فهرست بستن menu

دانلود جدیدترین نسخه بازی NBA LIVE 6.2.00 – نسخه آخر بازی “بسکتبال ان بی ای” برای اندروید + آسیا

دانلود بازی nba live
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 5]

دانلود جدیدترین نسخه بازی NBA LIVE Mobile 6.2.00 – نسخه آخر بازی “بسکتبال ان بی ای موبایل” برای اندروید + آسیا

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی بسکتبال ان بی ای از پی سی افزار

ذانلود باری NBA LIVE :

NBA LIVE Mobile Basketball یک بازی ورزشی بسکتبال است که در آن بازیکنان در مسابقات چشمگیر شرکت می کنند که نمی توانید چشم خود را از آن بردارید. برای تسلط بر شخصیت بازی و مدیریت مناسب موقعیت، زمانی را صرف خواهید کرد.

علاوه بر این، راه های زیادی برای امتیاز گرفتن در این بازی برای شما وجود دارد و می توانید تیم خود را ویرایش کنید تا در نرخ برنده شدن سهیم شوید. مطمئنا بسته های بازی منتظر باز شدن شما هستند.

با دانلود بازی NBA LIVE در مسابقات چشمگیر بسکتبال شرکت کنید :

وقتی در NBA LIVE Mobile Basketball شرکت می‌کنید، تحت تأثیر بازی‌هایی قرار می‌گیرید که نمی‌توانید از دست بدهید. این استادیوم با طراحی های کاملا واقعی با صداهای متنوع است که می توانید آن را حس کنید.

از آنجا که مسابقه چیز جالبی داشته باشد، تأثیر هواداران ظاهر می شود. بنابراین، این بازی برای کسانی که به ورزش علاقه دارند و به خصوص دوستداران بسکتبال کاملاً مناسب خواهد بود.

بازیکنان شخصیت را با دو دست با ویژگی های اصلی کنترل کنترل می کنند. دقیقاً در صورتی که توپ را در دست بگیرید یا نه، شخصیت را با جوی استیک و دکمه های اکشن مناسب در زمین حرکت می دهید. اگر به توپ نیاز ندارید، دکمه‌های دو بلوکی و دکمه نگهبانی و سرقت را پیدا خواهید کرد.

شما قادر خواهید بود با دکمه پاس توپ را پاس کنید، با کلاچ امتیاز بگیرید، شوت کنید، دکمه نگهبانی و سرقتی که به سرعت و مهارت تبدیل می شود. با گذشت زمان، می توانید مهارت های شخصیت را درک کنید.

بر بسیاری از مخالفان مختلف غلبه کنید :

هنگامی که بر مکانیک بسکتبال موبایل NBA LIVE مسلط شدید، زمانی را صرف شرکت در بازی های مختلف می کنید تا مهارت های خود را تقویت کنید. ریتم این بازی زمانی جذاب خواهد بود که زمین بازی بسیار کوچکتر از فوتبال باشد، بنابراین برخورد بین شخصیت ها بیشتر می شود.

بنابراین شما سعی می کنید اجازه ندهید توپ شما توسط شخصیت دیگری گرفته شود و آن را به درستی به هم تیمی های خود پاس دهید. علاوه بر این، این بازی در نهایت راه های زیادی برای کسب امتیاز در این بازی برای شما دارد.

شما از راه دور یا با نزدیک شدن به سبد گل خواهید زد تا امتیاز را به درستی انجام دهید. هر نوع امتیاز دهی ویژگی های خود را دارد که باید در نظر بگیرید.

اگر برای امتیاز دادن زیر شبکه قرار دارید، دقت آن بالا است، اما باید بر بسیاری از حریفان مختلف غلبه کنید. همچنین، اگر از راه دور امتیاز می‌گیرید، باید به بالا بپرید و موقعیت صحیح اسلایدر را لمس کنید تا از نیرو استفاده کنید و به درستی امتیاز بگیرید.

تیم سازی با شخصیت های چشمگیر در NBA LIVE :

در NBA LIVE Mobile Basketball، بازیکنان می توانند در نهایت یک تیم بسکتبال رویایی با آمار کاملاً چشمگیر برای خود بسازند. هر شخصیت دارای یک وضعیت خاص است تا برای موقعیت های مختلف بازی مناسب باشد.

در عین حال سلبریتی ها هدفی هستند که برای طرفداران بسکتبال قابل چشم پوشی نیست. اما برای جمع آوری این شخصیت ها زمان زیادی طول می کشد.

علاوه بر آمار، هر شخصیت رنگ کارت خود را دارد که می توانید به سرعت نادر بودن آنها را شناسایی کنید. در عین حال، این بازی در نهایت بسته های زیادی را نیز در اختیار بازیکنان قرار می دهد که بسته به منابع آنها می توانید آنها را باز کنید.

با باز کردن بسته های مختلف می توانید شخصیت های زیادی را پیدا کنید. افتتاحیه بسته همیشه یک شگفتی اجتناب ناپذیر دارد و به دلیل شگفتی که می تواند به همراه داشته باشد، برخی از بازیکنان را به خود جذب می کند، به خصوص در هنگام دریافت شخصیت کمیاب.


اندروید مورد نیاز :
۵٫۰ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 1 امتیاز: 5]

Posted in بازی مسابقه ای و ورزشی،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت