فهرست بستن

دانلود بازی رزمی مبارزه کنگ فو Kung Fu Commando 2020 برای اندروید

دانلود بازی رزمی مبارزه کنگ فو Kung Fu Commando 2020 برای اندروید

بازی مبارزه ای Kung Fu Commando 2020

معرفی بازی
بازی رزمی و مبارزه ای اکشن Kung Fu Commando 2020 : New Fighting Games 2020 جزو پرطرفدارترین و بهترین بازی های کونگ فو برای گوشی های موبایل اندروید است.
سایت پی سی افزار همواره بهترین بازی ها و نرم افزارها را به شما معرفی می کند، بنابراین برای این بازی اکشن جدید و ساده 2020 آماده شوید و از ابتدا تا انتها از این بازی جنگی مبارزه ای لذت ببرید.

آماده شوید تا استخوان های جنگجویان خشمگینی که به سمت شما حمله ور میشوند را خرد کنید. آنها جز برای کشتن شما نیامده اند. راه خود را با جنگیدن باز کنید و هر بازیکنی را در این مسابقات یکی پس از دیگری شکست دهید.
این بازی جدید جنگی 2020 کم حجم ولی با گرافیک بالا مربوط به مسابقات باورنکردنی کشتی است که قهرمان واقعی را در یک نبرد قهرمانی در مقابل هم قرار می دهد. مبارزان زن خشمگین نیز در این بازی موجود است.
بازی اندروید کونگ فو کماندو در یک نبرد غیر مسلحانه یک جنگ خونین و تمام عیار خشن را نمایش می دهد که در آن هیچ اثری از سلاح گرم و یا سرد وجود ندارد و تنها مشت و لگد است که کارایی دارد.
در این بازی مبارزه ای شما در سطح شهر به جلو حرکت می کنید و جنگجویانی که به سمت شما حمله ور می شوند را ما باید با مشت و لگد از پایدار آورید. مراحل نخستین بازی ساده است همین که به سمت مراحل بالاتر صعود کنید بازی دشوارتر شده و در هر مرحله افراد بیشتری به شما حمله می کنند.
برای تنوع بیشتر می توانید شخصیت بازی را خودتان انتخاب کنید. هرچند که در ابتدا تنها حق انتخاب یک شخصیت را دارید، با کسب امتیاز بیشتر می توانید کاراکترهای بیشتری را برای مبارزه انتخاب کنید.
تصمیم به موقع بگیرید ، با مشت و لگد در زمان مناسب به دشمن حمله کنید و با دقت و سرعت در جنگ های خود مانع حمله دشمن شوید.
شما هم اکنون می توانید این بازی کم حجم و بدون دیتا رزمی مبارزه ای را به صورت رایگان از پی افزار دانلود کنید.

 


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 20 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 28 مگابایت


نسخه اندروید مورد نیاز : 4.1 و بالاتر

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


خرید گیفت کارت