فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی Stardew Valley 1.4.5.151 – آخرین نسخه بازی “دره استاردیو” برای اندروید + مود + دیتا

دانلود بازی stardew-valley
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 2 امتیاز: 5]

دانلود نسخه جدید بازی Stardew Valley 1.4.5.151 – آخرین نسخه بازی “دره استاردیو” برای اندروید + هک شده + دیتا

دانلود بازی Stardew Valley

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی در استاردیو و نسخه مود شده و پول بینهایت از پی سی افزار

تست با اجرای آفلاین

دانلود بازی Stardew Valley :

Stardew Valley یک بازی نقش آفرینی با صحنه ای مرتبط با زندگی روزمره در حومه شهر است. ساخته شده توسط Eric Barone برای مدت طولانی، ۴ سال و نیم یادگیری و بازی های برنامه نویسی. موفقیت بازی فراتر از حد انتظار است، اگرچه برای بازی هزینه ای می طلبد، می توانید ببینید که از دیگر بازی های محبوب کم نمی کند. شلوغی شهر یا مزاحمت های شغلی خود را فراموش کنید.

Stardew Valley به بازیکنان اجازه می دهد تا به طبیعت نزدیک شوند و خود را در زندگی ساده روستایی غرق کنند. چند گیاهی که دوست دارید بکارید تا حیوانات بامزه پرورش دهید. از مزرعه ای که منتظر روز برداشت است مراقبت کنید و سکه های سود خود را جمع آوری کنید.

مزرعه پر از علف های هرز را با یک تصویر جدیدتر تغییر دهید. هم مناظر محل زندگی شما را زیبا می کند و هم از شغلی که از آن لذت می برید درآمد بیشتری کسب می کنید. Stardew Valley سادگی در گیم پلی ایجاد می کند که نزدیک ترین تجربه را به بازیکنان می دهد.

بازیکن یک مدیر نیست، شما همه چیز را برای حفظ توسعه پایدار مزرعه انجام خواهید داد. در حین اتخاذ معقول ترین تصمیمات، پیشرفت ها و شرایط مزرعه را مشاهده کنید.

مد Stardew Valley را دانلود کنید – مزرعه خود را بسازید و رشد دهید :

همه چیز را خودتان بسازید تا مزرعه بزرگ خود را ایجاد کنید. هر روز شما همیشه کارهای زیادی برای حل کردن دارید، مانند بیل زدن، قطع درختان، کاشت، برداشت محصولات کشاورزی… Stardew Valley هرگز وضعیت بیکاری نداشت. مقدار کار همیشه ثابت است، فقط می ترسید که به اندازه کافی قوی یا سخت نیستید که همه آن را انجام دهید.

اما هرگز یک کشاورز تنبل نباشید، همسایه ها به شما خواهند خندید. در حالی که همه سخت کار می کنند، شما باید یک استراتژی عاقلانه داشته باشید تا باغ خود را برجسته کنید. هیچ کس نمی خواهد شما را پشت سر بگذارید، مطمئناً شما یک استثنا نیستید. از هوای تازه و کارهای مرتبط با گیاهان و حیوانات لذت ببرید.

زندگی پرمشغله :

برای اینکه مزرعه خود را از یک زمین بزرگ و در عین حال ناشناخته رشد دهید، باید کارهای زیادی را به طور مداوم انجام دهید. درختان را قطع کنید تا سطح زمین را افزایش دهید، درختان غیر ضروری را حذف کنید، درختان بکارید و حیوانات بیشتری پرورش دهید. یک روز با ۲۴ ساعت احتمالا برای کشاورز سختکوش در دره استاردیو کافی نیست.

بیل و تبر برای شما اقلام آشنا هستند. این ابزاری است که به بازیکن کمک می کند تا وظایف خود را به نحو احسن انجام دهد. همه خواهان یک محصول خوب و درآمد زیاد برای گسترش مزرعه هستند. خطراتی مانند بیماری ها، شرایط خاک، گیاهان و حیوانات را کنترل کنید.

طراحی مزرعه :

Stardew Valley به بازیکنان اجازه می دهد نقش طراح را بازی کنند. ممکن است شما یک متخصص واقعی نباشید، اما در اینجا بازیکنان می توانند مزرعه و خانه را تغییر دهند. طرح خود را با ایده خود ایجاد کنید و به تدریج آن را بهبود بخشید. در وهله اول لازم نیست یک مزرعه زیبا ایجاد کنید، برای تجربه بیشتر آن را اصلاح کنید.

بودن در Stardew Valley مستلزم انجام همه کارهاست. هیچ کمکی از جانب دوستان یا هیچ کس دیگری وجود ندارد. بنابراین فشار منفی بر روحیه کارگران ایجاد نکنید.

مجموعه گنج :

غارهای مرموز در دره استاردیو را کاوش کنید، این فرصت را دارید که گنجینه های زیادی را جمع آوری کنید. با این حال، در هر غار هیولا وجود دارد، در صورت بی دقتی می توانید در معرض خطر قرار بگیرید. البته بازیکن توانایی حمله به هیولاهای داخل غار را نیز دارد.


فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۷۹٫۶۵ مگابایت

فرمت فایل : zip
حجم فایل : ۲۱۱٫۰۶ مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۷۱٫۱۱ مگابایت

فرمت فایل : zip
حجم فایل : ۱۶۰٫۸۱ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۴٫۴ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 2 امتیاز: 5]

Posted in بازی نقش آفرینی،بازیهای دیتادار،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید گیفت کارت