فهرست بستن

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن Duolingo 5.71.4 – نسخه آخر برنامه “یادگیری زبان خارجی” برای اندروید

دانلود برنامه Duolingo
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 0 امتیاز: 0]

دانلود جدیدترین نسخه اپلیکیشن Duolingo: Learn Languages 5.71.4 – نسخه آخر برنامه “یادگیری زبان خارجی” برای اندروید

دانلود برنامه Duolingo

آخرین آپدیت و بروزرسانی برنامه یادگیری زبان خارجی از پی سی افزار

دانلود بزنامه Duolingo :

همانطور که اهمیت زبان انگلیسی را می دانید، درست است؟ این زبان به دومین زبان پرگفتار در جهان تبدیل شده است. یک درس اجباری در مدارس است. به همین دلیل است که مردم نیاز به این موضوع را درک کرده اند. Duolingo یک برنامه با کیفیت یادگیری انگلیسی برای اندروید است.

درس های خوب و راه های خوب برای یادگیری بیاورید. به شما کمک می کند تا به سرعت دانش خود را به دست آورید و پایگاه دانش خوبی داشته باشید. شما سبک های یادگیری بسیار موثری خواهید داشت.

علاوه بر انگلیسی، Duolingo بسیاری از زبان های دیگر را نیز ارائه می دهد. از نظر زبان انگلیسی، Duolingo سخنرانی های زیادی ارائه می دهد. اجازه دهید خودتان یاد بگیرید و همچنان دانش زیادی بدانید.

Duolingo برای شما مانند یک معلم انگلیسی است. به شما کمک می کند اشتباهات را اصلاح کنید، دانش جدید را بشناسید. کاربران در ارتباط با اطمینان بیشتری خواهند داشت. می تواند روان با خارجی ها صحبت کند. دیگر هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی احساس خجالت نکشید.

به شما مهارت های ارتباطی خوبی می دهد. دیگر نیازی به تخصص در آموزش زبان انگلیسی نیست. فقط با مطالعه با Duolingo، مهارت های انگلیسی شما روز به روز بهبود می یابد.

دانلود مد Duolingo – یادگیری زبان انگلیسی با دانش عمومی :

Duolingo پایگاه دانش مهمی را فراهم می کند. به شما کمک می کند تا مطالب و کلمات جدید زیادی یاد بگیرید. این یک ابزار یادگیری بسیار مفید است. برای کسانی که می خواهند انگلیسی بخوانند ضروری است. به خصوص برای کسانی که وقت ندارند، این یک انتخاب عالی خواهد بود.

هر روز مقداری وقت آزاد می گذرانید و Duolingo را یاد می گیرید. زبان انگلیسی شما نیز بهبود می یابد، مهارت های ارتباطی شما بهتر می شود. اگر به دنبال یک برنامه یادگیری موثر انگلیسی هستید، Duolingo را از دست ندهید! هزاران دانش منتظر دریافت شما هستند. درس های آموزشی با کیفیت برای درک آسان تر.

مطالعه رایگان با دانلود برنامه Duolingo :

تحصیل از طریق Duolingo کاملا رایگان است. هنگام مطالعه هیچ پولی خرج نمی کنید. با یک برنامه رایگان و بسیار پر از دانش عمومی. حیف بود اگر Duolingo را انتخاب نکنید! رایگان برای مطالعه در حالی که هنوز دوره های با کیفیت ارائه می دهد.

پس منتظر چه چیزی هستید که یاد نگیرید؟ موثرترین و با کیفیت ترین برنامه یادگیری. در صورت تمایل بیایید بیش از ۳۰ زبان دیگر را یاد بگیریم. برنامه رایگان آموزش زبان با زبان های مختلف. به کاربران دانش جدیدی در مورد زبان می دهد.

تمرین با دانلود برنامه Duolingo :

Duolingo همچنین تمرینات آموزشی ارائه خواهد کرد. پس از هر درس جدید، تمرینات به شما کمک می کند تا دانش خود را تثبیت کنید. خودتان مهارت های زبانی خود را بیازمایید. هنگام انجام تست اشتباهات را بدانید. از آنجا شما بیشتر به یاد خواهید آورد و دیگر هیچ. برای اینکه بتوانید از انگلیسی به درستی استفاده کنید.

برنامه با تعداد زیادی تمرین مختلف. به زبان آموزان اجازه دهید تکالیف خود را بدون حوصله انجام دهند. راه های جالب بسیاری برای یادگیری ارائه می دهد. بسیاری از انواع تمرینات باعث ایجاد هیجان و اشتیاق برای یادگیری می شود. در حین تحصیل و همچنان روحیه راحت داشته باشید.

سیستم دانش :

از جمله سخنرانی های با کیفیت، ارائه طیف کاملی از دانش. از ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین درس. گروه‌های واژگان نیز بر اساس موضوعات توسط Duolingo تقسیم می‌شوند. برای یادگیرندگان به راحتی و به راحتی. هزاران واژگان مختلف. برای یادگیری و استفاده سریع در ارتباطات. هر روز در مورد موضوعات Duolingo بیاموزید.

همچنین بسیاری از کلمات جدید را یاد خواهید گرفت و به سرعت جملات می سازید. علاوه بر این، این برنامه همچنین به شما کمک می کند تا ارتباط روان تری داشته باشید. مهارت های گوش دادن و صحبت کردن روز به روز در حال بهبود است. حل کنید و به شما کمک کند استاندارد لحن را تلفظ کنید.

Duolingo یکی از آن برنامه هایی است که راه هایی برای یادگیری زبان انگلیسی ارائه می دهد. آوردن بسیاری از سخنرانی ها و سیستم های دانش. به شما کمک می کند تا انگلیسی را سریع تر و روان تر صحبت کنید.


فرمت : apk
حجم : ۴۳٫۴۴ مگابایت
(با اینترنت نیم بها)

اندروید مورد نیاز :

۵٫۱ و بالاتر


لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 0 امتیاز: 0]

Posted in آموزشی،تمامی مطالب،نرم افزارهای اندروید

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت