فهرست بستن

دانلود برنامه ارس بانک قرض الحسنه مهر ایران دریافت و فعال سازی رمز یکبار مصرف دوم پویا

دانلود برنامه ارس بانک قرض الحسنه مهر ایران دریافت و فعال سازی رمز یکبار مصرف دوم پویا نسخه 1.7.3

برنامه ارس مهر یران

نحوه دریافت و فعال سازی رمز دوم پویا بانک قرض الحسنه مهر ایران با استفاده از برنامه ارس اندروید

ارس نرم افزار رسمی بانک قرض الحسنه مهر ایران جهت گرفتن و فعال سازی رمز پویا دوم یکبار مصرف است.  دانلود برنامه ارس بانک مهر میتوانید اقدام به دریافت رمز دوم پویا یک بار مصرف نمایید.

 امروزه خرید های اینترنتی بسیار چشمگیر است و میزان خریدهای اینترنتی در بین مردم بیش از هر زمان دیگری است. و از این طریق خرید راحت تر از قبل شده است. در این میان سودجویان و کلاهبرداران زیادی در کمین کسانی هستند که به صورت اینترنتی خرید می کنند.آنها از طریق به دست آوردن رمز و اطلاعات کارت شخص میتوانند حساب وی را خالی کنند.

اگر می‌خواهید از این وضعیت در امان باشید بهتر است از رمز پویا استفاده کنید که یک کار خیلی ساده است. تنها کافیست به پی سی افزار مراجعه نموده و نرم‌افزار ارس را دانلود و بر روی گوشی اندروید خود نصب کنید.

پس از نصب اپلیکیشن ارس بر روی تلفن همراه خود باید به یکی از شعب بانک مهر ایران مراجعه نموده و درخواست فعال سازی رمز پویا کنید. بانک یک برگه حاوی کد QR برای فعال سازی نرم‌ افزار ارس به شما می دهد. هنگام فعال سازی اولیه نرم افزار از شما کد رمزنگاری شده را درخواست می کند. شما با قرار دادن کد کیو آر مقابل دوربین گوشی همراه و وارد کردن پیامک ارسالی بانک برنامه ارس را فعال می‌کنید.

از این پس می توانید با خیال راحت و بدون نیاز به اینترنت هر ۶۰ ثانیه یک کد یکبار مصرف دریافت کنید و در امنیت کامل از فروشگاه‌های مجازی خرید کنید.

با نصب نرم افزار ارس هیچ کس نمی تواند به حریم آسایش شما دستبرد بزنند. مشتریان گرامی می‌توانند با یکبار مراجعه به هر یک از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران یا اینترنت بانک، نسبت به فعال‌سازی رمز پویا اقدام نمایند. اما راحت ترین راه استفاده از برنامه ارس است.

برای دانلود همراه بانک مهر ایران کلیک کنید


دانلود با لینک مستقیم دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

فرمت : apk

حجم فایل : 15 مگابایت


خرید گیفت کارت