فهرست بستن

دانلود نسخه جدید برنامه راز بانک آینده 2.2.0 دریافت و فعالسازی رمز دوم پویا برای اندروید

دانلود نسخه جدید برنامه راز بانک آینده 2.2.0 دریافت و فعالسازی رمز دوم پویا برای اندروید

راز بانک آینده
آخرین آپدیت و بروزرسانی نرم افزار راز فعال سازی رمز پویا

شرح برنامه
برنامه راز علاوه بر اپلیکیشن ریما یکی دیگر از نرم افزارهای رمز ساز بانک آینده است که اخیراً توسط این بانک جهت دریافت و فعال سازی رمز دوم پویای آینده ارائه شده است.

از تاریخ ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۸ ، استفاده از رمزهای دوم ثابت فقط برای تراکنش‌های غیرحضوری با سقف مبلغ 1 میلیون ریال با پذیرش مسئولیت تمامی مخاطرات امینتی آن توسط مشتری مجاز خواهد بود و برای تراکنش های بیش از این مبلغ لازم است از رمز دوم پویا استفاده گردد.
همانگونه که می‌دانید استفاده از رمز های قدیمی و دوم فرصتی مناسب را برای کلاهبرداران اینترنتی ایجاد می‌کرد، اما استفاده از رمز دوم پویا با توجه به مدت زمان اعتبار آن امکان استفاده دیگران را از آن سلب می کند. بنابراین پیرو دستور بانک مرکزی بانک آینده اقدام به ارائه نرم افزارهای در این زمینه نموده است که راز یکی از اپلیکیشن های کاربردی این بانک است.
نرم افزار اندروید رمزساز “راز”، به مشتری کمک می کند تا، با تولید رمز یکبار مصرف، به‌جای استفاده از رمز اول/دوم خود، از رمز اول/دوم یک‌بار مصرف که توسط برنامه، بر روی گوشی اندروید او تولید می‌شود، استفاده نماید. این رمز، برای مدت کوتاهی (معمولا ۶۰ثانیه)، معتبر است و پس از آن، دیگر اعتباری ندارد؛ بنابراین، افشا شدن این رمز، خطری در پی ندارد.
مشتریان بانک آینده، می بایست پس از دانلود و نصب آخرین نسخه اندروید یا ios برنامه رمز پویا یکبار مصرف “راز” با مراجعه به یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک آینده و دریافت کد امنیتی، نسبت به فعال‌سازی آن، اقدام نمایند.
شما هم اکنون می توانید برای دانلود نسخه جدید برنامه رمز ساز بانک آینده موسوم به راز بصورت رایگان و با لینک مستقیم از پی سی افزار از لینک زیر استفاده کنید.

 


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 14 مگابایت


خرید گیفت کارت