فهرست بستن menu

دانلود نسخه جدید برنامه AirBrush: Easy Photo Editor 6.4.1 – نسخه آخر برنامه “ویرایشگر آسان عکس” برای اندروید

دانلود برنامه ایربراش هک شده
امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 8 امتیاز: 4.1]

دانلود نسخه جدید برنامه AirBrush: Easy Photo Editor 6.4.1 – نسخه آخر برنامه “ویرایشگر آسان عکس” + ورژن آنلاک مود شده برای اندروید

دانلود برنامه airbrush انلاک پرو

آخرین آپدیت و بروزرسانی برنامه ویرایشگر عکس ایربراش از پی سی افزار همراه نسخه هک و کرک شده

دانلود برنامه AirBrush: Easy Photo Editor :

چه کسی می گوید ما نمی توانیم کمال را در عکس هایمان داشته باشیم؟ ما معتقدیم همه کاربران باید بهترین ویرایشگر و فناوری فیلتر را در دسترس داشته باشند و AirBrush به طور مداوم با ویژگی ها و جلوه های جدید به روز می شود تا استانداردهای ویرایش را به روز نگه دارد. AirBrush به گونه ای طراحی شده است که بهترین ویرایشگر عکس با ابزارهای روتوش کاربر پسند، گزینه های فیلتر جالب و نتایج طبیعی و زیبا باشد!

برنامه ویرایشگر چهره صورت AirBrush یک ویرایشگر عکس است که با آن می توانید هر عکس را تغییر شکل دهید. آیا شما عکس می گیرید و می خواهید هر عکسی بی نقص باشد؟ رنگارنگ ترین و درخشان ترین عکس ها را در برنامه ویرایشگر ایر براش بیایید. ایجاد تصاویر زیبا چندان دشوار نیست. از ابزارهای زیباسازی برای عکس های خود استفاده کنید. بعد از ویرایش از زیبایی شگفت زده خواهید شد. به شما کمک می کند تا بهترین مجموعه عکس را داشته باشید. این برنامه به کاربران ویژگی های ویرایش را می دهد. مجموعه های عکس با کیفیت چند رنگ ایجاد کنید. آیا دوست دارید عکس های خود را بیشتر زیبا کنید؟ به AirBrush بپیوندید تا بهترین عکس های خود را بسازید.

امکانات برنامه ادیتور عکس AirBrush ایر براش:

پاک کننده لک و جوش

** با جوش و لک خداحافظی کنید! با پاک کننده لک ما می توانید جوش ها و لکه های ناخواسته را با یک ضربه انگشت از بین ببرید. برای افزودن درخشندگی و جذابیت، رژگونه ای را با انگشت اضافه کنید.

سفید کردن دندان ها و روشن کردن چشم ها

** سفید کردن دندان ها لبخند شما را به سطح بالاتری می برد! عملکرد سفید کننده دندان ما به شما امکان می دهد لبخند خود را بدون سفید شدن بیش از حد روشن کنید.

** عملکرد “درخشش” ما چشمان شما را تقویت می کند تا فوراً ویژگی های شما را روشن کند. پوست عالی در هر عکس

** روتوش، ویرایش و حتی برنزه کردن پوست خود برای دستیابی به کمال عالی و درخشان تنها با چند ضربه انگشت! پوست شما در تمام سلفی ها و عکس های شما به طور طبیعی درخشان به نظر می رسد! برای امتیاز بیشتر، روی یک رژگونه یا روژ خنک بکشید تا به گونه‌هایتان درخشندگی بیشتری ببخشید.

سلفی یا عکس خود را باریک، تغییر شکل و طولانی تر کنید

** فوراً هر قسمت از عکس خود را باریک، طولانی یا تغییر شکل دهید با چند حرکت انگشت خود.

ویژگی های روتوش هنری

** ویرایشگر AirBrush علاوه بر ویژگی‌های ویرایش HD، ابزارهایی نیز دارد که به شما امکان می‌دهد عکس‌هایتان را تار، برش، کشیده، باریک و تنظیم کنید تا لمس هنری، زیبا و دراماتیک داشته باشید. را انتخاب کنید تا به طور خودکار تصاویر خود را روتوش کنید یا آنها را به صورت دستی تعمیر کنید.

به عکس های خود عمق و سبک اضافه کنید

** ابزار ویرایش “Blur” ما به شما امکان می دهد هر عکسی را روتوش کنید تا عمق بیشتری به آن ببخشید و فقط موارد مهم را در فوکوس نگه دارید. عکس‌ها و عکس‌های شما کمال جالبی را که در عکاسی حرفه‌ای دیده می‌شود، مجسم می‌کند.

فناوری ویرایش زمان واقعی

** قبل از گرفتن عکس با ابزارهای ویرایش زمان واقعی، سلفی خود را ویرایش کنید. عکس خود را در تلفن خود مشاهده کنید، ویرایش ها و فیلترهای خود را انتخاب کنید، سپس هر بار برای یک عکس عالی عکس بگیرید!

فیلترهای طبیعی و تابشی

** فیلترهای زیبایی AirBrush به طور حرفه‌ای طراحی شده‌اند تا حتی بهترین عکس‌ها و عکس‌های سلفی را برای یک لمس کامل و زیبا به نمایش بگذارند. برخی از فیلترها می توانند آرایش طبیعی به عکس های شما اضافه کنند، مانند رژگونه یا ریمل!

با دانلود برنامه روتوش و ویرایش عکس حرفه ای AirBrush مود شده پرو، عکس های ماورایی ایجاد کنید:

مطمئناً شما با ابزارهای ویرایش عکس غریبه نیستید. در حال حاضر، استفاده از آنها برای ایجاد تصاویر بسیار رایج است. فناوری به طور فزاینده ای مدرن می شود و چیزهای جدیدی را در ابزارهای ویرایش به ارمغان می آورد. یک عکس معمولی می تواند جذاب ترین باشد. رنگ کل تصویر را تغییر دهید یا افکت اضافه کنید. می توان گفت نرم افزار ادیت عکس ایر براش بهترین اپلیکیشن ویرایش عکس است. بسیاری از توابع برای سفارشی کردن عکس های شما یکپارچه شده است. عکس های زشت از بین رفته اند اما عکس های زیباتر جایگزین شده اند. AirBrush هر فریم را به باشکوه‌ترین فریم تبدیل می‌کند. به شما کمک می کند تا تصاویر خود را با اطمینان نشان دهید و آنها را به طور گسترده با بینندگان زیادی به اشتراک بگذارید.

صورت خود را آرایش کنید

یکی از ویژگی هایی که اکثر مردم احتمالا از آن استفاده می کنند آرایش است. این ویژگی به از بین بردن لکه های بد روی صورت کمک می کند. باعث می شود با اطمینان چهره خود را نشان دهید و عکس های سکسی ایجاد کنید. نیازی به هدر دادن زمان برای آرایش کردن برای ساعت ها نیست. از ابزارها برای ویرایش و تزیین صورت استفاده کنید. تار شدن جای زخم، لکه های قهوه ای یا لکه ها. چیزهایی که باعث می شود در مورد عدم تمایل به عکس گرفتن احساس حقارت کنید. عکس ها با پوست صاف و بدون عیب ظاهر می شوند. AirBrush شما را زیباترین می کند. عکس با چهره ای زیبا و جذاب. شما بهترین نسخه در هر عکس خواهید شد.

ویرایش کنید

با ابزار شکل دهی پا می توانید خود را بلندتر کنید. اگر آن عکس با زاویه مناسب گرفته نشود، شما کوتاهتر خواهید بود. AirBrush پاهای شما را بلندتر می کند. بنابراین دیگر لازم نیست نگران قد باشید. همچنین تصویر را طوری تنظیم کنید که بهترین نور را داشته باشد. جزئیات عکس کاملاً نمایش داده می شود. از جلوه های روشن کننده برای تراز کردن تصویر استفاده کنید. لکه های بد روی هر فریم را از بین ببرید. مجموعه ای زیبا و متنوع از عکس ها. عکس ها را تنظیم کنید اما همچنان زیبایی طبیعی هر عکس را از دست ندهید. بنابراین می توانید کاملاً مطمئن باشید که عکس ها را به صورت آفلاین سفارشی کنید.

تار شدن تصاویر

عکس هایی که گرفته اید قطعا قسمت های نازیبا خواهد داشت. می خواهید آن قسمت را از دست بدهید در حالی که هنوز زیبایی تصویر را حفظ کرده اید.اپلیکیشن روتوش تصویر AirBrush این ویژگی را دارد که عکس‌ها را محو کند و پیکسل‌هایی را که نمی‌خواهید پنهان کند. ناخواسته هنگام تیراندازی چیزهای دیگری وارد می شود. کاری کنید که تصویر دیگر زیبا و طبیعی نباشد. AirBrush باعث درخشش بیشتر آن عکس می شود. با استفاده ساده می توان آن قسمت از تصویر را تار کرد. کاری کنید که همه چیز در اطراف آن عکس به طور واقعی ظاهر شود. سپس از فیلترهای رنگی روی هر یک از آن تصاویر استفاده کنید. برای هر تصویر گرفته شده تن های مناسبی را برای ترکیب انتخاب کنید. انتخاب و تبدیل آن تصاویر زیباست. برنامه ویرایش عکس منحصر به فرد AirBrush. عکس های خود را طوری که می خواهید سفارشی کنید. ترکیب ابزارها و جلوه ها برای نقاشی روی آن تصاویر. مجموعه ای از عکس ها را با سبک جدید جسورانه به ارمغان بیاورید. مد ویرایشگر عکس AirBrush را دانلود کنید تا یک مجموعه عکس با کیفیت بالا بیاورید.

برای تصاویر عالی، اپلیکیشن حرفه ای و قدرتمند Air Brush اکنون در دسترس است. تمامی قاب ها زیبا و چشم نواز هستند. این اپ اندروید به شما کمک می کند تا عکس های فانتزی زیادی بگیرید و بینندگان را جذب کنید. فردی که همیشه با مناظر زیبا روبرو می شود. می خواهید آنها را از طریق هر تصویر یادبود ذخیره کنید. AirBrush شما را همراهی می کند و کارهای بزرگی انجام می دهد. هر لحظه را با قاب های شاعرانه زیبا کنید. AirBrush ابزارهای مختلفی را برای ویرایش در اختیار شما قرار می دهد. مجموعه های عکس منحصر به فرد و تازه را برای خود داشته باشید. تصاویر پرتره یا منظره در تمام جزئیات عالی هستند.

نصب AirBrush مود شده

 

ویرایشگر عکس اندروید


فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۲۷۵٫۹۷ مگابایت

فرمت فایل : apk
حجم فایل : ۳۹٫۶۴ مگابایت

 

اندروید مورد نیاز :
۵ و بالاتر


امتیازدهی به این مطلب
[تعداد آراء: 8 امتیاز: 4.1]

Posted in تمامی مطالب،عکس و ویدئو و مالتی مدیا،نرم افزارهای اندروید

موارد مشابه

0 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× خرید گیفت کارت