فهرست بستن

دانلود اف ام واتساپ با قابلیت های ویژه (۹٫۵۲) ۲۰۲۳ FM Whatsapp نسخه جدید برای اندروید

دانلود اف ام واتساپ FM Whatsapp
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 41 امتیاز: 3.3]

دانلود و نصب اف ام واتساپ فارسی (۹٫۵۲) ۲۰۲۳ FM Whatsapp نسخه جدید برای اندروید

آخرین آپدیت و بروزرسانی واتساپ اف ام ۲۰۲۳

FM Whatsapp نسخه اصلاح شده و پیشرفته Whatsapp اصلی است. اگرچه نسخه اصلی برنامه وات ساپ بدون اشکال است، اما همچنان فاقد برخی از ویژگی ها است و گاهی اوقات استفاده از برنامه زجر آور است. با دانلود اف ام واتساپ ویژگی ها و قابلیت های مفیدی دریافت کنید که در نسخه اصلی وجود ندارد. فرقی نمی کند که ما از یک برنامه اصلی استفاده می کنیم یا از یک برنامه اصلاح شده ، ما همیشه به دنبال بهترین برنامه هستیم که بهترین ویژگی ها را در اختیار ما قرار دهد.

تعداد زیادی APK Whatsapp MOD در اینترنت موجود است ، برخی از آنها جعلی هستند یا به سادگی کپی از برنامه اصلی هستند که حتی هیچ ویژگی جدیدی نیز به آنها اضافه نشده است. اما واتساپ اف ام همچون نسخه اصلی معتبر است و امنیت بالایی دارد.
ویژگی های شگفت انگیز ی که با دانلود اف ام واتساپ FM WhatsApp 2023 دریافت می کنید:
اگر می‌توانید نسخه بهتری از واتساپ را داشته باشید چرا آن را دانلود نکنید! با افزایش تقاضا برای ویژگی های جدید و اصلاحات مربوط به حریم خصوصی ، کاربران تمایل دارند از نسخه های شخص ثالث WhatsApp به جای نسخه اصلی استفاده کنند. همیشه گفته می شود که یک برنامه اصلاح شده همیشه بهتر از برنامه اصلی است. این به دلیل ویژگی هایی است که ارائه می دهد و در برنامه معمولی وجود ندارد. و به همین دلیل ما در اینجا به برخی از برجسته ترین ویژگی های اف ام واتس اپ اشاره کرده ایم. مطمئن هستیم که اگر تمام این ویژگی ها را پشت سر بگذارید ، مطمئناً سعی می کنید F M Whatsapp Apk را امتحان کنید.
ویژگی های حریم خصوصی fm واتساپ

ثابت نگه داشتن آخرین بازدید:

ثابت نگه داشتن آخرین بازدید در واتساپما همیشه نگران آخرین تاریخ بازدید یا آنلاین بودن خود هستیم و گاهی اوقات به سادگی نمی خواهیم دیگران آخرین دیده شده ما از واتس اپ را ببینند. به طور رسمی ، نسخه اصلی این امکان را برای شما فراهم می کند که می توانید آخرین مورد مشاهده شده خود را در WhatsApp خاموش کنید ، اما برعکس ، شما دیگر نمی خواهید آخرین مورد دیگران را در Whatsapp ببینید. اکنون ، ممکن است بپرسید که در اف ام واتس آپ چه ویژگی خاصی دارد؟ خوب ، اف ام واتساپ به شما امکان می دهد آخرین بازدید دیگران را ببینید در حالی که دیگران نمی توانند ببینند که آخرین بار شما چه وقت انلاین بوده اید. برای فعال کردن این ویژگی ، بر روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست FM WhatsApp کلیک کنید ، روی گزینه های Fouad mods> Privacy> ضربه بزنید و بر روی freeze last seen کلیک کنید.

پنهان کردن وضعیت مشاهده در اف ام واتساپ:

مخفی کردن آنلاین بودن در واتساپ

مشخص است که یکی از ویژگی های مهم مربوط به ۲۰۲۲ FM Whatsapp همین مورد است. بیشتر کاربران نسخه شخص ثالث را به دلیل ویژگی های پیشرفته ای که در مورد حریم خصوصی آنها ارائه می دهد ، ترجیح می دهند. با کمک این ویژگی، افرادی که استوری هایی در مورد وضعیت خود ارسال کرده اند نمی توانند بدانند که شما در حال مشاهده وضعیت آنها هستید. به عبارت دیگر، فعال کردن این ویژگی به شما این امکان را می دهد که بدون اطلاع به دیگران ، به طور پنهانی اقدام به تماشای استوری های دیگران کنید که در بخش وضعیت آنها قرار دارد.
نمایش تیک آبی پس از پاسخ

نمایش تیک آبی پس از پاسخ
ممکن است این ویژگی FMWhatsapp را بسیار مهم بدانید زیرا به شما امکان می دهد کاملاً پنهان کاری کنید حتی بدون اینکه دوستان شما از آنلاین بودنتان با خبر شوند و پیام های آنها را بخوانید اما به آنها پاسخ ندهید. بارها پیام دریافت می کنیم ، آنها را می خوانیم اما به دلایلی نمی توانیم به آنها پاسخ دهیم. پاسخ ندادن به دوستانتان می تواند به یک مشکل تبدیل شود. بنابراین ، راه حل آن چیست؟ FM WhatsApp یک ویژگی را ارائه می دهد تا شما را از این مشکل دور کند. با کمک این مسنجر اندروید، فرستنده فقط هنگامی که به آنها پاسخ می دهید ، تیک های آبی را می بیند و نه فقط با مشاهده پیام. این ویژگی ممکن است برای افرادی که همیشه مشغول هستند و وقت ندارند بلافاصله پاسخ دهند ، بسیار مهم باشد.
پنهان کردن تحویل داده شده و تیک آبی:

پنهان کردن تحویل داده شده و تیک آبی در واتساپ
کاربران واتس اپ از مدت ها قبل منتظر این ویژگی بوده اند، اما بنا به دلایلی توسعه دهندگان رسمی نتوانستند این ویژگی را اضافه کنند. همانطور که از نام آن مشخص است، هنگام دریافت هر پیامی ، فرستنده نمی تواند بداند پیام به شما تحویل داده شده است یا خیر. این مربوط به تیک های آبی نیز هست. فرستنده نمی داند شما پیام را دیده اید یا نه. فقط یک تیک در برنامه او ظاهر می شود. اما، شما قادر خواهید بود پیام های او را بدون اجازه دادن به او بخوانید. چنین ویژگی شگفت انگیزی است، نه؟ با دانلود واتساپ اف ام تمامی این امکانات از آن شما خواهد بود!
پنهان کردن در حال تایپ و تمامی اقدامات مربوط به تایپ:

پنهان کردن در حال تایپ در واتساپ
نگاهی به این ویژگی که اخیراً اضافه شده است. این نام همه را نشان می دهد – این ویژگی را روشن کنید ، این خصوصیت به شخصی که با او در حال گپ زدن هستید، اجازه نمی دهد که در حال تایپ و یا ضبط صدا را به او نشان دهد. حریم خصوصی در بهترین شکل خود!

با این ویژگی های جذاب WhatsApp 2023 FM به مخفی کاری بروید

بدون ذخیره هیچ مخاطبی به یک شماره پیام دهید:

ارسال پیام بدون ذخیره شماره در واتساپ
با دانلود اف ام  واتساپ به شما امکان می دهد مستقیماً برای هر شخصی پیام متنی ، صوتی یا حتی تماس تصویری ارسال کنید بدون اینکه شماره وی واقعاً ذخیره شود. این ویژگی زمانی به کار می آید که ما فقط باید یک پیام کوتاه یکبار برای شخص دیگری ارسال کنیم و نمی خواهیم شماره وی در تلفن ما ذخیره شود. به سادگی ، روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید و روی “پیام یک شماره یا message a number” را کلیک کنید و به سادگی شماره را وارد کنید و مستقیماً پیام ارسال کنید و مکالمه را شروع کنید.
غیرفعال کردن برچسب ارسال شده در پیام ها:

غیرفعال کردن برچسب ارسال شده در پیام ها در واتساپ
هر زمان که ما هر پیامی را به شخصی یا گروه دیگری منتقل کنیم ، برچسبی وجود دارد که می گوید “ارسال شده”. این ممکن است گاهی اوقات آزاردهنده باشد زیرا ممکن است پیامی که برای دیگران ارسال می کنیم مشکوک به نظر برسد و اصالت پیام به هم بخورد. اما ، با کمک F M Whatsapp ، می توانیم هر پیام را بدون اینکه دیگران بدانند پیام های ارسال شده به آنها قبل از رسیدن به آنها بارها ارسال می شود ، را ارسال کنیم. برای استفاده از این ویژگی به Fouad Mods> privacy> Disable forwarded message tag بروید.
مخاطبینی را انتخاب کنید که ممکن است بتوانند با شما تماس بگیرند:

مخاطبین در واتساپ
بعضی مواقع تماس هایی را می گیریم که به طور غیرمنتظره از مخاطبینی دریافت می کنیم که نمی خواهیم با آنها در تماس باشیم. یا برخی از افراد هستند که ما را از طریق تماس با واتس اپ به جای تماس مستقیم از طریق شبکه تلفن همراه، آزار می دهند. در نسخه رسمی، ما نمی توانیم تماس های دریافتی حاصل از مخاطبی را که نمی خواهیم مسدود کنیم ، تنها راه مسدود کردن آنها است. مسدود کردن منطقی نیست زیرا ممکن است آنها نتوانند با شما گپ بزنند ، اما با دانلود آخرین نسخه FM Whatsapp ، می توانید افرادی را از لیست مخاطبین خود انتخاب کنید که ممکن است بتوانند با Whats app با شما تماس بگیرند.
ضد حذف وضعیت واتساپ

نمایس وضعیت پاک شده در واتساپ
ضد حذف وضعیت یکی دیگر از بزرگترین ویژگیهای موجود در FMWhatsapp است. اگر کسی یک استوری را در قسمت وضعیت ارسال کند و پس از ارسال استوری آن را حذف کند ، داستان حذف می شود و هیچ کس نمی تواند آن را تماشا کند. اما در اینجا با کمک اف ام واتساپ، یک مزیت ناعادلانه خواهید داشت. به عبارت دیگر ، شما می توانید داستان های دیگران را حتی پس از حذف آنها مشاهده کنید. این ویژگی ممکن است ساده به نظر برسد ، اما دارای امتیازی مثبت است که به شما امکان دسترسی نهایی به تماشای داستان های ارسال شده در وضعیت را می دهد در حالی که هیچ کس قادر به تماشای آنها نیست.
پیام های حذف شده را مشاهده کنید

مشاهده پیام های پاک شده در واتساپ
مانند ویژگی ضد حذف وضعیت ، FM Whatsapp همچنین دارای ویژگی پیام ضد حذف است. کاری که این ویژگی انجام می دهد این است که به شما توانایی خواندن پیام های پاک شده توسط فرستنده را می دهد. در نسخه رسمی WhatsApp ، اگر فرستنده پس از ارسال پیام پیام را حذف کند ، برای گیرنده ظاهر می شود به عنوان “این پیام حذف شد” و بنابراین او نمی تواند بداند که فرستنده پیام را ارسال کرده است. این مشکل در اف ام واتسآپ وجود ندارد ، توسعه دهندگان یک ویژگی اضافه کرده اند که در آن می توانید پیام هایی را که توسط فرستنده حذف شده است مشاهده کنید. این ویژگی در برخی مواقع برتری شما را به دست می آورد ، بسیاری از این ویژگی ها در FM Whatsapp اضافه می شوند ، بنابراین برای موارد جالب تر با ما باشید.
سفارشی سازی در نسخه ۲۰۲۳
از رنگ سبز واتساپ خسته شده اید؟ میخواهی چیز جدیدی امتحان کنی؟ رابط Whatsapp را با تعداد زیادی تم شخصی سازی کنید این ویژگی انتظاری FM Whatsapp است که باعث می شود آن از نسخه اصلی جدا باشد. اف ام واتس اپ با چندین تم مختلف همراه است ، این مجموعه شامل بیش از ۱۰۰ تم و موارد دیگر است. هرکدام از آنها را که مناسب شما باشد انتخاب کنید. هر روز چیز جدیدی امتحان کنید ، اکنون با دانلود و نصب FM Whatsapp از این ویژگی های عالی لذت ببرید.

 


فرمت : apk
حجم : ۵۶٫۱۷ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)


 

امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 41 امتیاز: 3.3]

Posted in پیام رسان،تمامی مطالب،نرم افزارهای اندروید

موارد مشابه

3 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت