فهرست بستن menu

دانلود جدیدترین نسخه بازی Piano Fire 1.0.84 – ورژن آخر بازی “پیانوی آتشین” برای اندروید + مود

دانلود بازی piano fire
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 4 امتیاز: 3.3]

دانلود جدیدترین نسخه بازی Piano Fire: Edm Music & Piano v1.0.84 – ورژن آخر بازی “پیانوی آتشین” برای اندروید + مود

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی پیانوی آتشین همراه نسخه مود شده با پول بی نهایت از پی سی افزار

تست با اجرای آفلاین

دانلود بازی Piano Fire :

Piano Fire یک بازی موزیکال اندروید است که بازیکنان را به آهنگ های فراموش نشدنی می برد و سعی می کند روی کلیدهای پیانو که دائماً با دقت ظاهر می شوند ضربه بزنید. هر نوع کلید پیانو دارای ویژگی های مختلفی است که برای زدن نقطه ترکیبی باید به آنها توجه کنید.

در عین حال، آهنگ‌های ژانرهای مختلف باعث کنجکاوی بازیکنان می‌شود و البته نقاط عطف موفقیتی نیز وجود خواهد داشت که می‌توانند آن‌ها را فتح کنند.

تجربه های موسیقی هیجان انگیز و چالش برانگیز در دانلود بازی  Piano Fire :

در Piano Fire، بازیکنان وارد دنیایی از کلیدهای پیانو می‌شوند تا سعی کنند هر عنصری را که می‌بینند برای تکمیل سطح لمس کنند. زمانی که با آهنگ هایی با ضرب آهنگ های چشمگیر همراه شود، تجربه ای کاملاً فراگیر.

در عین حال، هر کسی می خواهد به سطح خوبی برسد زیرا صحنه و آهنگ مورد علاقه او در هر زمان قابل استفاده مجدد است. بنابراین، بدون شک چیزهای زیادی وجود خواهد داشت که بازیکنان را در طول تجربه جذب می کند.

محیطی که بازیکن به آن نزدیک می شود روشن است، با رنگ های متنوع که دائما ظاهر می شود. کلیدهای پیانو اغلب از محیط متمایز می شوند و تشخیص و لمس صحیح آنها را برای نوازنده آسان می کنند.

غلبه بر چالش های مختلف :

می توان گفت که گیم پلی ای که Piano Fire به ارمغان می آورد به راحتی توسط بازیکنان قابل درک است، اما آنها سعی می کنند مهارت های مشاهده و بازتاب خود را در مواجهه با چالش های جدید بهبود بخشند.

علاوه بر این، بازی دارای الزامات خاصی است که باید آنها را رعایت کنید تا از هر گونه شکست در سراسر سطح جلوگیری کنید و این به تعداد قلب های شما مربوط می شود. البته شما در ابتدای بازی فقط یک قلب دارید

تعداد قلب هایی که دارید مشابه قابلیتی است که در طول مرحله شما را ذخیره می کند و با استفاده از آن، سطح نیز متوقف می شود. هنگامی که شما از دست دادن آمار قلب خود را به طور کامل مربوط به شما در تعامل با کلیدهای پیانو راه اشتباه یا به موقع نیست.

در عین حال، در برخی موارد، می‌توانید با تکمیل برخی الزامات قبل از شروع سطح، آمارهای قلبی بیشتری نیز دریافت کنید. صفحه بازی با لمس کلید پیانو با کلمه start شروع می شود.

مانند سایر بازی های موسیقی، کلیدهای پیانویی که می توانید فشار دهید دارای ویژگی های مختلفی هستند که باید به آنها توجه کنید. بسته به نمادهای روی کلیدها، فقط باید اقدامات مورد نیاز این عناصر را انجام دهید تا بتوانید به طور مداوم امتیاز کسب کنید.

برخی از کلیدهای پیانو دارای یک خط طولانی در وسط هستند و شما سعی می کنید کلید را نگه دارید تا زمانی که ناپدید شود. بنابراین علاوه بر فاکتور سرعت، نوازنده باید کلیدهای پیانو را نیز به درستی لمس کند.

آهنگ های مختلف بازی Piano Fire که بازیکنان را جذب می کند :

تجربه موسیقی همیشه مورد توجه بازیکنان در Piano Fire است، بنابراین مطمئناً چیزهای بیشتری از آن‌ها وجود خواهد داشت که سعی کنند کشف کنند. کارت‌های ژانرهای مختلف بسته به اینکه سطح را به خوبی کامل کرده‌اید، می‌توانند باز شوند.

در عین حال، هر آهنگ دارای یک سختی خاص است که شما سعی خواهید کرد آن را کامل کنید و البته هر کسی می خواهد با رفلکس های خود بهترین نتایج را در هر سطح به دست آورد.

هنگامی که سطح را شروع می کنید، نوار پیشرفت را روی صفحه می بینید و این نوار پیشرفت دارای نقاط عطف مربوط به ستاره هایی است که می توانید جمع آوری کنید. وقتی این نقطه عطف را کامل کردید، مطمئناً به حداکثر تعداد ستاره خواهید رسید.

یکی از عواملی که برخی از بازیکنان را مورد توجه قرار می‌دهد، تعداد کمبوهایی است که می‌توانند اجرا کنند، و هنگامی که خطایی رخ می‌دهد، ترکیب‌ها به طور خودکار بازنشانی می‌شوند.

بازیکنان یک تجربه موسیقی جذاب و چالش برانگیز با فیلم های پیانو پیدا می کنند :

  • کلیدهای پیانو دائماً در مقابل شما ظاهر می شوند و از شما می خواهند که آنها را به درستی لمس کنید تا امتیاز کسب کنید و ترکیب های متوالی ایجاد کنید.
  • هر نوع کلید پیانو به طور نمادین متفاوت است و نیاز به لمس متفاوتی دارد، مانند کلیدهایی با خط بلند که باید آنها را نگه دارید.
  • بازیکن چند امتیاز قلبی می گیرد و وقتی بازیکن شکست بخورد و این امتیازات کسر شود، بازی قطعا متوقف می شود.
  • آهنگ‌هایی با ژانرهای مختلف، بازیکنان را علاقه‌مند نگه می‌دارد، زیرا آنها سعی می‌کنند آهنگ‌های جدیدی پیدا کنند و سعی کنند آنها را تسخیر کنند.
  • هر آهنگ دارای یک نوار پیشرفت با نقاط عطف مختلف است و هر کسی می خواهد آن را تکمیل کند تا به حداکثر تعداد ستاره برسد.

فرمت : apk
حجم : ۴۱٫۰۷ مگابایت

فرمت : apk
حجم : ۴۲٫۳۹ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۴٫۴ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 4 امتیاز: 3.3]

Posted in بازی موزیکال،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت