فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه بازی Fun Race 3D 200092 – نسخه آخر بازی “مسابقه دوی آدمک ها” + مود

دانلود بازی Fun Race 3D
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 2 امتیاز: 5]

دانلود جدیدترین نسخه بازی Fun Race 3D 200092 – نسخه آخر بازی “مسابقه دوی آدمک ها” + هک شده

دانلود بازی Fun Race 3D

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی مسابقه ی دو آدمک ها و نسخه مود شده با پول بینهایت از پی سی افزار

تست با اجرای آفلاین

دانلود بازی Fun Race 3D :

مسابقه با ۲ بازیکن در Fun Race 3D و موانع متحرک زیاد یک صفحه بازی جالب ایجاد می کند. فاصله زیاد نیست، اما نکته قابل توجه در بازی، مانع است. می تواند حرکت کند و باعث شود که شما را له کنید یا زندگی خود را از دست بدهید.

فشار ناشی از چابکی حریف شما اغلب بازیکن را به خط شروع باز می گرداند. Fun Race 3D به شما امکان می دهد زمان های نامحدودی را تکرار کنید، اما باید مطمئن شوید که اولین نفری هستید که به پایان می رسد.

اگر بعد از حریف تمام کنید به این معنی است که آن سطح را کامل نکرده اید. مشابه Vector 2، اما در این بازی بازیکن برای رسیدن سریع به خط پایان نیاز به خونسردی دارد.

آهسته رفتن برای سریع‌تر شدن، کمی متناقض به نظر می‌رسد، اما اینگونه است که هر بازیکن یک بلیط برای پیشرفت به سطح بعدی می‌گیرد.بر خلاف یک مسابقه با موانع معمولی، موانع در حال حرکت هستند.

شما باید منتظر بمانید و راهی برای دویدن از هر جاده خطرناک تا پایان پیدا کنید. به جای اینکه روی رقبای خود، روی چیزی که با آن روبرو هستید تمرکز کنید.

دانلود Fun Race 3D MOD – مسیر مسابقه فکری :

Fun Race 3D مشکلی دارد که با گیم پلی ساده اش متناسب است. شما فقط دست خود را روی صفحه نگه دارید، شخصیت اجرا خواهد شد. اما این یک مسابقه نیست، فقط تلاشی برای دویدن سریعتر است.

برای رسیدن سریع به مقصد باید توقف کنیم تا موانع خطرناک را مشاهده کنیم. یک کاراکتر ممکن است مجبور شود از بسیاری جهات به خط شروع بازگردد.

در Fun Race 3D انواع بسیاری از موانع وجود دارد که نمی توان آنها را فهرست کرد زیرا نامی ندارند. اما از طریق تصویر چکش، بوکسور، چرخ و فلک و …

۲ نوع مسابقه :

Fun Race 3D دو نوع مسابقه برای بازیکنان دارد. با حریفان مسابقه دهید یا ۳ شخصیت را همزمان کنترل کنید. بازیکنان باید راهی پیدا کنند که زودتر از حریفان خود را تمام کنند یا مطمئن شوند که حداقل یک بازیکن در زمان رسیدن به خط پایان باقی مانده است.

شما مجاز به انتخاب نوع بازی نیستید، در هر سطح از بازی به صورت تصادفی ظاهر می شود.

قابل تنظیم برای ورزشکاران :

Fun Race 3D مکانی برای ورزشکاران ماهر است که در موقعیت های خطرناک به خوبی بدوند. عامل سرعت پیروزی را تعیین می کند، اما به شما کمک نمی کند که به طور مجازی از موانع عبور کنید. مراقب باشید و فرصت حرکت ایمن را از دست ندهید.

و Fun Race 3D همچنین به شما امکان می دهد شخصیت خود را شخصی سازی کنید. یک شخصیت، تغییر شکل، رنگ لباس، مهارت های برجسته را انتخاب کنید.

متأسفانه، بازی در مورد گزینه ها نام خاصی برای هر آیتم ندارد. من نمی توانم در اینجا به چند شخصیت خوب اشاره کنم که نامی ندارند.

شهر سرگرمی را باز کنید :

این جایی است که مسابقات توسط شما انجام می شود. بازیکنان وقتی مسابقات زیادی را پشت سر می گذارند و تجربه جمع می کنند، برای خود شهر می سازند. شهر سرگرمی مکانی برای ورزشکاران بر اساس طراحی شما است.

سود از شهر و همچنان به گسترش دسته های بیشتر. زمان آن فرا رسیده است که از مسابقه طولانی مدت استراحت کنیم و این موقعیت را به نسل جوان بدهیم.

مسابقه سرگرم کننده سه بعدی با مسابقه پارکور و صدها چالش. هر مسابقه یک سطح جدید است که با موانع هوشمند مرتب شده است.برای بازیکنان دشوار است که بدانند کدام موقعیت ها واقعاً برای حرکت امن هستند و بیشتر مستعد برخورد هستند.


فرمت : apk
حجم : ۱۴۳٫۰۳ مگابایت

فرمت : apk
حجم : ۹۳٫۸ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۵٫۰ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 2 امتیاز: 5]

Posted in بازی مسابقه ای و ورزشی،بازی های اندروید،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت