فهرست بستن menu

دانلود جدیدترین نسخه بازی Best Fiends 11.0.1 – نسخه آخر بازی “بهترین شیاطین” برای اندروید + مود

دانلود بازی best fiends
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 6 امتیاز: 5]

دانلود جدیدترین نسخه بازی Best Fiends 11.0.1 – نسخه آخر بازی “بهترین شیاطین” برای اندروید + هک شده

دانلود بازی Best Fiends

آخرین آپدیت و بروزرسانی بازی بهترین شیاطین و نسخه مود شده با پول بینهایت از پی سی افزار

تست با اجرای آفلاین

دانلود بازی Best Fiends :

Best Fiends – بازی پازل رایگان این وظیفه را به شما می دهد که در حال تعقیب راب هایی باشید که به جنگل حمله می کنند. نه یک مبارزه مستقیم در سبک عمل. عملکرد در بازی برخلاف داستان اصلی نسبتاً سبک است. در همه جای جنگل Minutia همیشه وجود راب در درختان وجود داشت.

با اتصال بلوک های هم رنگ به یکدیگر، بازیکنان آنها را به سطح بعدی نابود می کنند. Best Fiends به شما نوید یک صفحه سرگرمی جالب را به دنبال بازی ساختار می دهد. چهره های جدیدی از همین نوع که همراه با Temper هدایت و ظاهر می شوند، مانند Kwincy. شما نمی توانید از قبل تصویر و همچنین نام شخصیت بعدی را بدانید.

دانلود مود بازی Best Fiends  :

از Green Glades شروع کنید، جایی که با حشرات حمله به راب مواجه خواهید شد. در اوج، دمپر است، او همیشه در مورد هر مبارزه هیجان زده است. بلوک هایی از همان نوع را به صورت افقی، عمودی، مورب به هم متصل خواهید کرد تا به اسلگ آسیب برسانید و امتیاز کسب کنید.

Best Fiends تعداد حرکات را محدود می کند و این سختی بازی است. بازیکنان باید تعداد کافی بلوک را جمع آوری کنند، آنها اغلب دارای برگ، گل هستند. به گوشه سمت چپ صفحه نگاه کنید تا بدانید چه چیزی را باید جمع آوری کنید. در پایان هر سطح، کلید به شما کمک می کند تا جعبه را باز کنید.در جعبه اغلب انرژی، طلا، شهاب سنگ یا یک دوست جدید وجود دارد.

دوستان :

شخصیت‌های بازی Best Fiends چیزهای زیادی دارند، وجه مشترک همه آنها دوست تمپر است. به ویژه، آنها راب های چسبیده به کنده ها را دوست نداشتند. هر شخصیت نماد خاص خود را دارد، به عنوان مثال، Howie با قطرات آب، Kwincy و گل مرتبط است. همچنین بسیاری از نام های دیگر مانند Tantrum، Dennis، Gene وجود دارد.

اما به طور کلی، تنها ۴ نوع از قهرمانان مربوط به نمادها. هرچه دوستان بیشتری داشته باشید، سطح شما بالاتر می رود. البته سختی آن نیز متناسب با سطح شماست.

اشکالات را در بازی  Best Fiends ارتقا دهید :

وقتی چند دوست دارید، آنها را ارتقا دهید تا آمار را به سطح بالاتری ببرید. همه شخصیت ها دارای ۲۰ سطح در ارتقاء ویژگی هستند. با تعداد بی نهایت الماس در نسخه MOD Best Fiends، ارتقاء هر شخصیت بسیار ساده است. گونه ها، حمله، بمب افقی پارامترهای خاصی هستند اما جدا نیستند.

هر بار که هر ۳ پارامتر را ارتقا می دهید افزایش می یابد تا زمانی که به مرز ۲۰ برسید.


فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۲۹۸٫۳۴ مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۲۷۱٫۴۷ مگابایت

اندروید مورد نیاز :
۵٫۰ و بالاتر

لینک مطلب در گوگل پلی لینک مطلب در گوگل پلی


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 6 امتیاز: 5]

Posted in بازی های اندروید،بازی های فکری،بازیهای بدون دیتا،تمامی مطالب

موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت