فهرست بستن

دانلود نسخه جدید بازی دخترانه باغ نگار 1.11.1 برای اندروید

دانلود باغ نگار

دانلود نسخه جدید بازی دخترانه باغ نگار 1.11.1 برای اندروید

بازی باغ نگار
آخرین آپدیت و بروز رسانی بازی ایرانی بازسازی باغ نگار

شرح بازی
بازی دخترانه باغ نگار را حتماً طرفداران بازی گلمراد خواهند پسندید! این بازی از جمله بازی های شبیه گل مراد است که در بین کاربران ایرانی طرفداران بسیاری دارد.
مراحل بازی باغ نگار نسبتا متنوع‌ و سرگرم کننده هستند و بازیکن را به خوبی سرگرم می‌کند.

این بازی اندروید چند سبک دارد در حالت اول وظیفه شما جمع آوری میوه های باغ است، در حالت دوم نیاز به رساندن گندم‌ها به پایین جدول و در حالت سوم می بایست که جدول را آسفالت کنید.
داستان کامل بازی دخترانه باغ نگار این است که همسر خانگی یک روستا فوت می‌کند و خان با دخترش از روستا به خارج رفته تا زندگی کند، اما عمارت را نمی‌فروشد. اقدس، خدمتکار آن‌ها برای پر کردن تنهایی خود یک بچه پرورشگاهی را به فرزندی قبول میکند. همان‌گونه که نگار، دختر خان بزرگ می‌شد، درس می‌خواند و مراحل تحصیلی و موفقیت را طی میکند، ارسطو پسری سر به هوا و درس نخوان است و عمرش را هدر می‌دهد. حال پس از مدتی خان تصمیم می‌گیرد به ایران و عمارت خود برگردد و اقدس خانم ارسطو را برای کمک به خان به عمارت می‌فرستد. با دیدن نگار خانم یک دل نه صد دل عاشق او می شود!
با دانلود و نصب بازی باغ نگار بر روی گوشی موبایل اندروید خود شما در نقش ارسطو ماموریت های مختلفی را می بایست انجام دهید، ماموریت هایی پازل گونه. با حل هر پازل ستاره دریافت می‌کنید که باید آن را خرج ماموریت‌ها کنید. مثلاً به شما گفته می‌شود اجاق گاز برای عمارت بخرید و برای خرید آن باید 50 هندوانه و 20 کلم در بازی پازل دریافت کنید. شبیه به بازی گلمراد در کل شما باید در سراسر بازی تمامی وسایل امارات را تعویض نموده و آن را به روزهای گذشته و با شکوه خود بازگردانید. در این مسیر هدف شما رسیدن به نگار، دختر خان است.
در انتخاب هر کدام از وسایل خانه سه حق انتخاب دارید که می بایست به سلیقه خود یکی را انتخاب کرده و جایگزین وسایل قدیمی کنید.
مانند بازی موبایل Candy Crush، در بازی باغ نگار نیز علاوه بر میوه‌های معمولی، آیتم‌های مخصوصی وجود دارند که برای ایجاد تنوع در بازی قرار داده شده است. اولین آیتم نوشابه است که در آن شما باید میوه های همرنگ و مشکل را به صورت عمودی و افقی در کنار هم قرار داده تا با هم از بین برود. دومین آیتم بادبادک است که می‌توانید با انفجار مربعی میوه های هم شکل عمرا به دست آورید. مورد بعدی بمب‌های انفجاری‌اند که تمامی میوه‌ها در شعاع دو خانه را منفجر میکنند. آخرین و پر پرکاربرد ترین آیتم پنکه است که همه میوه‌ها از یک نوع در طول جدول را از نابود می سازد.
شما هم اکنون می توانید آخرین ورژن بازی دخترانه ایرانی باغ نگار را به صورت رایگان و با لینک مستقیم و از پی سی افزار دانلود کنید.

 

بازی باغ نگار 1

 

بازی باغ نگار 2

 

 

بازی باغ نگار 3

 

بازی باغ نگار 4

 

🚩🚩 نسخه اصلی و آخرین نسخه این بازی را فقط از پی سی افزار دانلود کنید 🚩🚩


فرمت فایل : apk
حجم فایل : 70 مگابایت

رده سنی: +3

اندروید مورد نیاز: +4.1خرید گیفت کارت