فهرست بستن

دانلود و نصب نسخه جدید برنامه اندروید همراز 2.0.2 برای دریافت رمز اول و دوم پویا یکبار مصرف بانک تجارت

دانلود همراز بانک تجارت

دانلود و نصب نرم افزار همراز بانک تجارت نسخه جدید hamraz tejarat 2.0.2 برای اندروید دریافت رمز اول و دوم پویا یکبار مصرف بانک تجارت

دانلود همراز تجارت
آخرین آپدیت و بروز رسانی برنامه همراز به همراه نحوه فعال سازی و دریافت رمز اول و دوم پویا بانک تجارت ایران

معرفی برنامه:
نرم افزار همراز نرم افزار ارائه شده توسط بانک تجارت برای دریافت رمز اول و دوم پویا یکبار مصرف است. بانک تجارت ایران این اپلیکیشن را پیرو دستور بانک مرکزی مبنی بر ارائه رمز دوم پویا طراحی و به مشتریان خود معرفی نموده است. دانلود برنامه همراز تجارت تنها از طریق سایت های معتبر دانلود امکان پذیر است.

بانک تجارت در راستای افزایش ضریب امنیت و صیانت از اطلاعات مشتریان خود، نرم افزار همراز را به منظور جایگزینی رمز دوم (ایستا) کـارت ایجــاد کرد و از ایـن پس مشتریانی که علاقه‌مند به خرید های اینترنتی و غیر حضوری هستند و برای این کار نیازمند به رمز یکبار مصــرف (OTP) می باشند، می‌تواننــد این خدمت را از روش‌های مختلفی از جمله اپلیکیشن موبایلی که رمز پویا تولید می‌کنـد، دریافت کنند.
در ضمن رمز یکبار مصرف (One Time Password) برای مدت زمان 60 ثانیه تولید می‌شـود و پس از سپری شدن ۶۰ ثانیه، رمز ایجاد شده نامعتبر خواهد بود.
با دانلود و نصب نسخه جدید برنامه همراز تجارت دریافت و فعال سازی رمز اول و دوم پویا یک بار مصرف کار بسیار راحتی خواهد بود.
در این بخش از پی سی افزار شما می توانید آخرین ورژن برنامه همراز را به صورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.

توجه: دریافت رمز دوم پویا یک بار مصرف برای بانک تجارت تنها از طریق نرم افزار همراز hamraz tejarat امکان پذیر است. و برای دریافت این رمز نیازی نیست به همراه بانک تجارت مراجعه کنید.


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 10 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی نسخه قدیمی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 10 مگابایت

نسخه اندروید مورد نیاز : 4.1 و بالاتر

(برای دانلود برنامه  « همراه بانک تجارت » کلیک کنید)


خرید گیفت کارت