فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اندروید بازی Helix Jump 3.9.3 هلیکس جامپ همراه نسخه مود شده

دانلود Helix Jump

دانلود نسخه جدید بازی Helix Jump 3.9.3 هلیکس جامپ همراه نسخه مود شده برای اندروید

Helix Jump هلیکس جامپ

آخرین آپدیت و بروزرسانی هلیکس چامپ همراه نسخه هک شده

شرح بازی:

دنبال یک سرگرمی خوب بر روی گوشیتان هستید؟ Helix Jump –  هیلیکس جامپ را دانلود کنید!

هلیکس جامپ یک بازی اکشن مهارتی اعتیادآور است. سبک بازی آرکید بوده و در آن شما باید یک توپ رنگی را که در میان شبکه ای پیچیده در حال سقوط به سمت پایین است هدایت کنید تا به سکوهای موجود در مسیر برخورد نکند.

گلوله بازی بدون اینکه شما کنترلی بر روی آن داشته باشید در یک خط راست به سمت پایین در حال حرکت است و تنها حرکت سکوها به دست شما است و باید آنها را جابجا کنید تا توپ با آنها برخورد نکند. هر مرحله از بازی را یک سقوط و یک بارعبور از مجموعه ای از سکوهای به هم پیوسته تشکیل می دهد. در حین بازی برخی از سکوها را با رنگی متفاوت مشاهده می کنید، دقت کنید  که با این سکوها نباید برخورد کنید چرا که با برخورد با این سکوها می سوزید و مراحل از اول آغاز می شوند.

این بازی گیم پلی ساده ای دارد و همین یکی از نقاط قوت بازی محسوب می شود.

سکوهای موجود در مسیر در دو جهت چپ و راست حرکت می کنند که برای حرکت آنها کافی است سمت راست یا چپ صفحه را لمس کنید. در بازی هلیکس جامپ نیاز به صبر و تحمل زیاد و دقت و سرعت عمل دارید چرا که برخی از مراحل را باید بیش از ده بار بازی کنید تا بلاخره بتوانید آن مرحله را بگذرانید. هر چه که به مراحل بالاتر می روید موانع موجود در مسیر بیشتر شده و شما نیاز به سرعت عمل و دقت بیشتری دارید. در هر کدام از این مراحل باید از برخورد با سطوح رنگی قرمز و نیز سکوهای انفجاری که موجب می شوند شما به سطوح پیشین بازگردید خودداری کنید.

شما هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن بازی Helix Jump را به صورت رایگان از وبسایت پی سی افزار دانلود کنید.

 


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 66.14 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 46.87 مگابایت

نسخه اندروید مورد نیاز
4.4 و بالاتر

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


 

خرید گیفت کارت