فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی MARVEL Future Fight 9.9.1 – نسخه آخر بازی “مبارزه آینده مارول” برای اندروید

دانلود بازی marvel future fight
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 6 امتیاز: 4.8]

دانلود جدیدترین نسخه بازی MARVEL Future Fight 9.9.1 – نسخه آخر بازی “مبارزه آینده مارول” برای اندروید

بازی MARVEL Future Fight برای اندروید

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی مبارزه آینده مارول از پی سی افزار

بازی به صورت آنلاین

دانلود بازی فضایی MARVEL Future Fight :

از تماشای مبارزه ابرقهرمانان دنیای مارول روی صفحه لذت ببرید. مدتهاست که بخشی جدایی ناپذیر از طرفداران فیلم و کتاب های مصور بوده است. تا به امروز، ما هنوز بازی‌های بسیار جذابی با مضمون ابرقهرمانی داریم.

یک مثال معمولی MARVEL Future Fight است. یک بازی 👈 اکشن نقش آفرینی مبارزه ای که مالکیت کپی رایت دنیای ابرقهرمانان مارول را در اختیار دارد. مالکیت انحصاری ویژه ابرقهرمانان معروف آن جهان. مطمئناً تماشای آن فوق العاده هیجان زده و هیجان زده خواهید شد.

این اولین چیزی است که شما را شگفت زده می کند. پشت آن جالب ترین دنیایی است که تا به حال وجود دارد. زیرا علاوه بر تماشای مبارزه ابرقهرمانی شما. شما همچنین می توانید مستقیماً در این نبرد سهمگین شرکت کنید.

قهرمانان را در نبرد آزادانه کنترل کنید. شرورانی را که خارج از کتاب های مصور و فیلم ها نیز وجود دارند، شکست دهید. حتی قدرت ابرقهرمانان را به سطح جدیدی ارتقا دهید. به چالش کشیدن تمام تهدیدات در سراسر جهان.

با دانلود MARVEL Future Fight ورژن جدید کنترل ابرقهرمانان برای محافظت از بشریت را بر عهه خواهید داشت :

جهان در MARVEL Future Fight صاحب بیش از ۲۰۰ ابرقهرمان مختلف است. از معروف‌ترین ابرقهرمان‌هایی مانند مرد آهنی، ثور، کاپیتان مارول… تا بسیاری از ابرقهرمان‌های کتاب‌های مصور به همان اندازه قوی هستند. داستان از آنجایی شروع می شود

که نیک فیوری – رئیس و مدیر عامل شرکت S.H.I.E.L.D. به کل زمین پیام بفرستید او فکر می کند که نیرویی در جهان وجود دارد که قصد دارد تمام بشریت را از بین ببرد و سیاره آبی ما را تحت کنترل درآورد. این وظیفه اضطراری ابرقهرمانان است.

هر لحظه برای نبرد آماده شوید. تمام نیروهای شیطانی که برای تصرف زمین توطئه می کنند را شکست دهید. شما حداکثر ۱ تیم از ابرقهرمانان مختلف را کنترل خواهید کرد. در مناطق پر هرج و مرج حرکت کنید تا برای مقابله با دشمنان خود آماده شوید.

هنگام مواجهه با دشمن، نبرد آغاز خواهد شد. که برای نبردهای نوبتی طراحی شده است، حملات دشمن و نیروهای ما بر اساس یک نوبت خاص تقسیم می شوند. از مهارت های منحصر به فرد هر ابرقهرمان استفاده کنید تا به راحتی دشمن را شکست دهید.


فرمت : apk
حجم : ۱۳۲٫۰۴ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)

فرمت : apk
حجم : ۹۸٫۰۱ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 6 امتیاز: 4.8]
Posted in بازی های اکشن،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه