید. بسیاری از جنگجویان را برای ایجاد تیم عالی ترکیب کنید.

دشمنان تنوع ترسناک :

در بازی جنگ جهانی استیکمن Stickman Trenches: World War 2 برای هر سطح، ما با انواع مختلفی از دشمنان روبرو خواهیم شد. با این حال آنها همچنان در یک طرف هستند و همیشه آماده همکاری برای شکست ما هستند. آنها شبیه شیاطین با بدن بسیار بزرگتر هستند. داشتن نژادهایی مانند غول ها و قاتلان بی رحم. علاوه بر این، سلاح های آنها به هیچ وجه دست کمی از انسان ندارد.
به طور کلی، مقابله با آن در صفحه بازی چندان دشوار نیست. با این حال، در نبردهای همه جانبه مشکل بزرگی خواهد بود. شما باید ضد انتخاب کنید و محدودترین تیم خود را وارد کنید. آیا می توانید پیشرفتی برای سرکوب همه دشمنان ایجاد کنید؟

ارتقاء آمار :

هر جنگجو در ارتش شما دارای آمار منحصر به فرد برای هر نوع است. به عنوان مثال، نیروهای مسلح سرعت حرکت بسیار بالایی خواهند داشت. خودروهای جنگی با خسارت زیاد با سرعت کم جبران می کنند. برای مبارزه با بسیاری از دشمنان در سطوح زیر، ضروری است که آمار جنگجویان خود را ارتقا دهید.

فرمت : apk
حجم : ۵۵٫۷۹ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)

اندروید مورد نیاز :
۵٫۰ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 4 امتیاز: 4.3]

Posted in بازی استراتژیک،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت