فهرست بستن

دانلود بازی های گوگل پلی گیم برنامه 2021.08.29096 Google Play Games نسخه جدید اندروید

دانلود Google Play Games

دانلود بازی های گوگل پلی گیم برنامه 2021.08.29096 Google Play Games نسخه جدید اندروید

Google Play Games - بازی های گوگل پلی
آخرین آپدیت و بروز رسانی نرم افزار گوگل پلی گیمز همراه ورژن تلوزیون اندروید

معرفی برنامه
بازی های گوگل پلی به انگلیسی Google Play Games نام اپلیکیشن شرکت گوگل است. با دانلود برنامه گوگل پلی گیم و نصب آن بر روی گوشیتان بازی های اندروید جذاب تر از هر وقتی است.
با نرم افزار گوگل پلی گیمز بازی‌های جدید موردعلاقه‌تان را کاوش کنید و سپس دوستانتان را به چالش بکشید و جوایزتان را ردیابی کنید.

با اپلیکیشن اندروید Google Play Games همان‌طور که در بازی‌های بیشتری تبحر می‌یابید، مهارت‌هایتان را در نمایه بازی خود به نمایش بگذارید.
با این برنامه می‌توانید دستگاه های مختلف خود را با یکدیگر همگام سازی کنید به این معنا که از طریق حساب کاربری خود در هر دستگاهی می‌توانید بازی‌تان را از جایی که متوقف کرده‌ اید ادامه دهید. بنابراین همه بازی های مورد علاقه خود را در هر کجای دنیا که باشید و با هر گوشی که در دست دارید می توانید ادامه دهید.

ویژگی های اصلی که با دانلود برنامه بازی های گوگل پلی Google Play Games دریافت می‌کنید:

• بازی فوری: هیچ نیازی به نصب نیست – به دنبال دکمه “بازی سریع – Instant play” باشید تا فوراً بازی های کامل را انجام دهید.
‏• نمایه بازیکن: یک شناسه گیمر سفارشی ایجاد کنید ، دستاوردهای را باز کنید ، امتیاز XP را بدست آورید و به مرحله بالا بروید. با این برنامه دیگر نیازی به نصب بازی وجود ندارد و همان‌طور که در انجام بازی‌های Google Play تبحر پیدا می‌کنید، به مراحل بالاتر بروید.
• بازیهای داخلی خود برنامه : بازی هایی مانند Solitaire ، Minesweeper ، Snake ، PAC-MAN ، Cricket و Whirlybird را حتی اگر آفلاین هستید، در داخل خود برنامه برای سرگرم کردن خود بازی کنید.
• ‏جوایز و تابلوی امتیازات: چالش‌ها را کامل کنید، پاداش دریافت کنید و درست در برنامه آن‌ها را ردیابی کنید. سپس ببینید نسبت به بازیکنان دیگر، در کجای تابلوی امتیازات ایستاده‌اید.
• ‏آرکید: در مجموعه‌های «جدید»، «پرطرفدار» و «انتخاب سردبیران» ما، بازی‌های سرگرم‌ کننده‌ای پیدا کنید.
• ‏ضبط کردن بازی*: به‌ آسانی بهترین لحظات بازی کردنتان را در بازی‌های دستگاه همراه محبوبتان ضبط و برای دیگر بازیکنان ارسال کنید.
• پیشرفت خود را در بازی ذخیره کنید: هنگامی که جمله “Progress saved by Play Games” را مشاهده کردید پیشرفت شما در بازی به صورت خودکار در فضای ابری ذخیره میشود.
و در نهایت شما می توانید آخرین ورژن نرم افزار اندروید Google Play Games بازی های گوگل پلی را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از پی سی افزار دانلود کنید.

⚠ توجه: با توجه به تحریم ها جهت استفاده از گوگل پلی گیمز ممکن است به فیلتر شکن نیاز باشد!


پردازنده گوشی من کدام است x۸۶ یا arm۶۴ و یا arm ؟

با توجه به مطلب آموزشی در لینک بالا 👆 لینک دانلود متناسب با گوشی اندروید خود را انتخاب کنید👇

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 18.6 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 19.15 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 18.82 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 18.87 مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : 16.8 مگابایت

نسخه اندروید مورد نیاز : متفاوت بر اساس نوع گوشی

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی

«برای دانلود آخرین ورژن نرم افزار گوگل پلی استور Google Play Store کلیک کنید»خرید گیفت کارت