فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی LEGO Batman: Beyond Gotham 1.08 – آخرین نسخه بازی “بتمن لگو” برای اندروید + مود + دیتا

دانلود بازی lego batman beyond gotham
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 4 امتیاز: 3]

دانلود نسخه جدید بازی LEGO Batman: Beyond Gotham 1.08 – آخرین نسخه بازی “بتمن لگو” برای اندروید + مود + دیتا

آخرین آپدیت و بروزرسانی نسخه هک شده بازی بتمن لگو از پی سی افزار

بازی به صورت آفلاین

دانلود بازی LEGO Batman: Beyond Gotham :

دانلود بازی LEGO Batman: Beyond Gotham APK 1.08 + Mod: Unlocked LEGO Batman: فراتر از محتوای Gotham از جمله Lego Action میراث خانوادگی ویژگی‌های مربوط به بازی ماجراجویی، قهرمانان لیگ عدالت کامیکس DC، توانایی‌های ویژه که در آن ما بتمن را بازی می‌کنیم و پازل را می‌شکنیم، و از این قهرمانان برای تراز کردن و اتصال استفاده می‌کنیم.

چرا یک بازیکن نمی تواند نقش شرور را در این بازی بازی کند؟

داستان:

این داستان «بیروند گاتهام لگو بتمن» است. رکس لوتر، جوکر، فایرفلای، دختران پلنگ، کروکودیل و مریخ نورد یک سیگنال پریشانی از طرف شرور اصلی که به جهان سیاره لیگ عدالت در ششم، برج دیده بان حمله می کند دریافت کردند زیرا رکس لوتر قصد دارد رکس لوتر را با سولومون گراندی، اعضای لیگ عدالت آزاد کند.

کائنات. تا اینکه درگیری صورت گرفت. اما این بار، مردم از blognek، هوش مصنوعی، قرمز، نارنجی، زرد، آبی، ارتش شکست خورده و بنفش هاله عملکردهای کنترل نور بر روی قلب. با گرفتن دستور حلقه نور که تسخیر فانوس سبز را تکمیل می کند، در حال حاضر فانوس سبز است، نقشه شیطانی کنترل جهان را حفظ می کند، Brenackack روی موج زمین بیرون کشیده می شود.

Brelanyak می تواند روح جسم را به صورت معکوس کنترل کند تا دنیای خواب مصنوعی خود را کشف کند و حتی بتمن فقط برای مبارزه با فضا، قهرمانان و دشمنان آخرین شرورهای مقاومت دشمن روی زمین کار می کند.

حلقه ای که اعضای شش رنگ را به تصویر می کشد، شستشوی مغزی تمام کارهایی بود که Blaenyac علیه تاکتیک Blaenyac انجام داد، ارتش احمق لیگ عدالت، هیچ چیز پنهانی از یک جنگ زیبا نیست.

زمان :

طبقه بندی، اما مبارزه را فقط می توان با دشمن بازی به عنوان یک فیلم مشاهده کرد. . عناصر پازل، مهمترین چیز مهارت شخصیت ها است، نقش بازیکن این است که به زیبایی از دو یا چند تیم استفاده کند، هر نقش علاوه بر توانایی های خود، بلکه به دست آوردن مهارت ها یا مجموعه ای با تاریخ های دیگر است.

برای تغییر شخصیت واقعی بازیکن در زمان مناسب، و حتی مقامات سختگیر واقعی موافقت می کنند که برخی از موانع را فعال یا حذف کنند.

بتمن، دستیار رابین دستیاران ربات لباس مهندسی کوچک می توانند برای فراخوانی سیالات تشعشعی و سیستم های کامپیوتری، بلوک ها و پانسمان های متقابل علاوه بر ساخت مصنوعات دوم اضطراری استفاده شوند و می توانند محیط های روشن تاریک نور را ایجاد کنند، چشمک زن زیبا و سپس ارسال کنند.

از نظر ذخیره‌سازی عناصر «LEGO Batman: Beyond Gotham»، ارزش بازی‌های تکراری را دارد، بازیکن می‌تواند از عناصر مختلف محیط «آسیب»، «پایان» با سطح آسیب (زیر سیستم مشابه) استفاده کند و در پایان از ارزیابی استخراج استفاده کند.

 در آخر، آدام وست، که به نظر می رسد در هر سطحی جستجو می کند تا سطح ستاره سابق بتمن را نجات دهد و به دام بیاندازد. در نظر گرفته می شود که یک بازیکن در اولین تلاش همیشه ممکن است تمام عناصر مجموعه را به دست آورد و به خصوص برخی افسران مستلزم ادامه توانایی یک شخصیت خاص هستند.

“” LEGO Batman: Beyond Gotham “” :

این شهر آشنا گاتهام، که با یک جهان وسیع و هفت بازیکن جایگزین حلقه انحصاری آن جایگزین شده است، می توانند با خوشحالی آخرین بازیکنان دنیای لگو را تحت الشعاع قرار دهند، و عناصری از تجربه های مختلف، شخصیت های غنی، شخصیت، توانایی و مجموعه را به آن اضافه کنند.

آیا می توانم از اعداد با عملکرد دوگانه مستقل پشتیبانی کند، من معتقدم که هم بزرگسالان و هم کودکان از آن لذت می برند. ApkMix.Com می‌تواند بلوک‌های عظیمی از دنیای خودتان را دریافت کند.


فرمت : rar
حجم : ۱۴۵۴٫۷۷ مگابایت

فرمت : rar
حجم : ۱۵۱۴٫۷ مگابایت

اندروید مورد نیاز
۴٫۰٫۳

امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 4 امتیاز: 3]

Posted in بازی های HD،بازی های اندروید،بازیهای دیتادار،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت