فهرست بستن

دانلود آخرین ورژن برنامه پیام رسان ملت نسخه 3.1.3.990203 – سامانه پیامرسان بانک ملت

دانلود آخرین ورژن برنامه پیام رسان ملت نسخه 3.1.3.990203 – سامانه پیامرسان بانک ملت

پیام رسان ملت
معرفی پیام رسان ملت:
پیام رسان ملت نام نرم‌افزار دیگری از بانک ملت است که در جهت تکمیل سبد محصولات اطلاع رسانی خود، اقدام به رونمایی از این سامانه پیشرفته کرده است.
با دانلود نسخه جدید اپلیکیشن پیام رسان بانک ملت و نصب آن بر روی گوشی / تبلت اندروید و یا آیفون خود می توانید تمامی اطلاعات خدمات بانکی، هشدار و آگاهی رسانی ها را در قالب متن های ارسالی از بستر اینترنت بدون وابستگی به پیامک یا ایمیل دریافت کنید.

بانک ملت در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک، پیشرو‌ترین بانک ایرانی است. بانکداری الکترونیک بانک ملت چهار دسته می باشد: سامانه‌های مبتنی بر وب، سامانه‌های مبتنی بر تلفن و تلفن همراه، کارت‌های بانکی و دیگر خدمات الکترونیک.
آخرین آپدیت و بروزرسانی اپلیکیشن پیامرسان ملت قابلیت‌های ویژه ای را در خود دارد و با تلفن های هوشمند آیفون (iOS) و اندروید کاملاً منطبق است و در دسترس مشتریان بانک ملت قرار داده است.
پیام رسان ملت یک برنامه کاربردی تعاملی و از خدمات منحصر به فرد بانک ملت به شمار می آید. در این سامانه، متون ارسالی محدودیت‌های موجود در بستر پیامک را ندارد، همچنین روال ارسال تصویر، صوت و فیلم در حد محدود برای مشتری از سوی بانک برقرار شده است. از بارزترین ویژگی های اپ پیامرسان ملت دریافت پیامک واریز و یا برداشت از حساب بدون پرداخت هزینه می باشد.
شما می توانید آخرین ورژن پیام رسان ملت را در کنار نرم افزار همراه بانک ملت بر روی گوشی خود نصب کنید از خدمات ارزنده بانکداری اینترنتی این بانک ایرانی نهایت لذت را ببرید.
هم اکنون، این نسخه از نرم‌افزار پیام‌رسان ملت برای اندروید در وبسایت www.p30afzar.com به صورت رایگان در دسترس است. مشتریان برای دریافت خدمات پیام‌رسان باید به شعب بانک ملت مراجعه و فرم درخواست این خدمات را پر کنند.

 


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 4.03 مگابایت

برای دانلود آخرین ورژن همراه بانک ملت کلیک کنید


خرید گیفت کارت