فهرست بستن

دانلود برنامه 1.21.0.245 REFACE : face swap videos گذاشتن سر روی صورت افراد در فیلم

برنامه reface app

دانلود برنامه 1.21.0.245 REFACE : face swap videos گذاشتن چهره صورت روی فیلم

دانلود reface app

رده سنی +17

آخرین آپدیت و بروزرسانی ریفیس اپ reface app بهترین برنامه تغییر چهره

برنامه حرفه ای Reface : Face swap videos and memes with your photo بعنوان یکی از بهترین نرم افزار های سرگرمی از طرف کاربران گوگل پلی در سال 2020 معرفی شده است.

👈برنامه تغییر چهره👉 رفیس – Reface در سراسر جهان بعنوان یک برنامه پیشرفته و سرگرم کننده شناخته شده است. این اپلیکیشن اندروید به همراه آپدیت روزانه از منابع گیف ،عکس و ویدیوها بگونه ای ترکیب شده که می توانید چهره افراد مشهور را با چهره خودتان بر روی انواع ویدیوها عوض کنید و به یک شخص جدید در عکس و فیلم خود تبدیل شوید و آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگزارید.
با گذاشتن چهره خود روی افراد مشهور در فیلم به جادوگر یا یک ستاره پاپ تبدیل شوید! با استفاده از برنامه reface app و تعویض صورت خود با کلیپ های پرطرفدار فیلم و تلویزیون به شکل افراد مشهور در بیایید و یا با استفاده از الگوهای رفتاری استفاده شده در این برنامه و تکنولوژی ویرایشگر چهره، کلیپ های خنده دار درست کنید چرا که تمام مردم دنیا از این الگوهای رفتاری سرگرم کننده و خنده دار لذت می برند.
اما چهره پردازی چیست؟
فناوری چهره پردازی بیشتر از یک تغییر چهره ساده می باشد. با چهره پردازی در برنامه ریفیس چهره شما بصورت واقع بینانه ای با حالت ها و حرکات قانع کننده صورت که واقعا شبیه شما هستند بر روی صورت دیگری قرار می گیرد. با استفاده از این برنامه می توانید ببینید چهره شما در نقش های اصلی، فیلم های معروف و … چگونه می شود. مطمئن باشید از دیدن نتیجه آن غافل گیر و حیرت زده می شوید.
اگر شما می خواهید به دوستان و خانواده خود عکس و گیفت های ترسناک و نفرین شده نشان دهیدو آدرنالین خون آنها را بالا ببرید بهتر است قبل از انجام آن خوب فکر کنید.
چهره پردازی خودتان چگونه است:
واقعیت را نابود کنید. دوستانتان را گیج و مبهوت کنید! در ویدیو ها سر خود را روی صورت افراد مشهور، ستاره های شناخته شده جهان و تلویزیون، سلبریتی های دنبال شده از طرف مردم در سراسر جهان و یا افکت های طراحی شده در نرم افزار تعویض چهره Reface قرار دهید، همچنین می توانید جنسیت خود را تغییر بدهید و یا چهره خود را با هر چهره ای که می خواهید ادغام کنید سپس عکس و گیفت و ویدیو درست شده خود رادر شبکه های اجتماعی پست کنید ویا با دوستانتان به اشتراک بگذارید و اوقات مفرحی برای خود رقم بزنید.

و اما آنچه می توانید با دانلود و نصب برنامه تغییر چهره Reface بر روی گوشی اندروید خود انجام دهید:

– با فناوری شگفت انگیز چهره پردازی، چهره خود را به مشاهیر و یا شخصیت های فیلم تغییر بدهید.
– تغییر صورت و جنسیت بصورت آنلاین
– از تغییر چهره شگفت زده شوید.
– چهره ساخته شده از خودتان و یا الگوهای رفتاری خنده دار ایجاد شده از خود را به صورت Gift و یا ویدیو در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
– با گیفت و ویدیوهایی که هر روز در برنامه بارگزاری می شود تغییر چهره را امتحان کنید.
برنامه Reface در بیشتر از صد کشور جهان بعنوان برنامه برتر تغییر چهره و سرگرمی شناخته شده است.

فیلم نحوه انجام تغییرات👇


فرمت : apk
حجم : 16.3 مگابایت

اندروید مورد نیاز: +5.1

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


 

خرید گیفت کارت