فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی Last Day on Earth: Survival 1.18.16 – آخرین نسخه بازی “آخرین روز زمین” برای اندروید + مود + دیتا

دانلود بازی last day on earth survival
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 0 امتیاز: 0]

دانلود نسخه جدید بازی Last Day on Earth: Survival 1.18.16 – آخرین نسخه بازی “آخرین روز زمین” برای اندروید + نسخه هک + دیتا

دانلود بازی last day on earth

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی آخرین روز زمین همراه نسخه مود از پی سی افزار

تست با اجرای آنلاین

دانلود بازی Last Day on Earth: Survival :

Last Day on Earth: Survival (LDoE) جزو دسته بازی های اکشن است که توسط Kefir اجرا می شود! توسعه دهد. با نابودی داستان انسان در سال ۲۰۲۷ به دلیل عفونت، شما باید برای به دست آوردن زندگی دوباره بجنگید. داستان پیچیده تر می شود زیرا مردگان به هیولاهایی تبدیل می شوند که به زنده ها حمله می کنند. Last Day on Earth MOD به طور کامل شبیه سازی می شود درست مثل اینکه شما در حال بازی یک شخصیت واقعی هستید.

مرگ و زندگی فقط با محدودیتی شکننده از هم جدا می شوند. آرام و هوشیار باشید تا بتوانید با قاتل کنار خود مبارزه کنید. از دست خالی، باید خود را به سلاح ها و وسایل کافی برای شکست دادن هیولاها مجهز کنید.

خطرناک ترین زمانی است که شخصیت جدید در بازی Last Day on Earth شروع می شود. در آن زمان، هم تجربه و هم تجهیزات در دسترس نبود، شما باید خود را آماده کنید تا زمانی که بشریت تقریباً به طور کامل نابود شده است، پرتو امیدی را پیدا کنید.

این تهدید به عوامل عفونی محدود نمی شود، بلکه حتی کسانی که بر اثر عفونت جان خود را از دست داده اند، با نژاد بشر روبرو هستند. سناریویی که هیچکس نمی‌خواهد، اما راه دیگری برای مواجهه با آن وجود ندارد.

نبرد با دشمنانی که فاجعه بزرگی به بار می آورند، جنگ با کسانی که قبلاً متحد بودند. اگر PUBG یک بازی است که فقط به جمع آوری سلاح و مبارزه نیاز دارد، Last Day on Earth APK باید کارهای بیشتری برای زنده ماندن انجام دهید.

آخرین روز روی زمین – زندگی بقای سخت :

برای زنده ماندن از خوردن و نوشیدن باید به دنبال همه چیز در اطراف جمع آوری باشید. از ابتدایی ترین مشاغل در بازی Last Day on Earth گنجانده شده است، بنابراین شما برای زندگی بسیار خشن شناخته شده اید.

سلاح های مورد استفاده نه تنها با انبوهی از زامبی های جهش یافته مبارزه می کنند، بلکه باید از آن برای شکار حیوانات نیز استفاده کنید. با یک سیستم نقشه گسترده، می توانید پای خود را در هر جایی بگذارید.

بازی مبتنی بر واقعیت :

فقط با یک جفت بوکسور شروع کنید که سرمایه اولیه شماست. درست مانند یک زندگی بدوی، شما باید بایستید تا منبع زندگی خود را برای خود بازیابی کنید. در آینده نزدیک منابع و تهدیدات قابل جمع آوری هستند.

زمین اکنون دیگر مانند گذشته آرام به نظر نمی رسد. تنها راه ایستادن شجاعانه است. اگر فرار کنید، از تعقیب زامبی ها فرار نخواهید کرد. آنها همه جا هستند، بسیار شلوغ و خطرناک نیز!

حالت هاردکور بازیکنان هاردکور را به چالش می کشد :

آیا به دنبال چالشی با سختی بالا هستید؟ آخرین روز روی زمین: بقا پر از چیزهایی خواهد بود که غلبه بر آنها آسان نیست. چالش ها هر فصل تمدید می شوند، بنابراین سعی کنید هر از گاهی موقعیت خوبی داشته باشید.

حالت پخش آنلاین با عبور از دیوار غربی نقشه باز می شود. در اینجا بسیاری از لباس های خاص ظاهر می شوند، شما می توانید با بسیاری از افراد دیگر نیز تعامل داشته باشید.

پشتیبانی از پخش خودکار :

برخی از عملیات های اساسی مانند جمع آوری منابع می توانید حالت خودکار را انتخاب کنید. شخصیت ها به جای نیاز به کنترل مستقیم، برای جمع آوری منابع می گردند. در مواقع شلوغ باید از این قابلیت استفاده کنید.

این بسیار مفید است، بازیکنان نیازی به توجه ندارند در حالی که شخصیت فعال است. با این حال، به یاد داشته باشید که ابتدا یک مکان امن را انتخاب کنید. آخرین روز روی زمین: بقا برای کسانی است که می خواهند آرزوی داشتن زندگی را امتحان کنند.

برای زنده ماندن و تحمل احساسات وصف ناپذیر باید هر کاری انجام دهید. با توجه به توانایی خود چه مدت زنده خواهید ماند؟


فرمت : apk
حجم : ۵۶٫۱۲ مگابایت

فرمت : zip
حجم : ۵۶۱٫۴۱ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۵٫۰ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 0 امتیاز: 0]

Posted in بازی آنلاین،بازی های اکشن،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خرید گیفت کارت