فهرست بستن

دانلود برنامه سپهر 360 بلیط چارتر هواپیما نسخه جدید CB 4.3.2 اپلیکیشن ۳۶۰ خرید بلیط ارزان

دانلود سپهر 360

دانلود سپهر 360 بلیط چارتر هواپیما نسخه جدید برنامه CB 4.3.2 اپلیکیشن ۳۶۰ خرید بلیط ارزان

سپهر 360
آخرین آپدیت و بروز رسانی

معرفی برنامه:
سپهر 360 بهترین برنامه در زمینه خرید بلیط هواپیما برای گوشی های موبایل اندروید و اینترنتی است.
این برنامه اندروید دارای موتور جستجوی قوی است که می تواند به شما در خرید ارزانترین و بهترین قیمت بلیط هواپیما کمک کند. سپهر 360 راهنمای بسیار خوب در فروش بلیط هواپیما است و در فروش بلیط دخالتی ندارد. لذا می توانید بلیط هواپیمای خود را بدون اینکه در نرخ و کارمزد آن افزایش ای داده شود در این برنامه اندروید تهیه کنید.

نکته: نرم افزار سپهر ۳۶۰ قیمت بلیت های هواپیما هیچ گونه دخالتی ندارد. گاهی ممکن است مشاهده کنید که قیمت های موجود در سپهر360 با سایت های فروش بلیط هواپیما متفاوت باشد. دلیل این امر آن است که سپهر۳۶۰ میبایست نخست قیمت بلیط ها را از فروشندگان این بلیط ها ( آژانس های هواپیمایی ) دریافت کند و آن را وارد سایت و یا نرم افزار کند و این عمل ممکن است از چند ثانیه تا چند دقیقه کوتاه طول بکشد. و در همین چند ثانیه و یا چند دقیقه کوتاه ممکن است شما وارد سپهر ۳۶۰ شده و مشاهده نمایید که قیمت ها متفاوت است. پس به دلیل نوسان مداوم قیمت ها ممکن است این قیمت ها با قیمت فروش واقعی اختلاف داشته باشند.
تمامی آژانس های موجود در این سامانه اینترنتی آژانس های معتبر ای هستند. چرا که تمامی مدارک و مجوزهای آژانس های موجود به صورت کامل توسط تیم سپهر ۳۶۰ بررسی شده و پس از تایید آنها نام این شرکت و پروازهای آن در سامانه وارد خواهد شد.
با دانلود برنامه سپهر360 با طیف گسترده‌ای از آژانس های هواپیمایی ( حدود ۴۰۰ آژانس) و بیش از 30 ایرلاین ( از جمله ایرلاین های : ایران ایر، ماهان ، آسمان، معراج، ایران ایر تور، کاسپین، زاگرس، کیش ایر، قشم ایر، سپهران، تابان، آتا، اترک، قطر ایرورز، ترکیش، فلای دبی، ایرایشیا، اطلس گلوبال و …) مواجه خواهید شد که می‌توانید مناسبترین و بهترین مورد را انتخاب کنید.

با دانلود و نصب نسخه جدید برنامه سپهر 360 بلیط هواپیما در زمینه بلیط هواپیما :

✔ فیلترینگ متنوع بر اساس ساعت پرواز، ایرلاین، کلاسهای پروازی موجود و شماره پرواز و…
✔ خرید بدون واسطه از چارتر کنندگان اصلی پروازها و نماینده های فروش ایرلاین ها
✔ نظارت مستمر بر نحوه ی فعالیت تامین کنندگان محصولات و پیگیری شکایت‌های احتمالی
✔ امکان مشاهده نرخ بلیط های چارتری پرواز و سیستمی تا چند ماه بعدی

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 10.15 مگابایت

 


نسخه اندروید مورد نیاز : 4.1 و بالاتر

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


خرید گیفت کارت