فهرست بستن

دانلود بازی ROBLOX 2.499.381 – جدیدترین نسخه بازی آنلاین اندروید روبلاکس

دانلود بازی ROBLOX برای اندروید

دانلود بازی آنلاین ROBLOX 2.499.381 جدیدترین نسخه بازی روبلاکس برای اندروید

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی روبلاکس از پی سی افزار

دانلود بازی روبلاکس

بازی ROBLOX یک بازی استراتژیک و ماجراجویی برای اندروید است .آخرین نسخه روبلاکس را برای اندروید از P30 AFZAR با لینک مستقیم بارگیری کنید.

به بزرگترین بستر اجتماعی جهان برای بازی خوش آمدید. هر ماه ، بیش از 64 میلیون بازیکن فعال به Roblox می آیند تا با یکدیگر تصور کنند ، ایجاد کنند و در دنیای سه بعدی همه جانبه ای که توسط گیمرها درست مثل شما ساخته شده بازی کنند! آیا ازقبل حساب دارید؟ با حساب Roblox موجود خود وارد شوید و همین حالا بازی کنید!

همه چیز در بازی Roblox توسط کاربر ایجاد می شود. بازیکنان می توانند پارک موضوعی نهایی را ایجاد کنند ، به عنوان راننده حرفه ای ماشین مسابقه رقابت کنند ، در یک نمایش مد بازی کنند ، تبدیل به یک ابرقهرمان شوند یا به سادگی یک خانه رویایی بسازند و با دوستان خود معاشرت کنند. در این محیط ایمن و تعدیل شده ، تخیل بر همه چیز حاکم است. بازی چند نفره CROSS-PLATFORM با دوستان خود و میلیون ها بازیکن دیگر در رایانه ها ، تلفن های هوشمند ، رایانه های لوحی ، ایکس باکس وان و VR در تنوع بی حد و حصر بازی ها و تجربیات داشته باشید! آواتارهای سفارشی شخصیت جدیدی را انتخاب کنید و آواتار خود را با انواع نامحدود کلاه ، پیراهن ، صورت ، وسایل و موارد بسیار دیگر بپوشید! می توانید با دوستان خود با استفاده از ویژگی های چت درون بازی ، پیام های خصوصی و گروه ها به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید! می توانید رایگان بازی کنید، بازی Roblox رایگان است ، اما بازیکنان همچنین می توانند از پول واقعی برای خرید Robux (پول مجازی ما در Roblox) استفاده کنند تا در ارتقاء بازی یا لوازم جانبی آواتار خود هزینه کنند. بازیکنان همچنین می توانند عضویت اختیاری “Builders Club” را خریداری کنند که امتیازات اضافی و کمک هزینه روزانه Robux را ارائه می دهد .

لطفاً توجه داشته باشید: برای برقراری این بازی جذاب به اتصال شبکه وای فای نیاز است. بازی های Roblox از طریق Wi-Fi بهترین عملکرد را دارند.

برای اینکه بازی Roblox برای شما بهتر کار کند ، ما مرتباً به روزرسانی ها را ارائه می دهیم. این به روز رسانی ها شامل رفع اشکال و بهبود سرعت و قابلیت اطمینان است.

توجه :

  • امکان انجام این بازی در خود سایت روبلاکس نیز وجود دارد.

توجه:

🚩🚩 از آنجا که پی سی افزار همواره آخرین ورژن بازی ها و برنامه ها را در کوتاه ترین زمان ارائه می کند، نسخه اصلی و آخرین نسخه این بازی را نیز فقط از وبسایت معتبر پی سی افزار دانلود کنید 🚩🚩


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 126.25 مگابایت

اندروید مورد نیاز :
5 و بالاتر

 

خرید گیفت کارت