فهرست بستن

دانلود چدیدترین نسخه بازی King of Avalon: Dominion 13.8.3 – نسخه آخر بازی “پادشاه اوالون” برای اندروید

دانلود بازی king of avalon dominion
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 0 امتیاز: 0]

دانلود چدیدترین نسخه بازی King of Avalon: Dominion 13.8.3 – نسخه آخر بازی “پادشاه اوالون” برای اندروید

دانلود بازی King of Avalon Dominion

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی پادشاه اوالون از پی سی افزار

تست با اجرای آنلاین

دانلود بازی King of Avalon: Dominion :

در توضیح بازی King of Avalon Dominion که یک بازی استراتژیک است بلید گفت شاه آرتور در جنگ سقوط کرد و قربانی خیانت برادرزاده اش موردرد شد. اکنون جسد او در قلعه ای در جزیره مقدس آوالون در کنار شمشیر قدرتمندش، Excalibur قرار دارد. تنها زمانی که Excalibur دوباره برپا شود، یک پادشاه جدید دوباره تاج گذاری می کند و پادشاهی متحد می شود.
کل امپراتوری به شهرهایی تقسیم شده است که با یکدیگر می جنگند. بسیاری آرزوی قدرت و جادوی Excalibur را دارند، اما تنها برای یک نفر در تاج و تخت پادشاه جا وجود دارد…

داستان بازی King of Avalon Dominion :

داستان پادشاه آوالون در انگلستان قرون وسطایی فانتزی است که افسانه شاه آرتور و شوالیه های میز گرد را باز می گرداند. یک شهر قدرتمند بسازید، ارتش بیشتری تشکیل دهید، مهارت های استراتژی جنگ را برای یک استراتژی هوشمند برای رفتن به نبرد، آموزش دهید،

اژدهای جادویی خود را آموزش دهید و علیه دشمن قرون وسطایی خود جنگ کنید! به یک اتحاد چند نفره بپیوندید تا از هر حمله دشمن جان سالم به در ببرید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید! جنگ بزرگ بین پادشاهان در شرف شروع است! قدرتمندترین امپراتوری را بسازید!

زره، گنج پادشاه و سلاح‌های خود را بگیرید، داغ‌ترین MMO استراتژی بلادرنگ ۲۰۱۹ اینجاست! اژدهای خود را بالا ببرید و ارتش خود را در تلاش PvP بسازید تا Excalibur را بلند کنید و پادشاه شوید. طعم قدرت و پیروزی را بچشید و در طول راه دوست و دشمن پیدا کنید.

چت، کمک، تجارت، و جنگ با بازیکنان در سراسر جهان در یک ماجراجویی چند نفره. مرگ شاه آرتور یک تاج و تخت خالی بر جای گذاشته است… برای رسیدن به قرون وسطی آماده شوید! نبرد حماسی برای تسخیر پادشاهی با اژدهای خود آغاز شده است!

جنگ! هر کجا :

شما و متحدان ارتشتان باید آماده باشید. پایگاه های خود را بسازید و ارتقا دهید و ارتش های حماسی را با استراتژی جنگی جمع کنید – شما تنها کسانی نیستید که چشمان خود را به تاج و تخت امپراتوری نگاه می کنید!

اتحاد جنگ پادشاهی چند نفره! هیچ مردی جزیره نیست چه در حال تجمع علیه یک رهبر بربر GvE باشید یا به سمت یک قلدر PvP، به متحدانی نیاز دارید که بتوانید به آنها اعتماد کنید. قبل از شروع جنگ با قلعه دشمن، یک جاسوس با نیروهای خود برای دشمنان خود بفرستید!

اژدها! یک سلاح افسانه ای کشتار جمعی. چگونه یک اژدهای افسانه ای را برای نبرد در ارتش فانتزی خود آموزش می دهید؟

تحقیق کنید و مهارت های حمله و دفاع ارتش را به دست آورید تا مطمئن شوید که بر دشمنان جادویی خود برتری دارید. بدانید چه زمانی نامرئی باشید و چه زمانی در این ماجراجویی PvP دستور حمله بدهید!

ساختمان! پایه های یک امپراتوری را به اندازه کافی قوی بسازید تا در یک منطقه جنگی با آتش اژدها زنده بمانید!


فرمت : apk
حجم : ۸۵۶٫۸۹ مگابایت

اندروید مورد نیاز :

۵٫۰ و بالاتر


لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 0 امتیاز: 0]

Posted in بازی آنلاین،بازی استراتژیک،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت