فهرست بستن menu

دانلود نرم افزار اندروید استخاره با قرآن کریم نسخه ۶٫۰ با نظرات آیت الله مکارم شیرازی

دانلود اپلیکیشن استخاره با قرآن مکارم شیرازی
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 9 امتیاز: 3.4]

دانلود نسخه ۶٫۰ نرم افزار اندروید استخاره با قرآن کریم
با توجه به نظر آیت الله مکارم شیرازی

نرم افزار استخاره با قران کریم

 

شرح نرم افزار :
استخاره در لغت به معنی خواستن بهترین چیز و طلب کردن خیر و نیکی است و در اصطلاح یک نوع دعا در انجام امری است که خیر و شر آن بر انسان پوشیده است.
استخاره به روش های گوناگون انجام می شود یکی از روشها، استخاره با قرآن کریم است که به منظور خواستن خیرو خوبی از خداوند انجام می گیرد و مسلمانان زمانی که در انجام کاری درنگ و تامل دارند و صلاح کار خود را نمی دانند، به آن متوسل می شوند.

برنامه ای که در اینجا برای شما درنظر گرفته ایم اپلیکیشن استخاره با قران کریم با توجه به نظرات آیت الله مکارم شیرازی است که برگرفته از سایت ایشان نیز می باشد. طرز کار و روش استخاره گرفتن با نرم افزار به این شکل است که شما در ابتدا با نیت و بعد از خواندن ذکرهای درج شده بر روی دکمه استخاره کلیک می کنید سپس نرم افزار برای شما آیه ای از قران را نمایش می دهد و شما نظر و تفسیر آیت ا… مکارم شیرازی را در مورد آن آیه شریفه خواهید دید که نتیجه استخاره شما خواهد بود.
این برنامه قادر به پخش قرائت آیه نمایش داده شده نیز می باشد، شما همچنین توسط این نرم افزار می توانید نمایش استخاره را با دیگران به اشتراک گذاری کنید.
لازم است یادآوری شود که فال گیری با قرآن یعنی اطلاع از آینده شخص یا یک عمل با گرفتن استخاره جایز نمی باشد و طبق آداب استخاره انسان در ابتدا باید برای انجام هر کار خوب بیاندیشد سپس در مورد آن کار پس از مشورت با دیگران چنانچه نتیجه ای حاصل ننماید می تواند استخاره کند. به هر حال نبایستی استخاره را با پیشگویى و آینده بینی اشتباه گرفت بلکه استخاره خیر و صلاح کارهایی را که در انجام آن تردید داریم را از طریق درخواست از خداوند متعال به انسان نشان مى دهد و در واقع طلب خیر و سعادت از خداوند سبحان است.

 


فرمت : apk

حجم فایل : ۴٫۸۳ مگابایت


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 9 امتیاز: 3.4]

Posted in اپلیکیشن های ایرانی،تمامی مطالب،نرم افزارهای اندروید،نرم افزارهای مذهبی

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت