فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی استراتژی 43.87 دانلود اندروید بوم بیچ

دانلود نسخه جدید بازی استراتژی Boom Beach 43.87 اندروید

بازی Boom Beach
آخرین آپدیت و بروز رسانی

معرفی بازی
Boom Beach – بوم بیچ ۲۰۲۰ یک بازی استراتژیک هیجان انگیز است که داستان آن بر این قرار است که نخست یک جزیره کوچک در اختیار شما قرار داده می‌گیرد و شما باید با خلاقیت و قدرت تدبیر این جزیره را بسازید و با بناهای دفاعی آن را حفظ کنید.

البته باید این را بدانید که در بازی بوم بیچ شما تنها نیستید در اطراف جزیره شما افرادی هستند که هر کدام جزیره مربوط به خود را دارند و شما میتوانید با حمله به آنها امتیاز کسب کنید و به امتیاز خود بیفزایید از آنجا که بیشتر افراد بازی بمب بیچ را به صورت آنلاین بازی می‌کنند این احتمال وجود دارد که به جزیره شما حمله کنند و منابع شما را به یغما ببرند، پس بهتر است بناهای دفاعی خود را تقویت کنید.
علاوه بار مستحکم کردن سازه های دفاعی خود می بایست قدرت سربازان خود را هم بالا ببرید تا در برابر هجوم دشمنان مقاومت بیشتری کنند.
در بازی اندروید Boom Beach دشمن درجه یک شما Hammerman نام دارد که شما می بایست زندانیان در چنگال او را آزاد کنید و در مقابل منابع بیش‌تری از دیگر حمله‌ها از آن شما خواهد شد، Dr. Terror از همدستان Hammerman است و هر ۷۲ ساعت یکبار در جزیره می توانید او را ببینید او منابع گسترده‌ای را در ازای حمله به شما خواهد داد.
با دانلود بازی Boom Beach ( کلش ساحلی ) همچون دیگر بازی های شرکت سوپرسل می‌توانید الماس یا همان جم جمع آوری کنید که با با کمک آن و خرج کردن آن ها می توانید بازی را سریع تر پیش ببرید.
شما با قایق ها و کشتی هایی که در اختیار داریم به جزیره ها حمله می کنید، تقاوت عمده بمب بیچ با Clash of Clans این است که اگر به Headquarters یا حمام مرکز فرماندهی حمله کنید یعنی اگر این ساختمان توسط نیروهای شما تخریب شود کل جزیره مورد نظر سقوط خواهد کرد. پس بهتر است در مقابل شما هم هنگام ساخت بناهای مختلف از جمله Headquarters دقت لازم را بکنید.
کشتی اصلی را که در اختیار دارید امکانات فراوانی را با خود دارد و در زمان حمله به شما کمک می کند. به عنوان مثال با موشک های آن سازه های دفاعی دشمن را نابود سازید یا با شلیک نشانگر سربازهای خود را به مکان مورد نظر ارسال کنید. البته تا حد چند بار از این ویژگی‌های کشتی می توانید استفاده کنید. البته با ارتقاء کشتی می توانید ویژگی های بسیار دیگری را به آن اضافه کنید.
جزیره های موجود در بازی برای شما محدود هستند و شما باید امتیازات و سکه‌های بیشتر جزیره های بیشتری را آزاد کنید.
با دانلود نسخه جدید بازی Boom Beach – بمب بیچ و نصب آن بر روی گوشی موبایل اندروید خود می توانید ساعت ها با این بازی اعتیاد آور خود را سرگرم کنید.

 


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم (Arm)

فرمت : apk

حجم فایل : 125 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی نسخه هک شده با لینک مستقیم (Arm64)

فرمت : apk

حجم فایل : 125 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم (x86)

فرمت : apk

حجم فایل : 125 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی همه پردازنده ها با لینک مستقیم (40.93)

فرمت : apk

حجم فایل : 111 مگابایت

 


نسخه Android مورد نیاز : 4.1 و بالاتر

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


خرید گیفت کارت